Cestu za triumfem završili výhrou v duelu s Realem Dobruška, která byla korunována novým rekordem rychnovské kuželny. Postaral se o něj Lukáš Hartman výkonem 342 shozených kuželek.

Druhé místo obsadili Norci a třetí skončil obhájce podzimního prvenství – Marta Dobruška.

I. LIGA:
Škoda A – Teplárna 8:2 (1072:1047), Hartman 287 – Štverák 288. Škoda A – Real Dobruška 6:4 (1062:977), Hartman 342 (rekord kuželny) – Hrudík 264. Norci – Teplárna 6:4 (979:930), Cvejn 275 – Šára ml. 254. Marta Dobruška A – Střechy Vaňous 6:4 (1011:998), Sedláček 261 – Kubinec 287. Střechy Vaňous – Real Dobruška 8:2 (1041:940), Macháček 285 – Sixta 255.
1. Škoda A⋌5 4 0 1 36:14 1053,80 8
2. Norci⋌5 3 0 2 28:22  993,20 6
3. Marta Dobruška A⋌5 3 0 2 24:26 1027,40 6
4. Teplárna⋌5 3 0 2 24:26  992,00 6
5. Real Dobruška⋌5 1 0 4 20:30  956,40 2
6. Střechy Vaňous⋌5 1 0 4 18:32  975,20 2

2. LIGA:
Eivida – Česká spořitelna, a.s. 6:4 (956:925), Daníček ml. 262 – Kubíček 249. Eltax Olešnice v O. h. – SKP A 6:4 (1006:998), Moláček 276 – Moravec 284.
1. Eltax Olešnice ⋌5 4 0 1 34:16 1010,00 8
2. SKP A⋌5 3 0 2 33:17 1022,80 6
3. Š+Š Rychnov n. K.⋌5 3 0 2 24:26 1010,60 6
4. ČS, a.s.⋌5 2 0 3 22:28  966,00 4
5, Závorovy ovečky⋌5 2 0 3 20:30  978,40 4
6. Eivida⋌5 1 0 4 17:33  949,20 2

3. LIGA:
Antik Doudleby – Škoda G 10:0 (988:891), Hejhal 265 – Krasek 237. Křídla sovětů – Japan 8:2 (935:924), Bárta 252 – Kubíček 260. Devítka Dobruška – Hic parta 8:2 (1083:1008), Krejčík 295 – Rak 277.
1. Antik Doudleby⋌5 3 0 2 30:20 965,60 6
2. Devítka Dobruška⋌5 3 0 2 28:22 995,80 6
3. Hic parta⋌5 3 0 2 26:24 988,00 6
4. Křídla sovětů⋌5 3 0 2 26:24 944,40 6
5. Škoda G⋌5 2 0 3 20:30 947,80 4
6. Japan⋌5 1 0 4 20:30 944,00 2

4. LIGA:
Nováci – SKP C 6:4 (900:888), Rak 248 – Filip 233. Marta Dobruška B – Šmudlíci 8:2 (949:913), Jandová 240 – Novotný 289. Hasiči Roveň – FAB D 7:3 (949:919), Rozum ml. 252 – Hostinský 273.
1. Nováci⋌5 5 0 0 38:12 933,40 10
2. SKP C⋌5 4 0 1 36:14 935,00  8
3. Marta Dobruška B⋌5 3 0 2 24:26 921,60  6
4. Hasiči Roveň⋌5 2 0 3 23:27 939,40  4
5. Šmudlíci⋌5 1 0 4 12:38 901,20  2
6. FAB D⋌5 0 0 5 17:33 905,20  0

5. LIGA:
Kredo – Voltíci 8:2 (937:898), Tobiška 271 – Košina 236. Jedlová – Lipiny 6:4 (944:868), Zachariáš ml. 261 – Prause 256. Leo team Dobruška – Pro-Working Žichlínek 8:2 (922:895), Hofman 249 – Košárek 245.
1. Lipiny⋌5 4 0 1 40:10 948,40 8
2. Jedlová⋌5 3 0 2 28:22 934,60 6
3. Kredo⋌5 3 0 2 23:27 934,80 6
4. Pro-Working⋌ 5 2 0 3 25:25 945,60 4
5. Leo team Dobruška⋌5 2 0 3 24:26 886,40 4
6. Voltíci⋌5 1 0 4 10:40 878,80 2

6. LIGA:
Isover team – Reki Vamberk 10:0 (978:831), Šabata 264 – Motyčka 239. Isover team – Baroni 10:0 (927:850), Krynek 244 – Trnka 226. Reki Vamberk – Ideal team 10:0 (926:833), Martínek 254 – Jirsová 238. Prauzáci – Výpary 8:2 (943:883), Jelen 266 – Fajgl 228.
1. Isover team⋌5 4 0 1 38:12 917,20 8
2. Výpary⋌5 4 0 1 36:14 928,80 8
3. Baroni⋌5 2 0 3 22:28 903,40 4
4. Prauzáci⋌5 2 0 3 18:32 854,20 4
5. Ideal team⋌5 2 0 3 18:32 850,80 4
6. Reki Vamberk⋌5 1 0 4 18:32 888,40 2

7. LIGA:
AC Panel – Pohoda 7:3 (895:873), Čada 237 – Felix 229. Orebáci – Šedivky Dobruška 8:2 (934:864), Kopečný 246 – Novák 238. Sepie – KNS Hroška 6:4 (911:910), Mazúch 252 – Novotný 264.
1. Sepie⋌5 4 1 0 33:17 887,20 9
2. AC Panel⋌5 3 2 0 29:21 852,60 8
3. KNS Hroška⋌5 2 0 3 30:20 835,80 4
4. Orebáci⋌5 2 0 3 24:26 881,60 4
5. Pohoda⋌5 2 0 3 23:27 880,80 4
6. Šedivky Dobruška⋌5 0 1 4 11:39 838,40 1
8. LIGA:
Sanap – Míza Deštné 6:4 (889:853), Jaroš 225 – Kapucián 242. VOŠ a SPŠ Rychnov – Kuželky 8:2 (889:662), Kučera 268 – Štancl 239. WBAC – Kostičky 8:2 (865:842), Ehl 236 – Jirčíková 220. VOŠ a SPŠ Rychnov – Hysterky 7:3 (875:808), Kučera 246 – Janigová 246. Míza Deštné – Kostičky 6:4 (873:810), Meier 258 – Krunčíková 212.
1. WBAC⋌6 4 1 1 42:18 893,67 9
2. VOŠ a SPŠ RK⋌6 4 1 1 38:22 853,33 9
3. Sanap⋌6 4 0 2 34:26 891,17 8
4. Hysterky⋌6 4 0 2 34:26 862,67 8
5. Míza Deštné ⋌6 3 0 3 24:36 861,83 6
6. Kuželky⋌6 1 0 5 26:34 829,17 2
7. Kostičky⋌6 0 0 6 12:48 801,33 0

9. LIGA:
Vaspo Vamberk – Matějáci 8:2 (783:608), Fiedler 206 – Matějů 235. Žízeň Lukavice C – Alča tým 8:2 (760:722), Hartmanová 203 – Pfeifer 216. Havileda – Start 8:2 (817:751), Rázková 222 – Zemanová 199. Start – Matějáci 10:0 (790:633), Vacek 239 – Matějů 212. Vaspo Vamberk – Alča tým 8:2 (821:751), Richter 246 – Skálová 198. SK Ontario – Žízeň Lukavice C 10:0 (871:817), Nýč 235 – Voltr 217. ⋌(dr, lš)
1. SK Ontario⋌6 6 0 0 52:8  864,33 12
2. Havileda⋌6 5 0 1 46:14 820,83 10
3. Vaspo Vamberk⋌6 4 0 2 32:28 788,00  8
4. Žízeň Lukavice C⋌6 3 0 3 26:34 689,83  6
5. Start⋌6 2 0 4 30:30 776,50  4
6. Alča tým⋌6 1 0 5 16:44 700,83  2
7. Matějáci⋌6 0 0 6  8:52 632,83  0