17. kolo: SK Týniště nad Orlicí – Sokol Nová Paka 67:54 (20:17, 48:23, 54:39). Body Týniště n. O.: Vejražková Ondřejka 22, Száková Michaela 16, Winklerová Lucie 12, Prachařová Radka 11, Šrajerová Monika 6, Junková Tereza 0, Rydrychová Aneta 0, Stojková Nicole 0. TH: 26/18:10/4. Chyby: 8:24.

Další výsledky: Pardubice – Přelouč 48:54, Jablonec

B – Trutnov B 66:58,

Vysoké Mýto-Litomyšl – Jičín 30:74,

Pardubičky – Hořice 50:69.

18. kolo: SK Týniště nad Orlicí – BSK TJ Jičín 69:66 (20:9, 44:26, 48:48). Body Týniště n. O.: Száková Michaela 21, Vejražková Ondřejka 16, Prachařová Radka 12, Winklerová Lucie 10, Šrajerová Monika 8, Junková Tereza 2, Stojková Nicole 0. TH: 32/17:29/14. Chyby: 21:27.

Další výsledky: Pardubice – Hořice 58:47, Jablonec

B – Hradec Králové B 69:66,

Vysoké Mýto-Litomyšl – Nová Paka 42:73, Pardubičky – Přelouč 63:80 .

 1. Jičín 17 14 3 1187:890    31

 2. Nová Paka 17 13 4 1089:924    30

 3. Hradec B 16 11 5 1054:832    27

 4. Jablonec B 16 11  5  944:832    27

 5. Týniště n, O. 15 10  5    810:885    25

 6. Hořice 16  7  9    953:873    23

 7. Trutnov B 15  8  7    920:911    23

 8. Pardubice 17  6 11 898:1006 23

 9. Přelouč 16  6 10 839:918    22

10. Pardubičky 17 1 16 971:1302 18

11. V. Mýto-Litomyšl ⋌ 16   2 14 677:969 18

Oblastní přebor mužů

15. kolo: TJ Jiskra Nový Bydžov – SK Týniště nad Orlicí 102:59 (24:19, 55:31, 75:43). Body Týniště n. O.: Linhart Jiří 18, Hofírek Jakub 12, Jaroš Daniel 7, Kašpar Jan 7, Černohorský Marek 5, Jaroš Marek 4, Pataj Karel 4, Jelen Martin 2. TH: 19/9:14/6. Chyby: 18:20.

Další výsledky: TJ Jiskra Heřmanův Městec – SKB Česká Třebová B 79:60.

16. kolo: TJ Jiskra Heřmanův Městec – SK Týniště nad Orlicí 68:64 (11:27, 24:36, 48:53). Body Týniště n. O.: Linhart Jiří 23, Hofírek Jakub 14, Černohorský Marek 13, Jaroš Marek 8, Pataj Karel 4, Jaroš Daniel 2. TH: 9/5:28/19. Chyby: 22:14.

Další výsledek: TJ Jiskra Nový Bydžov – SKB Česká Třebová B 92:62. ⋌(dr)

1. Skuteč 12 12 0 995:659 24

2. Nový Bydžov 13  7  6 1023:822  20

3. Č, Třebová B 14  6  8  991:1008 20

4. S. Pardubice 12  7  5 762:759 19

5. H. Městec 13  6  7  838:963  19

6. Týniště n. O. 14  1   13 748:1146  15