VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

U nás doma - příspěvky čtenářů Rychnovského deníku

Otevřený trénink reprezentace džódó v Českém Meziříčí

České Meziříčí - Japonské bojové umění není v Čechách úplně neznámé, ale pro většinu lidí je to však stále, i když zajímavý, přesto tajemný druh boje legendárních Samurajů.

Mistr Polska v džodo je z Českého Meziříčí

České Meziříčí - Sportovní klub Nozomi Dojo (希道場) Hradec Králové www.nozomi.cz se zabývá výukou japonských bojových umění.

Tábor v Mělčanech měl opět úspěch

Dobruška - V letních měsícíh opět vypukl tábor v Mělčanech.

Město Týniště nad Orlicí mezi finalisty

Celostátní soutěž obcí „O křišťálovou popelnici" za rok 2015 zná svého vítěze. Jména těch nejlepších byla odtajněna na slavnostním večeru v Hradci Králové v rámci konference Odpady a obce. Ceny jim předali zástupci autorizované obalové společnosti EKO-KOM, a.s., která je vyhlašovatelem soutěže.

Zmrzlinová odměna

Konec školního roku si osladili zmrzlinou.

V Týništi nad Orlicí pomáhají žáci Základní školy zkrášlovat město

Žáci Základní školy Týniště nad Orlicí v rámci kreativní výchovy týnišťským občanům zkrášlily problémový podchod pod železničním přejezdem u Vodárenské věže.

Škola opět díky projektu Recyklohraní přispěla k ochraně prostředí

Loni naši žáci odevzdali k recyklaci 13 televizí, 8 monitorů a 348,00 kg drobného elektra V rámci programu Recyklohraní, který prohlubuje znalosti našich studentů v oblasti recyklace a ochrany životního prostředí.

Deváťáci - Základní škola Masarykova

Rychnov nad Kněžnou - Nová etapa života čeká třídy deváťáků.

Vydařené oslavy 75 let volejbalu v Kvasinách

Kvasiny – V sobotu 11. června se uskutečnily ve volejbalovém areálu v Kvasinách oslavy 75. výročí založení volejbalového klubu.

Carmina rozezněla lukavický kostel

V neděli 1.5.2016 se v Kostele Nanebevzetí Panny Marie v Lukavici uskutečnil první letošní benefiční koncert pro kostel.

Promáčené okresní kolo OVOV

Pokud byste hledali jediný den s pořádným májovým deštíkem, určitě to byla středa 4. 5. 2016, kdy ZŠ RK ve spolupráci s Městem RK pořádala třetím rokem okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů v Rychnově nad Kněžnou.

S Déčkem jely děti cvičit do Čestic

Čestice - Ve čtvrtek 21. dubna za krásného slunečného počasí vyrazili rodiče s dětmi cvičit do tělocvičny v Česticích.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT