Východočeská divize

Konečný triumf slaví v Hořicích. Sestupuje Česká Třebová B. Vzhledem k tomu, že nikdo do Východočeské divize ze III. ligy nesestupuje, nahradí postupujícího a sestupujícího vítězové oblastních přeborů SKK Spartak Vrchlabí B (ze skupiny A) a SK Týniště n. O. (ze skupiny B). Třetím nejlepším průměrem mezi jednotlivci měl solnický Pavel Píč (441,8 kuželek na zápas).

TJ Tesla Pardubice - SK Solnice 10:6 (2618-2589).
TALACKO 471 2:0 433 KROBOT Michal
KOVAČÍK 415 0:2 454 HLOUŠEK Eduard
ZEMÁNEK 441 2:0 425 PALIČKA Tomáš
VESELÝ 393 0:2 396 KUCHAŘ Vladislav
VANĚK 462 2:0 393 HRUBÝ Milan
ŠIC 436 0:2 488 PÍČ Pavel

TJ Jilemnice - Start Rychnov nad Kněžnou B 6:10 (2534-2588).
SÝS 383 0:2 405 KRSEK Oldřich
ZUZÁNEK 405 0:2 448 GÁLUS Petr
ČERMÁK 475 2:0 422 HANZLÍK Miroslav
FIŠERA 371 0:2 460 ČIHÁK Martin
DRÁBEK ml. 449 2:0 415 FRYDRYCH Kamil
DRÁBEK 451 2:0 438 PÁCHA Jiří

TJ České Meziříčí - Spartak Rokytnice n. J. 0:16 (2462-2546).
VOŠVRDA Milan 370 0:2 398 MAŘAS
RIND Jaroslav 395 0:2 405 STEJSKAL
BROUČEK Jiří 450 0:2 459 NOVOTNÝ
BROUČEK Milan 434 0:2 450 KUČERA
ŠTĚPÁN David 397 0:2 406 VALÁŠEK
BROUČEK Jindř. 416 0:2 428 TREPERA

Další výsledky: Vysoké Mýto - Hylváty 12:4, Milovice - Hořice B 10:6, Přelouč - Česká Třebová B 14:2, Náchod C - Rybník 12:4.

Východočeský přebor

Skupina B

Titul východočeského přeborníka získal tým SK Týniště nad Orlicí před dalším družstevm z Rychnovska – áčkem TJ Sokol Dobruška A.
SK Týniště n. O. - KK Josefov 14:2 (2223-2148).
PRAUS Jiří 395 2:0 375 KAŠPAR
VADLEJCH Lukáš 371 2:0 368 HRYCÍK
ZAHÁLKA Z. 374 2:0 324 VŠETEČKA
PROŠVIC Josef 387 2:0 328 LUDVÍK
PROŠVIC Martin 383 2:0 371 RÜCKER
HAVÍŘOVÁ Pavlína 313 0:2 382 HRYCÍK

TJ Sokol Dobruška A - SK SC Svitavy-Lány 6:10 (2408-2429).
JANDA Ivo 419 2:0 407 BALÁŽ
ČERNÝ Jaroslav 398 2:0 376 KABELKA
GÜTLER Vladimír 395 2:0 380 RUS
KUPKA Josef 381 0:2 424 UHERKA
SLAVÍK Jiří 391 0:2 412 ZACHAŘ
GÜTLER Jaroslav 424 0:2 430 RUS

KK Zalabák Smiřice B - TJ Start Rychnov n. K. C 10:6 (2436-2360).
KAMENICKÝ 390 0:2 400 SENIURA Jakub
MACHAČ 400 0:2 417 DUŠÁNEK Pavel
ŠOLC 422 2:0 404 CHMURA Martin
PARDUBSKÝ 408 2:0 337 FRYDRYCH Mir.
ČERNILOVSKÝ 378 0:2 394 KEJZLAR Jar.
BERÁNEK 438 2:0 408 ZEMAN Jan

SK Solnice B - TJ Sokol Dobruška B 4:12 (2171-2345).
KUCHAŘ V. 390 0:2 393 DYNTERA K.
HARTMAN J. 356 0:2 391 BRANDEJS P.
HLOUŠEK E. 395 2:0 380 TOMEŠ M.
TLUSTÝ L. 330 0:2 388 KRÁLÍČEK J.
CVEJNOVÁ M. 304 0:2 404 DĚKAN M.
TOBIŠKA Z. 396 2:0 389 BALCAR M.

Další výsledky: Ústí n. O. B - Vysoké Mýto B 8:8, Smiřice - Třebechovice 2:14, Náchod D - Tesla Pardubice B 10:6.

Východočeské soutěž

Skupina A

O vítězi skupiny A postupujícím do Východočeského přeboru rozhodla až vzájemná utkání mezi Hořicemi D a Milovicemi B, v nichž mělo lepší bilanci družstvo z Hořic. Rezerva Č. Meziříčí obsadila 11. příčku.
TJ Dvůr Králové B - TJ České Meziříčí B 6:10 (2224-2265).

KADĚRA 354 0:2 388 NOVÁK Jaroslav
ŠTEFÁČEK 375 2:0 344 NOVÁK Jiří
KOZLOVSKÝ 388 2:0 381 HORÁČEK Michal
SIROVÝ 437 2:0 356 ŠRÁMEK Jaroslav
ŠRAJEROVÁ 316 0:2 368 LEJP Josef
KRAMOSILOVÁ 354 0:2 428 VOŠVRDA K.

Další výsledky: Nová Paka B - Trutnov E 14:2, Vrchlabí D - Poříčí 6:10, Rokytnice n. J. C - Přelouč B 14:2, Hořice D - Milovice B 12:4, Jilemnice C - Čer. Kostelec D 10:6.

Východočeská soutěž

Skupina B

Právo přímého postupu do Východočeského přeboru získalo družstvo TJ Sokol Rybník B. Na stříbrné pozici se umístil Start Rychnov D.
TJ Sokol Rybník C - TJ Sokol Dobruška C 8:2 (1537-1511).
VEJDA 391 2:0 381 FRINTA Jiří
PLESKOTOVÁ 375 2:0 374 JAŠKO Michal
SUCHÝ 361 0:2 376 DÍTĚ Michal
MÜLLER 410 2:0 380 FRINTA Aleš

TJ Tesla Pardubice D - SK Solnice C 6:4 (1542-1553).
HUBÁČEK 368 2:0 364 CVEJNOVÁ Klára
LIŠKOVÁ 394 2:0 388 KRASSKOVÁ Z.
KRUMLOVÁ 401 2:0 395 JIREŠ Vít
DRÁBKOVÁ 379 0:2 406 CÍGLEROVÁ T.

KK Zalabák Smiřice C - TJ Start Rychnov n. K. D 8:2 (1657-1610).
PROKOP 417 2:0 392 MORAVCOVÁ Věra
NOVOTNÝ 405 0:2 407 FRYDRYCHOVÁ M.
MOCHAN 420 2:0 402 SÝKOROVÁ Ilona
NOSEK 415 2:0 409 BIDRMANOVÁ Irena

Další výsledky: Vysoké Mýto C - Třebechovice B 4:6, Přelouč C - Tesla Pardubice C 6:4, Josefov B - Rybník B 2:8. (six)