Ergonomicky tvarovaný polštář  je nejen velmi pohodlný a díky pratelnému potahu snadno udržovatelný, ale také se stane novým technologickým prvkem chytré domácnosti. Kromě kvalitního spánku jsou jeho hlavními vlastnostmi vyhřívání prostřednictvím uhlíkových vláken, monitorování kvality spánku a přehrávání hudby ze zabudovaného reproduktoru. Prohlédněte si ho ve fotogalerii přiloženého u textu.

Jak dobře spíte?
Při nočním spánku, nebo třeba jen odpoledním zdřímnutí, sleduje polštář Tesla Smart Pillow v pravidelných intervalech informace o fázích, délce a kvalitě spánku. Prostřednictvím Bluetooth připojení je pak odesílá do aplikace Tesla Smart v chytrém telefonu. Zde je možné záznamy procházet a lépe přizpůsobit svůj denní režim pro co nejkvalitnější odpočinek.

Sny jsou součástí našeho spánku a podle jejich obsahu často posuzujeme, jestli jsme se vyspali dobře, či nikoliv.
Sny skrývají mnohá poselství: kupovat ananas se nevyplácí, zabít husu nevadí

Úleva pro páteř
Vedle kvalitního materiálu a promyšleného tvarování přispívá polštář ke kvalitnímu spánku také vyhříváním pomocí uhlíkových vláken v rozsahu 37 až 52 stupňů Celsia. Suché teplo z polštáře má příznivý vliv na uvolnění krční páteře a s vyhřívaným polštářem bude spánek pohodlnější i zdravější.

Příjemné usínání
Mnoho lidí je zvyklých usínat při relaxační hudbě nebo poslechu audioknih či podcastů. Používat v posteli sluchátka je ale nepohodlné a puštěné rádio může obtěžovat ostatní členy domácnosti. Proto je v polštáři Tesla Smart Pillow zabudovaný i reproduktor, který je slyšet jen z bezprostřední blízkosti. Po propojení polštáře s chytrým telefonem je možné pohodlně poslouchat libovolnou hudbu nebo se třeba nechat uspat bílým šumem.

Upíři, jedni z nejděsivějších mýtických postav.
Upíři řádili i v Čechách a na Moravě. Vraždili oživlý pastýř i tančící žena

Bezpečné napájení
Vyhřívání, sledování kvality spánku i přehrávání hudby reproduktorem zabudovaným v chytrém polštáři Tesla Smart Pillow obstarává napájení přes USB konektor – stejný jako se používá v chytrých telefonech. V případě nedostupnosti napájení z elektrické sítě lze použít i powerbanku. Použitý způsob napájení je naprosto bezpečný a splňuje všechny příslušné normy. Kromě propojení s chytrým telefonem a aplikací Tesla Smart podporuje polštář také asistenční systémy chytré domácnosti Amazon Alexa a Google Home.

Zdroj: Youtube