Letos se Východočeská hasičská liga stala fenoménem, který zasáhl stovky, možná tisíce lidí.

Deník je jejím tradičním mediálním partnerem a představuje další firmy, jednotlivce či občanská sdružení, která se rozhodla hasiče podpořit.

Patří k nim i Jiří Kult, majitel firmy PROTEC plus s.r.o.

Jak dlouho vaše společnost existuje a čím se zabývá?
Firma existuje již od roku 1995, původně jako fyzická osoba, pak v roce 2003 přišla změna na společnost s ručením omezeným. Děláme kompletní servis pro firmy - dodáváme osobní ochranné pracovní pomůcky, jako jsou oděvy, boty, rukavice, ale také hygienické systémy - vybavení - dávkovače mýdla, mycí pasty. Specializujeme se i na outdoorové a sportovní oděvy a oblečení.

Co považujete za svůj největší podnikatelský úspěch?
Podařilo se nám rozšířit firmu z malých prostor až do současných 2800 metrů čtverečních prodejní a skladovací plochy. Máme největší prodejnu ochranných pracovních prostředků a outdoorového vybavení v Královéhradeckém kraji. Děláme také firemní potisky, máme vlastní reklamní studio pro potisk reklamního textilu.

Jaké máte plány a cíle v rozvoji firmy?
Rozšiřujeme tým obchodních zástupců pro celý kraj. Jde nám o stabilizaci firmy a neustále se snažíme rozšiřovat a zkvalitňovat nabízený sortiment včetně služeb. Stačí se podívat na naše webové stránky. Nabízíme spoustu výhod - sezonní výprodeje, akce - vánoční soutěže.
V nabídce je nyní nová kolekce outdoorového oblečení značek Killtec, Trimm, Mizuno, Merrell - obuv.
Sponzorujeme mistrovství světa v motokrosu, regionální fotbal, volejbalové turnaje.

Kde vás zákazníci naleznou?
Pochopitelně na adrese Hornická čp. 454, Rtyně v Podkrkonoší, otevírací dobu máme v pondělí až pátek od 7.00 do 17.00 hodin. Využít můžete také náš internetový obchod, vše naleznete na webu www. protec-kult.cz.
Máme rozvoz zboží do firem zdarma v rámci regionu! Nabízíme také výhody pro firmy v podobě množstevních slev. Zákazníci u nás získají možnost kompletního vybavení firmy hygienickými systémy značky Tork.

Profil osobnosti

Jiří Kult, majitel PROTEC plus s.r.o.

Věk:
37 let
Stav: ženatý
Zájmy: sport, především tenis 
a fotbal.

Firmu zakládal Jiří Kult se svým tatínkem, který je již nyní v důchodu.

Jak nejraději odpočíváte?
Buď při sportu nebo při společných chvílích s rodinou.

(zprav)