Následující sobotu 8. prosince si budete moci prohlédnout celý stadion, zázemí, kde hokejisté trénují a taky si spolu s nimi zasoutěžit. Ale nejen to. Již od rána na vás čeká pestrý program. Nejprve se hned po deváté hodině na ledě objeví hokejisté z kategorie mladší žáci, kteří ukážou, co se už naučili, a sehrají zápas. Po nich se v duelu na ledové ploše objeví i starší žáci. A to v jedenáct hodin.

Ve čtrnáct hodin se pro změnu představí nadějní krasobruslaři a krasobruslařky, jelikož i ti trénují na zimním stadionu pod hlavičkou Spartaku. Na brusle se také postaví ti nejmenší.

Malí hokejisté z přípravky za svými staršími kolegy sice ještě trošku zaostávají, ale rozhodně nebude dlouho trvat a dohoní je. Přijďte se přesvědčit. Po půl třetí se poté rozjede program naplno. Na ledě se objeví hokejisté z domácího A mužstva, kteří si s dětmi zasoutěží a rozdají plno dárků. Nebude chybět ani škola bruslení, diskobruslení nebo mikulášská nadílka.

Občerstvení je zajištěno, jediné, co si musíte vzít s sebou, jsou brusle. Odpolednem vás provedou zkušení moderátoři a o zábavu nebude nouze. Přijďte si užít den plný her a soutěží.