VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: V čele malé zemětřesení

Rychnovsko - V 10. kole sázkařské soutěže čtenářů Rychnovského deníku nasbírala nejvíce bodů Josefa Suchánková z Potštejna. Jediná chyba na jejím tiketu znamenala sedmnáctibodový zisk.

20.2.2008
SDÍLEJ:

Tip liga čtenářů Deníku.Foto: Archiv

Dalších třináct soutěžících se radovalo ze 14 bodů. V čele průběžného pořadí Zimní Tip ligy nastalo doslova malé zemětřesení. Lucii Jiruškové z Čestic, která se po několik kol držela na nejvyšší příčce, se sázka v desátém dějství nepovedla. Pouhé dva body na jejím kontě znamenaly propad až do druhé desítky sázkařského pelotonu.

Žádáme Josefu Suchánkovou, vítězku desátého kola, aby se o výhru přihlásila na telefonu naší redakce 494 535 264.


Liga mistrů

RK0037 Vladimír Stára ml., Rychnov n. K. 11 98
RK0051 Marie Charvátová, Čestice 11 95
RK0110 Zdeněk Kotyza, Peklo 11 95
RK0116 Marie Vaněčková, Houdkovice 8 95
RK0073 Lukáš Spáčil, Ostrava-Vítkovice 14 92
RK0047 Renata Holubářová, Slatina 11 92
RK0050  Miroslav Charvát, Čestice 11 92
RK0046  František Jehlička, Rychnov n. K. 11 92
RK0112 Slavomír Kotyza, Rychnov 11 92
RK0111 Vlasta Kotyzová, Peklo 11 92
Pohár UEFA
RK0118 David Lehmden, Houdkovice 11 92
RK0113 Daniela Ludvíková, Rychnov 11 92
RK0122 Jan Pohl, Rychnov 11 92
RK0011 Milan Vanžura, Dobré 11 92
RK0019 Petr Ficenec, Chábory 8 92
RK0017 Josef Ficenec, Dobruška 8 92
RK0053 Vladimír Jiruška, Čestice 5 92
RK0041 Lucie Jirušková, Čestice 2 92
RK0109 Pavel Konvalinka, Vamberk 14 89
RK0044  Sláva Dvořák, Čestice 11 89
Intertoto Cup
RK0095 Josef Šenk, Týniště 8 89
RK0075 Josefa Suchánková, Potštejn 17 86
RK0060  Jan Kratochvíl, Opočno 14 86
RK0052 Jan Charvát, Čestice 11 86
RK0049  Miroslav Charvát ml., Čestice 11 86
RK0048  Eliška Charvátová, Čestice 11 86
RK0106 Vladislav Kuchař, Rychnov 11 86
RK0064  Patrik Kudláček, Doudleby 8 86
RK0119 Václav Vaněček ml., Houdkovice 8 86
RK0076 Jaroslav Suchánek, Potštejn 11 85
I. liga
RK0034 Iva Šestáková, České Meziříčí 14 83
RK0055 Petra Jehličková, Rychnov n. K. 11 83
RK0066 Luboš Kratěna, Opočno 11 83
RK0092 Lad. Provazník, Týniště 11 83
RK0020  Dana Ficencová, Dobruška 5 83
RK0022 Miloš Šenkýř, Dobruška 5 83
RK0045 Květa Dvořáková, Čestice 0 81
RK0071 Dušan Janský, Houdkovice 14 80
RK0087 Vendelín Pisoár, Týniště 11 80
RK0021 Milan Hofman, Dobruška 8 80
II. liga
RK0024 Petr Hellinger, Dobruška 5 80
RK0054 Lukáš Jiruška, Čestice 5 80
RK0063 Milan Kudláček, Doudleby 5 80
RK0127 Karolína Konvalinková, Vamberk 14 78
RK0027 Jiří Smola, Dobruška 14 77
RK0070 Ondřej Dostál, Vamberk 11 77
RK0057 Ladislav Plachetka, Houdkovice 11 77
RK0088  David Závit, Týniště 11 77
RK0004  Jakub Mervart, Dobruška 8 77
RK0067 Luboš Kratěna ml., Opočno 2 77
Česká liga
RK0001 Lubomír Eisner, Rychnov 8 74
RK0015 Vladimír Gütler, Dobruška 8 74
RK0072 Petr Jelen, Opočno 8 74
RK0117 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 8 74
RK0065 Tereza Kudláčková, Doudleby 5 74
RK0007 Václav Mervart, Dobruška 5 74
RK0130 Milda Bartoš, Kostelec n.O. 14 72
RK0125 Josef Černý, Jílovice 5 72
RK0013 Václav Vágner, Dobruška 14 71
RK0101 Lenka Dohnalová, Kostelec 11 71
Divize
RK0086  Marcela Plachetková, Houdkovice 8 71
RK0093 Pavel Provazník, Kostelec 8 71
RK0014 Martin Sosna, Dobruška 8 71
RK0033 Josef Šesták, České Meziříčí 8 71
RK0018 Lenka Hofmanová, Dobruška 5 71
RK0016 Milan Koleno, Dobruška 5 71
RK0012 Jaromír Novotný st., Olešnice v O.h. 5 71
RK0002  Marek Bednář, Dobruška 11 68
RK0103 Zdeněk Bachura, Olešnice v O.h. 5 68
RK0089  Zdeněk Lohnický, Týniště 5 68
Krajský přebor
RK0008  Jaroslav Macek, Dobruška 2 68
RK0121 Jan Plašil, Javornice -7 68
RK0128 Pavla Konvalinková, Vamberk 8 66
RK0062 Jiřina Kratochvílová, Opočno 11 65
RK0010 Petr Hofman, Dobruška 8 65
RK0126 Aleš Kupka, Čanka -1 65
RK0090  Jarmila Horáková, Albrechtice 11 63
RK0097 Dagmar Střihavková, Voděrady 0 63
RK0009  Milan Bartoš, Krňovice 8 62
RK0078 Radka Břízová, Potštejn 8 62
Krajská I. A třída
RK0102 Jirka Dohnal, Kostelec 8 62
RK0105 Marie Kuchařová, Rychnov 5 62
RK0100 Pavel Dvořák, Kostelec 2 62
RK0059 Lilia Ščerbáková, Opočno 2 62
RK0129 Pavel Vacek, Rychnov 8 61
RK0133 Michal Prause, Dobruška 0 61
RK0069 Vlastimil Dvořáček, Doudleby 5 60
RK0104 Pavel Marek, Rychnov 2 60
RK0061 Miroslav Kratochvíl, Opočno 5 59
RK0083 Matěj Mizera, Doudleby 2 59
Krajská I. B třída
RK0035 Pavel Dohnanský, Olešnice v O.h. 2 58
RK0043 Olga Piatnicová, Čestice 11 57
RK0107 Petr Jelínek, Rychnov 14 56
RK0003 Václav Mervart ml., Dobruška 14 56
RK0077 František Bříza, Potštejn 5 56
RK0005  Jiří Rudolf, Olešnice v O.h. 5 56
RK0123 Marie Plašilová, Javornice 2 56
RK0131 Jiří Prause, Dobruška 0 55
RK0132 Lukáš Prause, Dobruška 0 55
RK0068 Radek Dvořáček, Doudleby 5 54
Okresní přebor – II. třída
RK0115 Jana Vaněčková, Houdkovice 5 54
RK0085 Milan Mazura, Doudleby 11 53
RK0094  Miroslav Nuska, Týniště 8 53
RK0026 Jan Hellinger, Dobruška 5 53
RK0084  Jana Mazurová, Doudleby 5 53
RK0140 M. Řičař, Rychnov 5 53
RK0114 Václav Vaněček st., Houdkovice 2 53
RK0030 Jan Řepa, Dobruška 8 52
RK0042 Dušan Piatnica, Čestice 11 51
RK0096 Tereza Střihavková, Křivice 0 51
Okresní III. třída
RK0136 Tomáš Sobotka, Opočno 8 50
RK0025 Radka Gottwaldová, Olešnice v O.h. -1 50
RK0040  Petra Kratochvílová, Rychnov n. K. -1 50
RK0099 Martin Střihavka, Voděrady 0 49
RK0081 Jiří Pavelka, Vamberk 8 48
RK0137 Radim Sobotka, Opočno 5 47
RK0023 Dominik Hellinger, Dobruška 2 47
RK0120 Josef Plachetka, Houdkovice 5 46
RK0082  Jarmila Pavelková, Vamberk -1 45
RK0032 Josef Šesták ml., České Meziříčí 14 44
Okresní IV. třída
RK0079 Michal Pavelka, Vamberk -1 42
RK0028  Vlaďka Kašparová, České Meziříčí 11 41
RK0074 Jaroslav Suchánek, Choceň 5 41
RK0135 Martin Vazquez, Dobruška 0 41
RK0134 Lenka Bartošová, Kostelec n. O. 8 40
RK0108 Jan Konvalinka, Vamberk 2 40
RK0058 Roman Izák, Opočno 2 38
RK0080  Soňa Pavelková, Vamberk -1 36
RK0006  Petr Rudolf, Olešnice v O.h. 11 35
RK0138 Martina Smolová, Dobruška 5 35
Kandidáti postupu
RK0029 Pavel Bartoš, Semechnice 2 34
RK0036 Emil Tamáš, Olešnice v O.h. 0 32
RK0124 Josef Plašil, Javornice -7 32
RK0139 Bořek Krejčí, 5 31
RK0098  Vladimír Střihavka, Voděrady 0 31
RK0031 Milan Kolenec, Opočno 5 27
RK0038 Vladimír Stára, Rychnov n. K. 0 27
RK0056 Lukáš Tomáš, Olešnice v O.h. 0 26
RK0039 Pavel Jedlinský, Černíkovice 0 25
RK0142 Vilibald Hmoždíř, 14 22
S úsměvem jde všechno líp
RK0143 Patrik Pytel, Peklo 0 14
RK0091 Zd. Rektor, Týniště 0 14
Naděje umírá poslední
RK0144 Ctirad Ctihodný, Cerekvice 0 11
RK0141 Pavel Sedlinský, 0 8

20.2.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
VIZUALIZACE pěčínské přehrady.

Publikace se zabývá i nádrží u Pěčína

Střet cyklisty s osobním automobilem mezi Častolovicemi a Kostelcem nad Orlicí.
3

Cyklista nedal přednost a narazil do auta. Kolo se mu rozlomilo

Naši prvňáci: Církevní ZŠ Borohrádek a ZŠ Čermná nad Orlicí

Rychnovsko - Seriál Deníku - Moje první školní tablo:

Kolik nás stojí plné popelnice?

Královéhradecko - Poplatky za komunální odpad se pro rok 2018 většinou nenavyšují.

Členové ČUS byli oceněni za dlouhodobou a dobrovolnou práci

Kostelec nad Orlicí - Stalo se již tradicí, že na vrcholném jednání okresní organizace ČUS byli oceněni členové sdružení, kteří pro tělovýchovu a sport ve svém životě mnohé vykonali.

Krajkové Vánoce. Ve Vamberku se snoubí tradice a umění

Vamberk - Vánoce jsou za dveřmi a mnoho lidí se uchyluje k tradicím. A co může být pro rychnovský region tradičnější než krajka?

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT