Začít sázet v naší Tip lize lze kdykoliv během dlouhé podzimní fotbalové sezony

Nebojte se zapojit a zkuste štěstí. V naší soutěži nepotřebujete peníze, sází se bez poplatků.
Fotbalová Tip liga má za sebou dvě kola. Sází se na fotbalová střetnutí o nadcházejícím víkendu. Soutěžní kupon se zápasy pro třetí dějství naleznete na této straně od pondělí do čtvrtka. Nejlepší hráče budeme znát na začátku listopadu po 14. podzimním kole.
Trojice nejlepších sázkařů celkového pořadí v každém regionu se může těšit na ceny od Elektro Berry. Vítěz obdrží holicí strojek Philips, druhý digitální rádio Grundig a třetí rychlovarnou konvici ETA. Na čtvrtého hráče v konečném pořadí čeká sud od pivovaru Rychtář. Odměněni budou i tipující na pátém až jedenáctém místě. Každý z výherců získá kromě jiných odměn i pamětní sklenici s logem soutěže.

Vítězové kol

Kromě nejlepší desítky opět vyhlašujeme nejúspěšnějšího soutěžícího v každém kole. Vítěz obdrží pamětní tričko s logem Tip ligy a dárkové balení od pivovaru Rychtář.

Jak se zapojit

Kupon obsahuje deset zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době (1= vítězství domácích, 0= remíza, 2= vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. U vybraného zápasu hráči vyplní poločas a konečný výsledek Správné trefy, která rozhoduje při určování vítěze kola či stanovování pořadí při rovnosti bodů.

Poprvé na kuponu

První hlasování pouze na kuponu! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní jen své číselné heslo a ostatní údaje. Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic, například 0135. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce. Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které v dalším průběhu hry vpisuje do kuponu, do SMS zpráv nebo při hlasování na internetu. Startovní číslo a heslo fungují při hlasování SMS zprávou nebo při internetovém hlasování na stránkách www.denik.cz jako přístupový kód konkrétního hráče. Pravidla pro hlasování SMS zprávou včas uveřejníme.

Sběrná místa

1. redakce Rychnovského deníku v ulici Komenského č. p. 43 v Rychnově nad Kněžnou, 2. Čestická hospoda v Česticích, 3. restaurace U splávku v ulici V Sitinách 129 v Týništi nad Orlicí, 4. prodejna RM–Sport v Kostelní ulici v Dobrušce, 5. restaurace Hotelu Holub v Opočně (u baru), 6. kupon lze zaslat na adresu: Rychnovský deník, Komenského 43, Rychnov nad Kněžnou 516 01.

Pozor na uzávěrku

Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek je každý čtvrtek v 15 hodin. Výjimkou je sběrná schránka v redakci Rychnovského deníku (do pátku 16 hodin). Tipovat pomocí SMS zpráv z mobilního telefonu nebo na internetu je možné až do pátku do 16 hodin. U soutěžních kuponů zaslaných poštou rozhoduje razítko odeslání (nejpozdější páteční).

 

 

Výsledky 2. kola Tip ligy

1. Opočno – Ohnišov (4:0)⋌správný tip: 1
2. Týniště n. O. – Tesla Pardubice (1:1) 0
3. Rychnov n. Kn. – Nový Bydžov (1:1) 0
4. Doudleby – Olympia Hradec (1:4) 2
5. Černíkovice – Babí (5:1) 1
6. Dobruška – Nové Město n. Met. (2:0) 1
7. Vamberk – Dohalice (4:1) 1
8. Častolovice – Loko Hradec Králové (5:3) 1
9. Ždár – Lípa (1:0) 1
10. Petrovice – Zdelov (0:0) 0

 

Správná trefa:

Opočno – Ohnišov 1. poločas 2:0  konec 4:0