VOLEJBAL
II. liga ženy – skupina B – 19. a 20. kolo: TJ Slavia Hradec Králové – TJ Sokol Pardubice 3:1 a 1:3, TJ Bohemians Praha – TJ Sokol Žižkov B 3:0 a 2:3, TJ Jiskra Jaroměř – TJ Lokomotiva Liberec 0:3 a 0:3, TJ Baník Vamberk – TJ ABC Braník 0:3 (-13,-17,-16) a 0:3 (-22,-14,-22), SK Hronov – SK Rubena Náchod 3:0 a 3:1.

  1. Bohemians 20  15  5  52:19  35
2. Braník 20  15  5  51:22  35
3. Hronov 20  15  5  46:30  35
4. Liberec 20  13  7  45:28  33
5. Náchod 20  12   8  42:31  32
6. Pardubice 20  10 10  35:36  30
7. Slavia HK 20  9  11  34:38  29
8. Žižkov B 20  6  14  29:45  26
9. Vamberk 20  5  15  20:47  25
10. Jaroměř 20  0  20    2:60   20

Krajský přebor mužů: Jičín – Červený Kostelec 1:3, 2:3, Dvůr Králové – Hronov B 3:0, 2:3, Bílá Třemešná – Slavia Hradec Králové B 3:2, 3:0, Janské Lázně – Černčice 3:0, 3:2, Vamberk – Vrchlabí 3:1, 3:1.

 1. Dvůr Králové 20 15 5 53:26 35
2. Janské Lázně 20  15 5 52:32 35
3. Slavia Hr. Král. B 20 14 6 49:33 34
4. Bílá Třemešná 20  13 7 46:37 33
5. Vrchlabí 20  11 9 44:36 31
6. Černčice 20   9 11 41:39 29
7. Vamberk 20      9 11 41:39 29
8. Červený Kostelec 20  8 12 27:45 28
9. Hronov B 20  4 16 23:52 24
10. Jičín 20  2 18 20:57 22

STOLNÍ TENIS
II. liga žen – 12. kolo: SK Voděrady B – Dobré C 2:8 (J. Kovaříčková 1, Drábková 1, R. Jakubcová 1 – Hlávková 3,5, K. Rozínková 3,5, M. Rozínková 1), TTC Ústí n. O.í A – Lokomotiva Pardubice A 5:5, FK Kolín A – SKST Vlašim C 0:10, SKST Děčín B – KST Jirkov A 8:2, Linea Chrudim A – TTC Ústí n. O. B 5:5, Jiskra Jaroměř A – Sokol Turnov A 5:5.

  1. Vlašim C 9 1 2 81:39 31
2. Dobré C 8 1 3 71:49 29
3. Děčín B 8 1 3 71:49 29
4. Ústí n. O. B 6 3 3 69:51 27
5.Ústí n. O. A 6 2 4 65:55 26
6. Turnov A 6 2 4 69:51 26
7. Lok. Pardubice A 5 2 5 58:62 24
8.Chrudim A 2 6 4 56:64 22
9.Jirkov A 4 2 6 58:62 22
10.Kolín A 4 0 8 45:75 20
11. Jaroměř A 1 4 7  45:75 18
12. Voděrady B 1 0 11 32:88 14

FUTSAL – SÁLOVÝ FOTBAL
Východočeská krajská liga – 8. turnaj v Poličce: Pardál Dolní Újezd – Taurus Dolní Újezd 6:2, Jokers Polička – VPS Novabrik Polička Polička B 3:0, Pardál Dolní Újezd – Moravská Třebová 0:2, Taurus Dolní Újezd – Jokers Polička 2:5, VPS Novabrik Polička B – Moravská Třebová 4:0, Pardál Dolní Újezd – Jokers Polička 2:5, Taurus Dolní Újezd – MoravskáTřebová 3:2, Pardál Dolní Újezd – VPS Novabrik Polička B 2:3, Jokers Polička – Družba Vysoké Mýto 1:1, Taurus Dolní Újezd – VPS Novabrik Polička B 1:6, Moravská Třebová – Družba Vysoké Mýto 1:4. Pořadí po 8. turnaji: 1. VPS Novabrik Polička B 38 bodů (skóre 62:24), 2. Jokers Novabrik Polička 34 (52:33), 3. 1. FC Družba Vysoké Mýto 33 (47:31), 4. Taurus Trans Dolní Újezd 30 (66:38), 5. Šakalí hněv Moravská Třebová 28 (65:54), 6. Ontario Týniště nad Orlicí 27 (64:49), 7. Tisako Tisová 27 (49:47), 8. Pardál Dolní Újezd 25 (54:59), 9. Pobřeží Slonoviny Lanškroun 23 (44:43), 10. SK Vraclav 5 (26:63), 11. Ac Škoda Hradec Králové 4 (25:113).

KUŽELKY
II. liga mužů – skupina A: Sokol Kolín – KK SDS Sadská 7:1 (3308:3080), KK Hvězda Trnovany – KK Lokomotiva Tábor 7:1 (3357:3213), Kuželky Podbořany – SK Škoda VS Plzen 7:1 (3430:3184), Vltavan Loučovice – SKK Hořice 2:6 (3162:3169), TJ Start Rychnov nad Kněžnou – SKK Rokycany 3:5 (3167:3271), TJ Lokomotiva České Velenice – TJ Sokol Duchcov 1:7 (3168-3258). Pořadí: 1. Trnovany 21 b., 2. Kolín 19, 3. Duchcov 18, 4. Sadská 16, 5. Rokycany 15, 6. Podbořany 10, 7. Ceské Velenice 9, 8. Tábor 8, 9. Hořice 8, 10. Plzeň 7, 11. Loučovice 7, 12. Rychnov n. K. 6.
Východočeská divize mužů: TJ Lokomotiva Trutnov B – TJ Jilemnice A 11:5, SKK Náchod B – SKK Náchod C 9:7, TJ Tesla Pardubice A – SKK Vrchlabí B 12:4, SK Solnice A – KK Vysoké Mýto A 12:4, SKK Hořice B – TJ Start Rychnov n. K. B 12:4, KK Dobruška A – TJ Sokol Rybník A 6:10. ⋌(dr)