Trofej putovala do Nové Paky, kostelecké duo za stupni vítězů

Nahořany - Na tenisových kurtech TJ Nahořany se uskutečnil 21. ročník míčového sedmiboje dvojic mužů. V extrémních teplotních podmínkách bojovalo o prvenství v turnaji celkem 28 dvojic.

24.7.2012

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Zdeněk Vaiz

Již potřetí v řadě potvrdili roli favoritů novopačtí všestranní sportovci Kazda s Vondráčkem, kteří si tímto vítězstvím zajistili zisk putovního poháru. Jedná se o borce, kteří každou sezonu navštíví několik obdobných turnajů po celé republice. Vítězné dvojici se podařilo vyhrát v basketbale, být ve finále v penaltách, nohejbale a stolním tenise a v ostatních třech sportech došli až do semifinále.

Na druhém místě skončila domácí dvojice bratrů Vláškových, kteří vyhráli nohejbal a házenou a byli také ve finále volejbalu. Nahořanská dvojice již po několikáté zopakovala umístění na stupních vítězů, avšak na celkové vítězství v turnaji zatím nedosáhla.

První dvě dvojice měli před ostatními soupeři obrovský náskok, a tak se svedl tuhý boj o celkové třetí místo. Hned tři dvojice získaly stejný počet bodů, takže o jejich umístění rozhodovala vyšší umístění v jednotlivých disciplínách. Z této situace vytěžili Ducháč s Matoušem z Nového Města nad Metují, kteří vyhráli stolní tenis a byli druzí v basketbale a tenise. V ostatních čtyřech sportech ale vypadli vždy v 1. kole.

Na čtvrtém místě skončila dvojice Zakouřil Hamm z Kostelce nad Orlicí, která vyhrála penalty. Pátí pak byli Jakl s Holbíkem s Kramolny a Náchoda, kteří vyhráli tenis.

Konečné pořadí:

1. Kazda, Vondráček (Nová Paka) 43 b., 2. Vlášek, Vlášek (Nahořany) 33, 3. Ducháč, Matouš (Nové Město nad Metují) 23, 4. Zakouřil, Hamm (Kostelec nad Orlicí) 23, 5. Jakl, Holbík (Kramolna Náchod) 23 bodů.

(vl, dr)

Autor: Redakce

24.7.2012 VSTUP DO DISKUSE

Černý led v kopci může způsobit, že auta kloužou zcela neovladatelně.

Víte, co je černý led? Poradíme, jak ho poznat a jak se s ním vypořádat

Krajský přebor ve fotbale: FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - FK Vysoká nad Labem.
7

Čermák: „Prošli jsme si klasickou kocovinkou“

Dohrávku začalo lépe Opočno, Jičín udeřil „slepenými“ góly

Opočno - V dohrávaném utkání jedenáctého kola Krajské ligy hokejisté Opočna podlehli lídrovi z Jičína 1:4. V neděli 17. prosince se Baroni střetnou se stejným soupeřem, tentokrát na jičínském ledě.

Pocta Miloši Formanovi: Hoří, má panenko slaví padesátiny na Střelnici

Královéhradecko, Vrchlabí - „Na Vrchlabí nedám dopustit. Pro mě je to hned po Praze nejdůležitější město,“ vyslovil Miloš Forman svůj vztah k Vrchlabí. V pátek se stane jeho významnou osobností.

Pázler: „Nejsem jen druholigový střelec"

Hradec Králové /ROZHOVOR/ - Byl světlým bode v šedém hradeckém fotbalovém podzimu. Jan Pázler, nejlepší střelec druhé ligy, nasázel dvanáct gólů, přesto je stále přesvědčen: „Mohlo to být lepší.“