VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: V nejslabším kole rozhodla Správná trefa

Rychnovsko - Šesté jarní kolo čtenářské soutěže Tip liga bylo z pohledu bodových zisků hráčů nejslabší.

8.5.2008
SDÍLEJ:

Tip liga čtenářů Deníku.Foto: Archiv

Pět nejlepších tiperů získalo jen osm bodů. Sázkaře zaskočily především domácí ztráty nejlepších dvou týmů v I. B třídě. Vedoucí Dobruška i druhé Černíkovice nedokázaly využít domácí prostředí k výhře.

Zajímavost: vedoucí hráčka průběžného pořadí Pavla Konvalinková z Vamberka se v šestém kole dostala do minusového zisku (–1 bod).

O vítězi kola musela rozhodnout Správná trefa. Konečný výsledek divizního derby Týniště – Holice (2:0) přesně trefil pouze Dušan Janský z Houdkovic. Žádáme ho, aby se o výhru přihlásil na telefonním čísle redakce Rychnovského deníku – 494 535 264.

Do soutěže se zapojily dvě stovky sázkařů. Připomínáme, že hlavní cenou pro vítěze jarní fotbalové Tip ligy v okrese je přenosný DVD přehrávač. Odměníme i hráče na druhém až jedenáctém místě.

Kromě nejlepší jedenáctky v konečném pořadí budou oceněni vítězové jednotlivých kol, ti se mohou těšit na originální půllitr a čtyři plechovky piva Staropramen.

Nejlepšího hráče budeme znát po 12. kole, jež je na programu 14. a 15. června.

Správné tipy 6. kola

1.Týniště – Holice (2:0) 1
2.Doudleby – Broumov (3:2) 1
3. Rychnov n. K. – Česká Skalice (0:5) 2
4. Č. Meziříčí – Nové Město n. Met. (1:1) 0
5.Častolovice – Babí (1:0) 1
6.Vamberk – Ohnišov (3:0) 1
7.Dobruška – Stárkov (0:0) 0
8.Černíkovice – Opočno (3:3) 0
9.Borohrádek – Albrechtice (1:0) 1
10.Petrovice – Lípa n. O. (1:3) 2

Správná trefa

Týniště – Holice 1. poločas 2:0 konec 2:0

Vedoucí hráčka Pavla Konvalinková skončila v minusu

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ PO 6. KOLE

Liga mistrů
RK0094 Marie Charvátová, Čestice562
RK0132Milda Bartoš, Kostelec559
RK0123Pavla Konvalinková, Vamberk-159
RK0095Renata Houbařová, Slatina556
RK0091Miroslav ml. Charvát, Čestice556
RK0092Miroslav st. Charvát, Čestice556
RK0119Zdeněk Kotyza, Peklo256
RK0090 Antonín Závodní, Týniště256
RK0085František Jehlička, Rychnov553
RK0114Jana Vaněčková st., Houdkovice553
Pohár UEFA
RK0071Miloslav Šuc, Rychnov550
RK0139Božena Šulcová, Rychnov550
RK0089 Jan Charvát, Čestice250
RK0084 Ladislav Provazník, Týniště250
RK0187Petra Jehličková, Rychnov249
RK0073Josef Albrecht, Týniště547
RK0057Vladimír Jiruška, Čestice547
RK0059Lukáš Jiruška, Čestice247
RK0080 Stáňa Krejčová, Solnice247
RK0133Daniela Ludvíková, Rychnov247
I. liga
RK0193Vladimír Stára, 047
RK0135Josef Černý, Jílovice-147
RK0012Josef Podolský, Dobruška-147
RK0141Jan Pohl, Rychnov-147
RK0113Radka Břízová, Potštejn-447
RK0063Vladimír Střihavka, Voděrady-447
RK0172Martin Poledno, Častolovice546
RK0191Milan Říčař, Rychnov546
RK0064 Jirka Dohnal, Kostelec544
RK0049 Lenka Hofmanová, Dobruška544
II. liga
RK0110Josef Plachetka, Houdkovice544
RK0021Josef Šesták, Č. Meziříčí544
RK0022Iva Šestáková, Č. Meziříčí544
RK0096Miroslav Nuska, Týniště244
RK0052Voloďa Samovar, Týniště244
RK0134Miroslav Filip, Rychnov-444
RK0010Petr Hellinger, Dobruška-444
RK0077Jan Krejčí, Solnice-444
RK0162Dušan Janský, Houdkovice841
RK0102David Lehmden, Houdkovice841
Česká liga
RK0020 Milan Kolenec, Opočno241
RK0128Václav Vaněček st., Houdkovice241
RK0093Radek Dvořáček, Doudleby-141
RK0001Vladimír Gütler, Dobruška-141
RK0117Slavomír Kotyza, Rychnov-141
RK0068 Petr Mitlehner, Týniště-141
RK0015Lukáš Prause, Spáleniště-141
RK0118Josefa Suchánková, -141
RK0079Josef Šenk, Týniště-141
RK0137Martina Filipová, Rychnov-441
Divize
RK0115Lukáš Spačil, Ostrava-441
RK0002 Martin Sosna, Dobruška-140
RK0087Radek Jehlička, Rychnov538
RK0140Vladislav Kuchař, Rychnov538
RK0129Jaromír st. Novotný, Olešnice238
RK0088 Ondřej Dostál, Vamberk-138
RK0061Sláva Dvořák, Čestice-138
RK0042Josef Ficenec, Dobruška-138
RK0067Zdeněk Lohniský, Týniště-138
RK0166Miloš Šenkýř, Dobruška-138
Krajský přebor
RK0009 Jan Hellinger, Dobruška-438
RK0107Pavel Konvalinka, Vamberk-438
RK0177Samuel Syčák, Synkov537
RK0178Miki Brendl, Týniště237
RK0019Jaroslav Knapek, Dobruška-837
RK0127Jaromír ml. Novotný, Olešnice536
RK0153Petra Lukášková, Trnov036
RK0112František Brendl, Týniště-136
RK0046 Václav Mervart, Dobruška235
RK0078Michal Procházka, Týniště235
Krajská I. A třída
RK0026Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.-135
RK0044 Petr Ficenec, Dobruška-135
RK0043Milan Hofman, Dobruška-135
RK0163Milan Kudláček, Doudleby-135
RK0099Vlastimil Dvořáček, Doudleby-435
RK0024Petr Rudolf, Olešnice v O. h.-435
RK0051Milan Bartoš, Křovice-735
RK0176Marek Berounský, Týniště-134
RK0179Martina Brendlová, Týniště-134
RK0167Monika Brendlová, Týniště-133
Krajská I. B třída
RK0048 Marek Bednář, Dobruška532
RK0007Klossowski Jiří, Dobruška532
RK0034Alexandr Rašek, Dobruška532
RK0121Karolína Konvalinková, Vamberk232
RK0082 Pavel Provazník, Kostelec232
RK0097Zdeněk Sýkora, Týniště232
RK0109František Bříza, Potštejn-432
RK0100Jan Plašil, Javornice-432
RK0035Jiří Smola, Dobruška-432
RK0027Lukáš Tamáš, Olešnice v O. h.-432
Okresní přebor
RK0005 Václav Vágner, Dobruška-432
RK0104Marie Vaněčková, Houdkovice-432
RK0111Jana Vaněčková ml., Houdkovice-432
RK0047Milan Vanžura, Dobré-432
RK0120Jaroslav Suchánek, Potštejn-732
RK0195Olga Macková, Dobruška-131
RK0016Aleš Hašek, Dobruška030
RK0062Květa Dvořáková, Čestice-129
RK0161Ladislav Plachetka, Houdkovice-129
RK0014Jiří Prause, Spáleniště-129
Okresní III. třída
RK0105Jaroslav Šitina, Byzhradec-129
RK0126Miroslav Dostálek, Rychnov-429
RK0003Macek Jaroslav, Dobruška-429
RK0045Jakub Mervart, Dobruška-429
RK0160Marcela Plachetková, Houdkovice-429
RK0081Zdeněk Rektor, Týniště-429
RK0108Kateřina Vaněčková, Houdkovice-429
RK0018Petr Cejnar, Dobruška-729
RK0004 Vladimír Lichý, Dobruška-729
RK0013Michal Prause, Spáleniště-729
Okresní IV. třída
RK0124Libuše Dostálková, Rychnov-128
RK0148Milan Mazura, Doudleby227
RK0066Aleš Kupka, Čánka-127
RK0151Jiří Pavelka, Vamberk226
RK0143Marie Kuchařová, Rychnov-126
RK0103Josef Plašil, Javornice-126
RK0011Ludmila Podolská, Dobruška-126
RK0145Lilia Ščerbáková, Opočno-126
RK0023Josef Šesták ml., Č. Meziříčí-126
RK0030Pepa Bobek, Dobruška-426
Kandidáti postupu
RK0058Lucie Jirušková, Čestice-426
RK0060 Dušan Piatnica, Čestice-426
RK0041Petr Hofman, Dobruška-726
RK0180Miroslav Kratochvíl, Opočno525
RK0190Radek Hanuš, 225
RK0157Radek Hartman, Skuhrov n. B.025
RK0159Iva Dohnálková, Rychnov-425
RK0072Josef Bydžovský, Týniště-124
RK0164Ladislav Procházka, Jílovice-124
RK0039Zbyněk Kubový, Lipovka523
RK0038Jan Řepa, Dobruška523
RK0142Lenka Dohnalová, Kostelec223
RK0106Václav Vaněček ml., Houdkovice223
RK0170Josef ml. Vilímek, Olešnice023
RK0075Jiří Hlaváček, Týniště-423
RK0156Miloš Dohnálek, Rychnov-723
RK0040 Matěj Moravec, Dobruška-723
RK0125Jiří Ksandr, Olešnice022
RK0147Jana Mazurová, Doudleby821
RK0146Matěj Mazura, Doudleby221
RK0054Milan Čestický, Zdelov520
RK0136Petr Jelínek, Rychnov220
RK0171Josef Vilímek, Olešnice020
RK0076Václav Procházka, Týniště-120
RK0083Bořek Krejčí, Solnice-420
RK0065Martin Střihavka, Voděrady-420
RK0017Milan Koleno, Dobruška-419
RK0192Václav Mervart ml., Dobruška-419
RK0154Tereza Kudláčková, Doudleby018
RK0086 Josef Hanyk, Vamberk-1018
S úsměvem jde všechno líp
RK0101Marie Plašilová, Javornice-117
RK0165Zdeňka Procházková, Jílovice-717
RK0189Pavel Vacek, Rychnov816
RK0184Jan Konvalina, Vamberk-116
RK0029Zuzana Petrová, Dobruška215
RK0056Stanislav Pokorný, Opočno015
RK0168Jan Horák, Albrechtice-415
RK0028 Jiří Zelingr, Dobruška814
RK0037Pavel Bartoš, Semechnice214
RK0150Jarmila Pavelková, Vamberk214
RK0053Renata Čestická, Zdelov-114
RK0181Tobiáš Sobotka, Opočno-414
RK0130Pavel Dvořák, Kostelec-714
RK0158Milena Koblicová, Vamberk-714
RK0098 Pavel Marek, Rychnov-714
RK0033Jiří Mazáč, Dobruška-714
RK0196Jiřina Kratochvílová, Opočno012
RK0131Břetislav Brož, Kostelec-112
RK0175Bohumil Ševc, Dobré211
RK0169Anna Vilímková, Olešnice011
RK0031Václav Jirčík, Dobruška-111
RK0032Jan Slezák, Opočno-111
RK0183Emil Tamáš, Olešnice-111
RK0070Jarmila Horáková, Albrechtice-411
RK0036Vlaďka Kašparová, Č. Meziříčí-411
RK0116Jaroslav Suchánek, Choceň-411
RK0008 Dominik Hellinger, Dobruška-711
RK0155Patrik Kudláček, Doudleby-711
RK0182Radka Gottwaldová, Olešnice210
RK0186Oldřich Štolba, Doudleby-110
RK0173Milan Kotyška, Dobré-710
RK0069Radek Mládek, Vamberk09
RK0006 Jan Petr, Spáleniště-49
RK0200 Viktor Směták, Dobruška-79
RK0199Jiří Fischer, Týniště08
RK0185František Kroš, Javornice08
RK0138Vladimír ml. Stára, Rychnov07
RK0197Martin Va'zquez, Dobruška07
RK0025Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.-45
RK0122Vlasta Kotyzová, Peklo-75
RK0188Ludmila Dohnálková, Rychnov-104
RK0149Soňa Pavelková, Vamberk03
RK0201Petr Donovani, Dobruška22
RK0194Nela Stárová, Rychnov02
RK0144Roman Izák, Opočno-12
RK0055Vojtěch Nosek, Byzhradec01
Naděje umírá poslední
RK0050 Radim Sobotka, Opočno-40
RK0198Iveta Charvátová, Křivice0-1
RK0174Radka Ševcová, Dobré-4-4
RK0152Michal Pavelka, Vamberk-10-7

8.5.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Magnet kola ovládla Javornice

Volby na Královéhradecku.

Úspěšní i neúspěšní: Něco končí a něco nového začíná

Krajský fotbal: Smutné jubileum. Smiřice zůstaly podesáté bez bodu

Královéhradecko - Krajská fotbalová I. A třída i obě skupiny I. B třídy mají za sebou další soutěžní střetnutí.

Volby 2017: Kompletní výsledky z Rychnovska

Rychnovsko - Kompletní výsledky parlamentních voleb ze všech měst a obcí v okrese:

Krajský přebor: Červený Kostelec přemohl lídra. Kanonáda Jaroměře

Královéhradecko - Fotbalový krajský přebor na Královéhradecku pokračoval jedenáctým kolem.

V Rychnově chystají „Večer plný krásy a splněných přání“

Rychnov nad Kněžnou - V Pelclově divadle v Rychnově nad Kněžnou se v pondělí 23. října od 17.30 hodin uskuteční Večer plný krásy a splněných přání, který připravila přední česká kosmetička Vlasta Libotovská.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení