Porazil největší soupeře Fořta, Svobodu, či našeho Kroulíka a na konci obdržel krom jiného velký krásný kufr, do kterého by se sám vešel. V nejpočetnější kategorii do 12 let obdržel pohár a bronzovou medaili Pavel Kumpošt z Rybné nad Zdobnicí.

Dělil ho bod od zlaté, připsal si pět bodů ze sedmi a cenné výhry s Reschelem a Špriňarem. Nestačil jen na největší talenty kraje Zelbovi. V téže kategorii nastoupil s velkou věkovou rezervou Michal Dušánek, mohl vyhrát H10, ale před mistrovstvím Čech si chtěl zkusit těžší partie a to se mu povedlo, mezi o dva roky staršími skončil šestý z 25. Podobnou situaci zažil Vašek Kroulík, jasný favorit kategorie do 8 let, šel mezi starší a určitě ho to dobře připravilo na mistrovství Čech v Mostě.

V téže kategorii je již blízko medaile Fanda Bažant, získal čtyři body ze sedmi. Trenéra velmi potěšily výsledky bratrů Dvořákových.

Chodí do kroužku 2 měsíce a jak Mirek, tak Milan s Vojtou byli vidět! Tři body si připsal Luděk Poláček. V nejmladší kategorii obdržel pětiletý Štěpánek Kroulík pohár pro nejmladšího šachistu turnaje.   (pk)