Ke dvěma z nich došlo už v pátek odpoledne, kdy broumovští profesionální hasiči otevírali byt v Dukelské ulici, ve kterém zůstaly léky. Dobrušští profesionální hasiči a novoměstští dobrovolní hasiči spěchali ve stejný den odpoledne k požáru osobního auta. „Požár motorového prostoru, který se rozšířil dovnitř vozu, uhasili a odstranili také unikající provozní kapaliny,“ popsala za krajské hasiče Alena Kuthanová s tím, že škoda byla odhadnuta na 15 tisíc korun a pravděpodobnou příčinou vzniku požáru byla závada na palivovém systému.

Zatímco sobota byla pro hasiče z Náchodska klidná, v neděli půl hodiny po půlnoci spěchali dobrušští profesionální hasiči a novoměstští dobrovolní hasiči do domu v ulici Malecí z důvodu podezření na požár. Hasiči jeden z bytů otevřeli a zjistili, že se připálilo jídlo na plotně.

V neděli odpoledne byli profesionální hasiči z Náchoda a jejich dobrovolní kolegové z Červeného Kostelce a Horní Radechové přivoláni k požáru odpadu, který jedním proudem uhasili. Večer pak hořela kotelna po výbuchu kotle v rodinném domě v Kladské ulici v Broumově. „Požár kotelny a přilehlé dílny hasily jednotky pomocí proudu C a vysokotlaku. Prostory byly silně zadýmené, hasiči je proto odvětrali,“ sdělila Alena Kuthanová. Škoda byla odhadnuta na půl milionu korun, ale uchráněný majetek byl v přibližné hodnotě 3,5 mil. korun.