Jdeme do finále! Poslední kolo!

Ve 12. kole zvítězil Ondřej Dostál z Vamberka zásluhou nejpřesnější Správné trefy.

Do konce zimní části Tip ligy zbývá odehrát závěrečné kolo. Ve dvanáctém dějství sázkařské soutěže čtenářů našeho deníku, po němž registrujeme 145 hráčů (108 mužů a 37 žen), zvítězil Ondřej Dostál z Vamberka, který nasbíral 12 bodů stejně jako dalších osmadvacet hráčů! Rozhodnout musela Správná trefa. Dostálův konečný tip = 5:1.

Anulován byl výsledek zápasu hokejové extraligy na třetím řádku Vítkovice – Pardubice, jenž se hrál až v úterý 4. března.

Vítěz 12. kola si může převzít ceny v naší redakci: získává dárkový multipack, tričko s logem Deníku a drobné dárky našeho vydavatelství. Žádáme vítězného Ondřeje Dostála, aby se přihlásil na telefonu naší redakce 494 535 264.

Správné výsledky 12. kola Tip ligy
 1. Hradec Králové – Brno (6:1) správný tip: 1
2. Pardubice – Zlín (4:1) 1
3. Vítkovice – Pardubice  anulováno
4. Vrchlabí – Chomutov (2:4) 2
5. H. Brod – M. Boleslav (3:4) 2
6. Ostrava – Olomouc (2:2) 0
7. Nové Město – Jaroměř (3:2) 1
8. Prostějov – Pardubice (70:66) 1
9. Jičín – Rychnov (92:77) 1
10. Nová Paka – Rychnov (81:73) 1

Správná trefa
Hradec Králové – Brno 1. třetina 2:1 konec 6:1

Liga mistrů
RK0116 Marie Vaněčková, Houdkovice 9 116
RK0051 Marie Charvátová, Čestice 12 113
RK0053 Vladimír Jiruška, Čestice 12 113
RK0041 Lucie Jirušková, Čestice 12 113
RK0073 Lukáš Spáčil, Ostrava-Vítkovice 12 113
RK0011 Milan Vanžura, Dobré 12 113
RK0118 David Lehmden, Houdkovice 9 113
RK0037 Vladimír Stára ml., Rychnov n. K. 9 113
RK0017 Josef Ficenec, Dobruška 12 110
RK0046 František Jehlička, Rychnov n. K. 12 110
Pohár UEFA
RK0119 Václav Vaněček ml., Houdkovice 12 110
RK0111 Vlasta Kotyzová, Peklo 9 110
RK0113 Daniela Ludvíková, Rychnov 9 110
RK0110 Zdeněk Kotyza, Peklo 6 110
RK0095 Josef Šenk, Týniště 12 107
RK0044 Sláva Dvořák, Čestice 9 107
RK0047 Renata Holubářová, Slatina 9 107
RK0050 Miroslav Charvát, Čestice 9 107
RK0112 Slavomír Kotyza, Rychnov 6 107
RK0076 Jaroslav Suchánek, Potštejn 12 106
Intertoto Cup
RK0045 Květa Dvořáková, Čestice 12 104
RK0054 Lukáš Jiruška, Čestice 12 104
RK0106 Vladislav Kuchař, Rychnov 9 104
RK0019 Petr Ficenec, Chábory 6 104
RK0070 Ondřej Dostál, Vamberk 12 101
RK0049 Miroslav Charvát ml., Čestice 9 101
RK0048 Eliška Charvátová, Čestice 9 101
RK0055 Petra Jehličková, Rychnov n. K. 9 101
RK0060 Jan Kratochvíl, Opočno 9 101
RK0092 Lad. Provazník, Týniště 9 101
I. liga
RK0022 Miloš Šenkýř, Dobruška 9 101
RK0109 Pavel Konvalinka, Vamberk 6 101
RK0075 Josefa Suchánková, Potštejn 6 101
RK0021 Milan Hofman, Dobruška 12 98
RK0063 Milan Kudláček, Doudleby 12 98
RK0020 Dana Ficencová, Dobruška 9 98
RK0071 Dušan Janský, Houdkovice 9 98
RK0034 Iva Šestáková, České Meziříčí 9 98
RK0052 Jan Charvát, Čestice 6 98
RK0064 Patrik Kudláček, Doudleby 6 98
II. liga
RK0087 Vendelín Pisoár, Týniště 6 98
RK0122 Jan Pohl, Rychnov 6 98
RK0057 Ladislav Plachetka, Houdkovice 12 95
RK0027 Jiří Smola, Dobruška 12 95
RK0088 David Závit, Týniště 9 95
RK0066 Luboš Kratěna, Opočno 6 95
RK0127 Karolína Konvalinková, Vamberk 6 93
RK0033 Josef Šesták, České Meziříčí 12 92
RK0117 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 12 92
RK0015 Vladimír Gütler, Dobruška 9 92
Česká liga
RK0013 Václav Vágner, Dobruška 9 92
RK0024 Petr Hellinger, Dobruška 6 92
RK0067 Luboš Kratěna ml., Opočno 6 92
RK0130 Milda Bartoš, Kostelec n.O. 12 90
RK0103 Zdeněk Bachura, Olešnice v O.h. 12 89
RK0012 Jaromír Novotný st., Olešnice v O.h. 9 89
RK0072 Petr Jelen, Opočno 6 89
RK0004 Jakub Mervart, Dobruška 6 89
RK0007 Václav Mervart, Dobruška 6 89
RK0062 Jiřina Kratochvílová, Opočno 12 86
Divize
RK0018 Lenka Hofmanová, Dobruška 9 86
RK0065 Tereza Kudláčková, Doudleby 9 86
RK0093 Pavel Provazník, Kostelec 9 86
RK0101 Lenka Dohnalová, Kostelec 6 86
RK0001 Lubomír Eisner, Rychnov 6 86
RK0089 Zdeněk Lohnický, Týniště 6 86
RK0128 Pavla Konvalinková, Vamberk 9 84
RK0086 Marcela Plachetková, Houdkovice 6 83
RK0014 Martin Sosna, Dobruška 6 83
RK0008 Jaroslav Macek, Dobruška 3 83
Krajský přebor
RK0016 Milan Koleno, Dobruška 0 83
RK0059 Lilia Ščerbáková, Opočno 3 80
RK0069 Vlastimil Dvořáček, Doudleby 12 78
RK0043 Olga Piatnicová, Čestice 12 78
RK0125 Josef Černý, Jílovice 3 78
RK0105 Marie Kuchařová, Rychnov 9 77
RK0121 Jan Plašil, Javornice 6 77
RK0035 Pavel Dohnanský, Olešnice v O.h. 9 76
RK0068 Radek Dvořáček, Doudleby 12 75
RK0090 Jarmila Horáková, Albrechtice 6 75
Krajská I. A třída
RK0077 František Bříza, Potštejn 12 74
RK0061 Miroslav Kratochvíl, Opočno 9 74
RK0126 Aleš Kupka, Čanka 9 74
RK0100 Pavel Dvořák, Kostelec 6 74
RK0009 Milan Bartoš, Krňovice 3 74
RK0010 Petr Hofman, Dobruška 3 74
RK0078 Radka Břízová, Potštejn 6 71
RK0129 Pavel Vacek, Rychnov 3 70
RK0140 M. Řičař, Rychnov 12 68
RK0085 Milan Mazura, Doudleby 9 68
Krajská I. B třída
RK0003 Václav Mervart ml., Dobruška 3 68
RK0002 Marek Bednář, Dobruška 0 68
RK0102 Jirka Dohnal, Kostelec 0 68
RK0115 Jana Vaněčková, Houdkovice 3 66
RK0104 Pavel Marek, Rychnov -3 66
RK0084 Jana Mazurová, Doudleby 3 65
RK0123 Marie Plašilová, Javornice 3 65
RK0083 Matěj Mizera, Doudleby 0 65
RK0097 Dagmar Střihavková, Voděrady 0 63
RK0005 Jiří Rudolf, Olešnice v O.h. 6 62
Okresní přebor – II. třída
RK0136 Tomáš Sobotka, Opočno 6 62
RK0026 Jan Hellinger, Dobruška 3 62
RK0094 Miroslav Nuska, Týniště 3 62
RK0114 Václav Vaněček st., Houdkovice 3 62
RK0107 Petr Jelínek, Rychnov 0 62
RK0030 Jan Řepa, Dobruška 3 61
RK0133 Michal Prause, Dobruška 0 61
RK0081 Jiří Pavelka, Vamberk 6 60
RK0042 Dušan Piatnica, Čestice 6 60
RK0134 Lenka Bartošová, Kostelec n. O. 12 58
Okresní III. třída
RK0082 Jarmila Pavelková, Vamberk 3 57
RK0023 Dominik Hellinger, Dobruška 9 56
RK0132 Lukáš Prause, Dobruška 0 55
RK0131 Jiří Prause, Dobruška 0 55
RK0079 Michal Pavelka, Vamberk 3 54
RK0028 Vlaďka Kašparová, České Meziříčí 3 53
RK0025 Radka Gottwaldová, Olešnice v O.h. 0 53
RK0137 Radim Sobotka, Opočno 0 53
RK0120 Josef Plachetka, Houdkovice 6 52
RK0096 Tereza Střihavková, Křivice 0 51
Okresní IV. třída
RK0074 Jaroslav Suchánek, Choceň 9 50
RK0032 Josef Šesták ml., České Meziříčí 6 50
RK0040 Petra Kratochvílová, Rychnov n. K. 0 50
RK0099 Martin Střihavka, Voděrady 0 49
RK0080 Soňa Pavelková, Vamberk 3 48
RK0124 Josef Plašil, Javornice 9 47
RK0108 Jan Konvalinka, Vamberk 0 46
RK0058 Roman Izák, Opočno 6 44
RK0006 Petr Rudolf, Olešnice v O.h. 6 44
RK0138 Martina Smolová, Dobruška 6 44
Kandidáti postupu
RK0029 Pavel Bartoš, Semechnice 6 43
RK0139 Bořek Krejčí, 6 43
RK0135 Martin Vazquez, Dobruška 0 41
RK0142 Vilibald Hmoždíř, 12 40
RK0031 Milan Kolenec, Opočno 6 33
RK0036 Emil Tamáš, Olešnice v O.h. 2 31
RK0098 Vladimír Střihavka, Voděrady 0 31
RK0038 Vladimír Stára, Rychnov n. K. 0 27
RK0039 Pavel Jedlinský, Černíkovice 0 25
RK0056 Lukáš Tomáš, Olešnice v O.h. -3 23
S úsměvem jde všechno líp
RK0145 Boris Blbý, Bolehošť 9 15
RK0143 Patrik Pytel, Peklo 0 14
RK0091 Zd. Rektor, Týniště 0 14
RK0144 Ctirad Ctihodný, Cerekvice 0 11
Naděje umírá poslední
RK0141 Pavel Sedlinský, 0 8