Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Česká muniční iniciativa na pomoc Ukrajině: Přispělo do ní 15 zemí Evropské unie a NATO a to přes 1,6 miliardy eur (39,5 miliardy korun), řekl premiér Fiala.
Problémy na dálnici D35: Kolem Olomouce je na 270. km uzavřena z důvodu dopravní nehody.
Odvlečeni na Sibiř: Výstava v Uherském Hradišti ukazuje osudy Litevců.
U soudu s Trumpem skončily závěrečné řeči: Soudce dá porotcům instrukce po noční pauze dnes v 10:00 newyorského času (16:00 SELČ).
V Sušici začali po čtyřech letech opět operovat: První pacienti už jsou doma.
V Novém Mexiku havaroval bojový letoun F-35: Pilot se dle prvních zpráv katapultoval, je zraněný a v nemocnici.
Sporná vládní reforma penzí: Poslanci budou pokračovat v úvodní diskuzi. Předloha předpokládá mimo jiné zvyšování věku odchodu do starobní penze.
Zákaz býčích zápasů: Odhlasoval jej kolumbijský parlament. K tomuto kroku dospěl po sedmi letech neúspěšných pokusů zakázat tuto aktivitu.
Slavnosti Olomouc zaplní pevnůstku: Na pódiu to rozjede například Divokej Bill, Trautenberk či No Name. Velkým lákadlem festivalu je Jarek Nohavica. Začal soud s ředitelem ústavu ve Vejprtech: V domově pro mentálně postižené zahynulo devět lidí. Viktor Koláček vinu odmítá. Těžkým zraněním skončila nehoda tří vozidel: Vážná kolize uzavřela nájezd na obchvat Slaného u nového nákupního centra. Pastrňáka rodil zootechnik za kopýtka: Farmáři z Hradecka vzdali hold hokejistům. Nehoda v centru Ústí n. Labem: Auto skončilo v plotě, záchranáři ošetřili řidiče.
Nemocnice v Mostě pracuje v omezeném režimu: Důvodem je výpadek elektrického proudu. Zdravotnická záchranná služba funguje bez omezení.
Ve středu bude polojasno až oblačno: Nejvyšší denní teploty 19 až 23 °C, v 1000 m na horách kolem 15 °C. Povane slabý proměnlivý vítr.
Čtvrtkařka Manuel úspěšná na Zlaté tretře: Časem 50,59 sekundy splnila limit pro účast na olympijských hrách v Paříži. V závodě byla druhá.
Brutální znásilnění ženy ve Švábenicích: Soud cizinci potvrdil trest. Háďátko kolumbijské poprvé zachytili v ČR: Škůdce je pohromou pro brambory. Kyčle a obratle: 3D tiskárna v ústecké nemocnici pomůže při plánování operací.
Společné prohlášení lídrů pětice zemí EU: Potvrdili v Praze závazek pokračovat ve vojenské podpoře Ukrajiny, která vede boj proti ruské agresi.
Co dostala Ukrajina od ČR a spojenců: Od počátku invaze šlo o 918 ks těžké techniky, téměř 21 milionů nábojů střední a 1,7 milionu velké ráže, řekl Fiala.
Prokurátor v soudu s Trumpem zahájil závěr. řeč: Poté bude jednat porota.
Policie hledá svědky: Opilý mladík střílel v Chomutově při hokeji z pistole. Lékař nepoznal prasklou lebku: Chybu lékaře nemocnice v Brodě má řešit komise České lékařské komory. Atletický mítink Zlatá tretra v Ostravě: Tyčkař Duplantis atakoval světový rekord, oštěpař Vadlejch druhý.