Veletrh For Kids se uskuteční ve dnech 20. až 22. října 2023 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Akce představí tradiční, ale i méně známé značky, které přináší do oblasti hraček, her a potřeb pro děti kromě kvality také originalitu a invenci. Dále také premiérově podpoří start-upy a drobné lokální tvůrce.

Deník připravil pro rodiny dárečky od partnerů jako například dětská kosmetika Sebamed, značka MAM, která nabízí široký sortiment dudlíků a dalších potřeb pro nejmenší, velkoobchod hraček Simba Toys.

Zapojte se do naší fotosoutěže Školák Deníku a vyhrajte hodnotné ceny.
Speciální školní výzva s anketou: Zapojte se do naší fotosoutěže Školák Deníku

Cílem veletrhu je prezentovat současné trendy a vytvořit ideální platformu pro setkávání výrobců, prodejců a dovozců se širokou veřejností. Současně je tak jedinečným místem pro získání nových informací, hledání inspirace a setkání s profesionály v oblasti hraček, her a potřeb pro děti. 

Školák Deníku.Školák Deníku.Zdroj: Deník

Veletrh nabídne bohatý doprovodný program pro děti, ale potěší i dospělé. Součástí programu bude v sobotu 21. října v 10:30 a 14:30 hodin rozhovor s terapeutkou klinické nutriční medicíny Monikou Novotnou na téma strava bez mléka, bez lepku, bez alergenů a nebudou chybět i velmi užitečné rady, jak se poprat s nachlazením přírodní cestou.

Dítě, matka, školák, prvňák, psaní, písanka - Ilustrační fotoDo soutěže stačí zaslat fotografii, jméno, bydliště a třídu školáčka na e-mail dite@vlmedia.czZdroj: Shutterstock

Na veletrhu se také můžete přijít vyfotit do stánku Deníku do soutěže Školák Deníku, kde na Vás budou čekat naše milé fotografky. Fotografii, jméno, bydliště a třídu školáka můžete poslat i na e-mailovou adresu dite@vlmedia.cz

Dále Deník bude na místě nabízet rodičům fotografování dětí ale i celých rodin s vánoční tématikou. Jako dárek od nás dostanete voucher se slevou na vyvolání snímků od vyvolej.to.