Pořadatelé uvítali 73 dětí z celé republiky. V kategorii 2007 a mladší vyhrál a zlatou medaili a pohár získal šachista rychnovské Pandy Daniel Jan Krautschneider. Porazil i Artamonova a Fořta a protože získal největší počet bodů ze všech účastníků turnaje, odvezl si domů i velký putovní pohár z rukou starosty Jaroměře Josefa Horáčka a titul Superhvězda.

V kategorii „nejmladší žáci“ obsadil třetí příčku Štěpán Kroulík, který vyhrál šest partií z devíti. Škoda poslední partie s Josefem Zelbou, která rozhodovala o vítězi této kategorie. Přesto mu byl odměnou krásný pohár a medaile.

V kategorii 2001 a mladší a s elem nad 1350 hrálo 30 dětí a také čtyři Panďáci. Všichni získali shodně pět bodů z devíti partií.

Krásné šachy si zahrál Michal Dušánek s vítězem a jedničkou turnaje Vestfálem a Zelbou. Vašek Kroulík zvítězil zase v panďáckém souboji s Elen Hetfleischovou a bral remízu s Michalem Dušánkem, či s celkově třetím Poršem!   (pk)