více >>

Nová akce v Potštejně: Festival Život 2019

Akce již skončila

Od 14. do 16. června se v Potštejně na Vochtánce uskuteční nový festival, nese název Festival Život 2019. Program je následující:

Pátek, 17:00 slavnostní zahájení festivalu v Anenském údolí pod hradem Potštejn. V podvečer přesun do indiánské vesnice. Přihlášení budou absolvovat FIREWALKING – přechod přes žhavé uhlí – průvodce Jiří Škvrna.

Sobota, 9:00 zahájení přednášek na téma:
Lněný olej a naše uzdravení Mgr. Cmurová, Detoxikace organismu + kapka krve – Mgr. Šiffelová, parazité + frekvenční terapie – Zdeněk Šiffel, proč jíst lokálně a vliv místních a sezónních potravin na zdraví na zdraví + když nás myje příroda aneb renesance jedné kostky mýdla – Mgr. Hufová, přírodní oleje lisované za studena – Roman Blažko, výroba produktů z bylinek – Soňa Mrštná, prevence nemocí, irisdiagnostika – Tereza Míčková, jak pracovat s archandělskými svíčkami – Jaroslav Kozlík a další.

V podvečer přesun do indiánské vesnice. Indiánský náčelník Vás nechá nahlédnou do inspirativního prostředí přírodní kultury severoamerických indiánů. Společně necháme rozeznít zvuky bubnů a indiánských písní, budeme hledat cestu od koní k ženské intuici, která překvapivě uzdravuje.

od  14. 6.  (17:00)
do  16. 6.  (12:00)
Potštejn
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Chcete tady mít zveřejněný svůj příspěvek? Posílejte ZDE