Na mezinárodním mistrovství Slovinska v Lublani se v dresu české reprezentace představily mladé hráčky SK Dobré Simona Šlehobrová a Daniela Rozínková. V soutěži družstev nastoupily každá v jiném páru. Šlehobrová spolu s Ivou Meidlovou obsadila pod hlavičkou Česko A konečnou 9. až 12. příčku, Rozínková s Tomanovskou a Tomanovou jako B-tým skončily na 13. až 18. místě. V aktuálním evropském žebříčku Šlehobrová figuruje na 47. místě a Daniela Rozínková je třiapadesátá.

Z výsledků

Česko A – Litva 3:0 (Šlehobrová – Venckuteová 3:1), – Nizozemsko 3:2 (Šleh.- Schuteová 3:1, Eerlandová 0:3), – Slovinsko B 3:0 (Šleh.- Založniková 3:0), – Francie B 2:3 (Šleh.- Bergeová 3:0, Jeanová 1:3).

Česko B - Černá Hora B 3:0 (Rozínková – Kalačová 3:0), – Francie A 0:3 (Rozínková – Levequeová 0:3), – Chorvatsko B 2:3 (Rozínková – Jazbecová 1:3, Švarcová 0:3).

V základní skupině individuální soutěže dvouher skončily obě doberské hráčky shodně na druhých místech po dvou výhrách a jedné porážce a postoupily do finálové části.

Ve vyřazovacím pavouku los přisoudil hráčkám z Rychnovska velmi těžké soupeřky. Simona Šlehobrová se o postup mezi nejlepších šestnáct utkala s chorvatkou Idou Jazbecovou (32. na evropském žebříčku). Prohrála 3:0 a do dalších bojů nepostoupila. Stejně se nevedlo ani Daniele Rozínkové, která narazila na ještě kvalitnější soupeřku. Postavila se evropské trojce Klaudii Kusinské z Polska a rovněž prohrála bez zisku setu. Oběma doberským stolním tenistkám patřilo konečné postavení na 17. - 32. místě.

(jr, six)