Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Vítěze určila Správná trefa

Rychnovsko - Nejvyšším bodovým ziskem druhého jarního kola bylo 14 bodů. Zapsali ho dva tipéři – Petr Hellinger z Dobrušky a Jana Vaněčková z Houdkovic. O vítězi kola v případě bodové shody rozhoduje Správná trefa. Vítězství Černíkovic nad Novým Městem v poměru 3:1 se lépe přiblížil Hellinger, který tipoval 3:0, Vaněčková pouze 2:0.

10.4.2008
SDÍLEJ:

Tip liga čtenářů Deníku.Foto: Archiv

Žádáme Petra Hellingera a vítěze úvodního kola Jana Krejčího ze Solnice, aby se o výhru přihlásili na telefonním čísle redakce 494 535 264.
Do soutěže se po dvou odehraných kolech zapojilo 195 sázkařů (48 žen).

Správné tipy 2. kola

1. Černíkovice – Nové Město n. Met. (3:1)⋌1
2. Týniště n. O. – Čelákovice (1:2)⋌2
3. Doudleby – Milíčeves (1:1)⋌0
4. Rychnov n. K. – Lhota p. L. (3:2)⋌1
5. České Meziříčí – Hronov (3:0)⋌1
6. Častolovice – Malšovice (0:1)⋌2
7. Vamberk – Loko Hradec Králové (2:5)⋌2
8. Dobruška – Dohalice (3:0)⋌1
9. Opočno – Babí (2:2)⋌0
10. Petrovice – Albrechtice (0:3)⋌2

Správná trefa

Vamberk – Č. Meziříčí 1. poločas  0:3⋌konec  2:5

Hellingera vynesla výhra kola do čela průběžného pořadí

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ PO 2. KOLE

1. místo
RK0010 Petr Hellinger, Dobruška 14 24
RK0114 Jana st. Vaněčková, Houdkovice 14 24
RK0012 Josef Podolský, Dobruška 11 24
RK0084 Ladislav Provazník, Týniště 11 24
RK0024 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 11 24
RK0052 Voloďa Samovar, Týniště 11 24
RK0077 Jan Krejčí, Solnice 8 24
8. místo
RK0135 Josef Černý, Jílovice 11 21
RK0093 Radek Dvořáček, Doudleby 11 21
RK0016 Aleš Hašek, Dobruška 11 21
RK0123 Pavla Konvalinková, Vamberk 11 21
RK0113 Radka Břízová, Potštejn 8 21
RK0099 Vlastimil Dvořáček, Doudleby 8 21
RK0062 Květa Dvořáková, Čestice 8 21
RK0148 Milan Mazura, Doudleby 8 21
RK0063 Vladimír Střihavka, Voděrady 8 21
RK0027 Lukáš Tamáš, Olešnice v O. h. 8 21
18. místo
RK0109 František Bříza, Potštejn 11 18
RK0070 Jarmila Horáková, Albrechtice 11 18
RK0125 Jiří Ksandr, Olešnice 11 18
RK0145 Lilia Ščerbáková, Opočno 11 18
RK0051 Milan Bartoš, Křovice 8 18
RK0132 Milda Bartoš, Kostelec 8 18
RK0018 Petr Cejnar, Dobruška 8 18
RK0026 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 8 18
RK0088 Ondřej Dostál, Vamberk 8 18
RK0137 Martina Filipová, Rychnov 8 18
RK0091 Miroslav ml. Charvát, Čestice 8 18
RK0094 Marie Charvátová, Čestice 8 18
RK0107 Pavel Konvalinka, Vamberk 8 18
RK0143 Marie Kuchařová, Rychnov 8 18
RK0004 Vladimír Lichý, Dobruška 8 18
RK0045 Jakub Mervart, Dobruška 8 18
RK0040 Matěj Moravec, Dobruška 8 18
RK0096 Miroslav Nuska, Týniště 8 18
RK0115 Lukáš Spačil, Ostrava 8 18
RK0120 Jaroslav Suchánek, Potštejn 8 18
RK0097 Zdeněk Sýkora, Týniště 8 18
RK0005 Václav Vágner, Dobruška 8 18
RK0128 Václav st. Vaněček, Houdkovice 8 18
RK0134 Miroslav Filip, Rychnov 5 18
RK0119 Zdeněk Kotyza, Peklo 5 18
RK0080 Stáňa Krejčová, Solnice 5 18
RK0071 Miloslav Šuc, Rychnov 5 18
RK0139 Božena Šulcová, Rychnov 5 18
RK0090 Antonín Závodní, Týniště 5 18
47. místo
RK0153 Petra Lukášková, Trnov 11 15
RK0006 Jan Petr, Spáleniště 11 15
RK0164 Ladislav Procházka, Jílovice 11 15
RK0073 Josef Albrecht, Týniště 8 15
RK0074 Martina Dostálová, Vamberk 8 15
RK0061 Sláva Dvořák, Čestice 8 15
RK0089 Jan Charvát, Čestice 8 15
RK0019 Jaroslav Knapek, Dobruška 8 15
RK0046 Václav Mervart, Dobruška 8 15
RK0060 Dušan Piatnica, Čestice 8 15
RK0141 Jan Pohl, Rychnov 8 15
RK0015 Lukáš Prause, Spáleniště 8 15
RK0105 Jaroslav Šitina, Byzhradec 8 15
RK0111 Jana ml. Vaněčková, Houdkovice 8 15
RK0047 Milan Vanžura, Dobré 8 15
RK0156 Miloš Dohnálek, Rychnov 5 15
RK0042 Josef Ficenec, Dobruška 5 15
RK0009 Jan Hellinger, Dobruška 5 15
RK0043 Milan Hofman, Dobruška 5 15
RK0095 Renata Houbařová, Slatina 5 15
RK0092 Miroslav st. Charvát, Čestice 5 15
RK0085 František Jehlička, Rychnov 5 15
RK0057 Vladimír Jiruška, Čestice 5 15
RK0058 Lucie Jirušková, Čestice 5 15
RK0020 Milan Kolenec, Opočno 5 15
RK0155 Patrik Kudláček, Doudleby 5 15
RK0163 Milan Kudláček, Doudleby 5 15
RK0102 David Lehmden, Houdkovice 5 15
RK0067 Zdeněk Lohniský, Týniště 5 15
RK0078 Michal Procházka, Týniště 5 15
RK0116 Jaroslav Suchánek, Choceň 5 15
RK0118 Josefa Suchánková, 5 15
RK0079 Josef Šenk, Týniště 5 15
RK0108 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 5 15
RK0044 Petr Ficenec, Dobruška 2 15
RK0059 Lukáš Jiruška, Čestice 2 15
RK0160 Marcela Plachetková, Houdkovice 2 15
RK0081 Zdeněk Rektor, Týniště 2 15
85. místo
RK0003 Macek Jaroslav, Dobruška 8 12
RK0048 Marek Bednář, Dobruška 5 12
RK0036 Vlaďka Kašparová, Č. Meziříčí 5 12
RK0146 Matěj Mazura, Doudleby 5 12
RK0068 Petr Mitlehner, Týniště 5 12
RK0103 Josef Plašil, Javornice 5 12
RK0065 Martin Střihavka, Voděrady 5 12
RK0021 Josef Šesták, Č. Meziříčí 5 12
RK0104 Marie Vaněčková, Houdkovice 5 12
RK0053 Renata Čestická, Zdelov 2 12
RK0130 Pavel Dvořák, Kostelec 2 12
RK0086 Josef Hanyk, Vamberk 2 12
RK0049 Lenka Hofmanová, Dobruška 2 12
RK0162 Dušan Janský, Houdkovice 2 12
RK0121 Karolína Konvalinková, Vamberk 2 12
RK0154 Tereza Kudláčková, Doudleby 2 12
RK0161 Ladislav Plachetka, Houdkovice 2 12
RK0110 Josef Plachetka, Houdkovice 2 12
103. místo
RK0190 Radek Hanuš, 11 11
RK0168 Jan Horák, Albrechtice 11 11
RK0195 Olga Macková, Dobruška 11 11
RK0193 Vladimír Stára, 11 11
RK0002 Martin Sosna, Dobruška 5 11
108. místo
RK0112 František Brendl, Týniště 0 10
109. místo
RK0072 Josef Bydžovský, Týniště 5 9
RK0159 Iva Dohnálková, Rychnov 5 9
RK0124 Libuše Dostálková, Rychnov 5 9
RK0117 Slavomír Kotyza, Rychnov 5 9
RK0147 Jana Mazurová, Doudleby 5 9
RK0069 Radek Mládek, Vamberk 5 9
RK0151 Jiří Pavelka, Vamberk 5 9
RK0165 Zdeňka Procházková, Jílovice 5 9
RK0035 Jiří Smola, Dobruška 5 9
RK0050 Radim Sobotka, Opočno 5 9
RK0023 Josef Šesták ml., Č. Meziříčí 5 9
RK0054 Milan Čestický, Zdelov 2 9
RK0064 Jirka Dohnal, Kostelec 2 9
RK0126 Miroslav Dostálek, Rychnov 2 9
RK0001 Vladimír Gütler, Dobruška 2 9
RK0087 Radek Jehlička, Rychnov 2 9
RK0158 Milena Koblicová, Vamberk 2 9
RK0122 Vlasta Kotyzová, Peklo 2 9
RK0140 Vladislav Kuchař, Rychnov 2 9
RK0066 Aleš Kupka, Čánka 2 9
RK0133 Daniela Ludvíková, Rychnov 2 9
RK0056 Stanislav Pokorný, Opočno 2 9
RK0014 Jiří Prause, Spáleniště 2 9
RK0082 Pavel Provazník, Kostelec 2 9
RK0166 Miloš Šenkýř, Dobruška 2 9
RK0022 Iva Šestáková, Č. Meziříčí 2 9
RK0106 Václav ml. Vaněček, Houdkovice 2 9
136. místo
RK0187 Petra Jehličková, Rychnov 8 8
RK0017 Milan Koleno, Dobruška 8 8
RK0184 Jan Konvalina, Vamberk 8 8
RK0185 František Kroš, Javornice 8 8
RK0172 Martin Poledno, Častolovice 8 8
RK0181 Tobiáš Sobotka, Opočno 8 8
142. místo
RK0030 Pepa Bobek, Dobruška 8 6
RK0055 Vojtěch Nosek, Byzhradec 8 6
RK0131 Břetislav Brož, Kostelec 5 6
RK0041 Petr Hofman, Dobruška 5 6
RK0098 Pavel Marek, Rychnov 5 6
RK0033 Jiří Mazáč, Dobruška 5 6
RK0037 Pavel Bartoš, Semechnice 2 6
RK0157 radek Hartman, Skuhrov n. B. 2 6
RK0144 Roman Izák, Opočno 2 6
RK0007 Klossowski Jiří, Dobruška 2 6
RK0083 Bořek Krejčí, Solnice 2 6
RK0029 Zuzana Petrová, Dobruška 2 6
RK0032 Jan Slezák, Opočno 2 6
RK0138 Vladimír ml. Stára, Rychnov 2 6
RK0008 Dominik Hellinger, Dobruška -1 6
RK0127 Jaromír ml. Novotný, Olešnice -1 6
RK0129 Jaromír st. Novotný, Olešnice -1 6
RK0150 Jarmila Pavelková, Vamberk -1 6
RK0013 Michal Prause, Spáleniště -1 6
RK0075 Jiří Hlaváček, Týniště -4 6
162. místo
RK0176 Marek Berounský, Týniště 5 5
RK0178 Miki Brendl, Týniště 5 5
RK0179 Martina Brendlová, Týniště 5 5
RK0188 Ludmila Dohnálková, Rychnov 5 5
RK0192 Václav Mervart ml., Dobruška 5 5
RK0175 Bohumil Ševc, Dobré 5 5
RK0183 Emil Tamáš, Olešnice 5 5
RK0171 Josef Vilímek, Olešnice 5 5
170. místo
RK0167 Monika Brendlová, Týniště 4 4
171. místo
RK0101 Marie Plašilová, Javornice 8 3
RK0136 Petr Jelínek, Rychnov 5 3
RK0011 Ludmila Podolská, Dobruška 2 3
RK0034 Alexandr Rašek, Dobruška 2 3
RK0039 Zbyněk Kubový, Lipovka -1 3
RK0100 Jan Plašil, Javornice -1 3
177. místo
RK0180 Miroslav Kratochvíl, Opočno 2 2
RK0191 Milan Říčař, Rychnov 2 2
RK0194 Nela Stárová, Rychnov 2 2
RK0177 Samuel Syčák, Synkov 2 2
RK0189 Pavel Vacek, Rychnov 2 2
RK0170 Josef ml. Vilímek, Olešnice 2 2
RK0169 Anna Vilímková, Olešnice 2 2
184. místo
RK0142 Lenka Dohnalová, Kostelec 2 0
RK0152 Michal Pavelka, Vamberk -1 0
RK0025 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. -1 0
RK0038 Jan Řepa, Dobruška -1 0
RK0076 Václav Procházka, Týniště -4 0
189. místo
RK0173 Kotyska Milan, Dobré -1 -1
RK0174 Radka Ševcová, Dobré -1 -1
RK0186 Oldřich Štolba, Doudleby -1 -1
192. místo
RK0031 Václav Jirčík, Dobruška -1 -3
RK0149 Soňa Pavelková, Vamberk -7 -3
194. místo
RK0182 Radka Gottwaldová, Olešnice -7 -7
195. místo
RK0028 Jiří Zelingr, Dobruška -4 -9

Autor: Miroslav Sixta

10.4.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Milan Černý.

„Rozhodla naše nekvalita," přiznal kapitán

Kompostování. Ilustrační foto.

V Kostelci pokračuje bezplatné zapůjčování kompostérů

Rybárovi rekord utekl, ale Hradci ne

Hradec Králové - Patriku Rybárovi, opoře v masce, rekord v délce neprůstřelnosti unikl, ale hokejový Hradec ho (především) jeho zásluhou má.

Řezali tabák a připravili stát o 130 milionů

Hradec Králové - Už téměř rok se hradecký krajský soud zabývá jedním z nejrozsáhlejších případů daňových úniků při výrobě tabáku ve východních Čechách. Osm podnikatelů a dvě firmy měli připravit stát o 130 milionů korun za nepřiznanou spotřební daň.

Zase koncovka... Zase remíza

Praha, Hradec Králové - Mělo to být hradecké fotbalové derby, jenže Olympia po postupu do druhé ligy přesídlila do Prahy. „Už je neberu jako hradecký tým. Ani tam nehrají žádní kluci z Hradce,“ říkal záložník „pravého“ Hradce Ladislav Martan.

Obraz Klanění tří králů patří Smiřicím, rozhodl soud

Hradec Králové - Ve sporu města Smiřice a farnosti Holohlavy o vlastnictví barokního oltářního obrazu Klanění tří králů dal Okresní soud v Hradci Králové zapravdu Smiřicím.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení