Regionální týmy se představily v domácím prostředí. V prvoligové soutěži byly stoprocentně úspěšné hráčky Voděrad, doberská rezerva dvakrát remizovala. Ve druhé lize doberský C–tým dvakrát vyhrál a je v čele tabulky.

I. liga žen

SK Dobré B – Slovan Bohnice A 5:5. Body: A. Macurová 2,5, A. Sedloňová 2, B. Kapounová 0,5.
SK Dobré B – TTC Litoměřice B 5:5. Body: A. Sedloňová 2, B. Kapounová. 2, A. Macurová 1.
SKV Voděrady A – TTC Litoměřice B 7:3. Body: B. Jakubcová Blanka 2, H. Jakubcová 1, K. Bachurová Kateřina 1, WO 3.
SKV Voděrady A – Slovan Bohnice A 8:2. Body: H. Jakubcová Hana 3,5, B. Jakubcová 2,5, K. Bachurová 2.
Další výsledky – 2. a 3. kola: ČKD Blansko– Union Plzeň 6:4, SKST Hodonín B – Sokol Plzeň V 10:0, SKST Vlašim A – Slavoj Praha10:0, Sokol Nusle – SKST Vlašim B 9:1, ČKD Blansko – Sokol Plzeň V 10:0, SKST Hodonín B – Union Plzeň 7: 3, Sokol Nusle – Slavoj Praha 10:0.

 1. Vlašim A 3 0 0  28:2 9
2. Voděrady A 3 0 0  22:8 9
3. Hodonín B 2 1 0  22:8 8
4. Blansko A 2 1 0  21:9 8
5. Nusle A 2 0 1  21:9 7
6. Litoměřice B 0 2 1  13:17 5
7. Bohnice A 0 2 1  12:18 5
8. Dobré B 0 2 1  13:17 5
9. Union Plzeň A 1 0 2  15:15 5
10. Vlašim B 1 0 2   7:23 5
11. Slavoj Praha A 0 0 3   4:26 3
12.Sokol Plzeň V A 0 0 3   2:28 3

II. liga žen – skupina B

SK Dobré C – TJ Lokomotiva Pardubice A 7:3. Body: K. Rozínková 3,5, H. Hlávková 1,5, A. Doucková 2, M. Rozínková 0.
SK Dobré C – TTC Ústí nad Orlicí A 8:2. Body: H. Hlávková 3,5, K. Rozínková 2,5, A. Doucková 2.
SKV Voděrady B – TTC Ústí nad Orlicí A 3:7. Body: R. Jakubcová 1, J. Kovaříčková 1, T. Kozáková 1.
SKV Voděrady B – TJ Lokomotiva Pardubice A 4:6. Body: T. Kozáková 1,5, J. Kovaříčková 1,5, R. Jakubcová 1.
Další výsledky 2. a 3. kola: Sokol Turnov– KST Jirkov 6:4, Jiskra Jaroměř – SKST Děčín B 5:5, TTC Ústí n. O. – BSKST Vlašim C 6:4, Linea Chrudim – FK Kolín 8:2, Sokol Turnov – SKST Děčín B 7:3, Jiskra Jaroměř – KST Jirkov 5:5, TTC Ústí n. O. B – FK Kolín 9:1, Linea Chrudim – SKST Vlašim C 3:7.

 1. Dobré C 3 0 0   23:7 9
2. Ústí n. O. B 2 1 0   24:10 8
3. Jaroměř A 1 2 0   16:14 7
4. Turnov A 2 0 1   17:13 7
5. Vlašim C 2 0 1  19:11 7
6. Pardubice A 2 0 1  15:15 7
7. Chrudim A 1 1 1   16:14 6
8. Děčín B 1 1 1   16:14 6
9. Ústí n. O. A 1 0 2  13:17 5
10. Jirkov A 0 1 2  11:19 4
11. Voděrady B 0 0 3   9:21 3
12. Kolín A 0 0 3   5:25 3

(dr, jk, jr)