Východočeská divize

Lokomotiva Česká Třebová B - TJ České Meziříčí 10:6 (2690-2663).
KAPLAN 458 0:2 496 VOŠVRDA Milan
ŠALDA 468 2:0 431 BROUČEK Jindřich
PIHIK 380 0:2 438 BROUČEK Jiří
BERAN 436 0:2 454 BROUČEK Milan
HÝBL 471 2:0 418 ŠTĚPÁN David
HETYCH 477 2:0 426 RIND Jaroslav

Spartak Rokytnice nad Jizerou - SK Solnice 8:8 (2568-2564).
MAŘAS 417 0:2 423 KROBOT Michal
JANOUCH 388 0:2 389 PALIČKA T.
STEJSKAL 440 2:0 414 SONNEVEND Vl.
NOVOTNÝ 436 0:2 476 VÁCLAVEK R.
KUČERA 429 0:2 435 HRUBÝ Milan
VALÁŠEK 458 2:0 427 PÍČ Pavel

TJ Start Rychnov nad Kněžnou B - TJ Jiskra Hylváty odloženo.

Další výsledky: Vysoké Mýto - Přelouč 14:2, Náchod C - Milovice 10:6, Rybník - Jilemnice 12:4, Hořice B - Tesla Pardubice 12:4.

Východočeský přebor

Skupina B

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B - SK Solnice B 10:6 (2448-2352).
BEČKA 414 2:0 395 SEJKORA Josef
STEJSKAL 439 2:0 357 CHOVANEC J.
KAPLAN 405 0:2 421 KUCHAŘ Vl.
KOLÁŘ 390 0:2 409 KRASSEK Petr
PRAŽÁK 390 0:2 409 TOBIŠKA Zdeněk
VARGA 410 2:0 361 BALOUS Václav

SKK Náchod D - TJ Start Rychnov n. K. C 14:2 (2524-2469).
MADARASZ 414 2:0 402 SENIURA J.
DOUCHA ml. 451 2:0 412 FRYDRYCH M.
TESAŘ 393 0:2 449 DUŠÁNEK Pavel
ADAMŮ 424 2:0 374 KEJZLAR J.
DLOHOŠKA 413 2:0 404 ZEMAN Jan
HEJNYŠ 429 2:0 428 KEJZLAR J. ml.

TJ Sokol Dobruška B - TJ Sokol Dobruška A 4:12 (2376-2393).
DĚKAN M. 365 0:2 400 JANDA I.
BALCAR M. 385 0:2 392 BALCAR Z.
BRANDEJS P. 427 2:0 407 GÜTLER V.
DYNTERA K. 394 0:2 407 KUPKA J.
TOMEŠ M. 408 2:0 388 SLAVÍK J.
KRÁLÍČEK J. 397 0:2 399 GÜTLER J.

KK Zalabák Smiřice B - SK Týniště nad Orlicí 2:14 (2388-2542).

Týnišťští kuželkáři proti předposledními družstvu tabulky nezaváhali. Na nových dráhách navíc vytvořili rekordy kuželny.
BERÁNEK 419 2:0 391 GLAZUNOV Leoš
MACHAČ 381 0:2 434 PROŠVIC Martin
ŠOLC 401 0:2 418 PROŠVIC Josef
PARDUBSKÝ 401 0:2 433 VADLEJCH L.
ČERNILOVSKÝ 419 0:2 460 PRAUS Jiří
KAMENICKÝ 367 0:2 406 ZAHÁLKA Z.

Další výsledky: Smiřice A - Tesla Pardubice B 12:4, Třebechovice - Vysoké Mýto B 12:4, Svitavy-Lány - Josefov 12:4.

Východočeská soutěž

Skupina A

TJ České Meziříčí B - Spartak Rokytnice n. J. C odloženo na 24. 2.

Východočeská soutěž

Skupina B

SK Solnice C - Sokol Dobruška C 8:2 (1435-1406).
JIREŠ V. 358 2:0 309 HAVLÍK P.
KRASSKOVÁ Z. 369 2:0 347 FRINTA J.
CÍGLEROVÁ T. 386 2:0 372 ŘEPA J.
CVEJNOVÁ K. 322 0:2 378 JAŠKO M.
KK Josefov B - TJ Start Rychnov nad Kněžnou D odloženo.

Další výsledky: Vysoké Mýto C - Přelouč C 6:4, Rybník B - Svitavy-Lány B 8:2, Tesla Pardubice C - Tesla Pardubice D 4:6, Smiřice C - Rybník C 8:2. (six)