Východočeská liga žen

11. kolo: SK Týniště nad Orlicí – Sokol Nilfisk Hradec Králové B 41:67 (10:21, 16:39, 24:55). Sestava a body Týniště: Vejražková Ondřejka 12, Krejčí Klára 11, Winklerová Lucie 11, Martinková Monika 5, Kührová Martina 2, Dlabová Lucie 0, Hoňková Barbora 0, Rydrychová Aneta 0, Stojková Nicole 0.

Další výsledky: Nová Paka – Přelouč 63:53, Trutnov B – TJ Pardubičky 67:56, Vysoká n. L. – Jičín 88:46.

12. kolo: SK Týniště nad Orlicí – BSK TJ Jičín 70:51 (15:14, 30:26, 49:38). Sestava a body Týniště.: Krejčí Klára 19, Vejražková Ondřejka 16, Winklerová Lucie 11, Kührová Martina 7, Rydrychová Aneta 5, Nosková Kateřina 4, Stojková Nicole 4, Hoňková Barbora 2, Martinková Monika 2, Dlabová Lucie 0.

Další výsledek: Nová Paka – Pardubičky 61:53.

Tabulka:
1. Vysoká n. L. 11  10  1  828:520  21
2. Trutnov B 12  9  3  672:637  21
3. Hradec B 11  8  3  739:538  19
4. Přelouč 12   8   4   778:581  19
5. Týniště n. O. 12   4   8   583:707  16
6. Nová Paka 12   4   8   588:772  16
7. Pardubičky 12   2 10   654:861  14
8. Jičín 12   2 10   611:837  14

Východočeská liga mužů

13. kolo: BK Přelouč B – BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 83:57 (16:15, 39:27, 61:40). Sestava a body Rychnova n. K.: Vondra Vladimír 15, Růžička Martin 10, Folk Pavel 8, Paulíček Robert 7, Lédr Michael 5, Pilař Petr 4, Tomas Jiří 4, Hanzlík Jan 2, Mantlík Jakub 2.

Další výsledky: Chrudim – Havlíčkův Brod 74:61, Skuteč – Svitavy B 75:67, Hořice – Vysoké Mýto 70:81, Turnov – Jaroměř-Josefov 63:76.

14. kolo: TJ Jiskra Hořice – BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 50:54 (9:16, 21:31, 38:46). Sestava a body Rychnova n. K.: Růžička Martin 15, Holubec Jan 12, Mantlík Jakub 9, Vondra Vladimír 9, Pilař Petr 5, Folk Pavel 2, Paulíček Robert 2, Hanzlík Jan 0, Tomas Jiří 0.

Další výsledky: Skuteč – Havlíčkův Brod 84:59, Chrudim – Svitavy B 51:67, Přelouč B – V. Mýto 77:95, Nová Paka – Jaroměř-Josefov 89:74.

Tabulka:
 1. Svitavy B  13 10  3  917:762  23
 2. Skuteč 13  9  4  858:831  22
 3. Josefov 12  8  4  795:732  20
 4. Rychnov n. K. 12  8  4  795:737  20
 5. H. Brod 13  7  6  907:889  20
 6. Nová Paka 11  8  3  809:676  19
 7. Vysoké Mýto 13  6  7  935:956  19
 8. Chrudim  13  4  9  780:876  17
 9. Přelouč B 13  4  9  865:1010  17
10. Turnov 12  3   9  830:849  15
11. Hořice  13  2 11  771:944  15