VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Čtyři hráčky uhodly vše!

Rychnovsko - Vítěze pátého jarního kola musela určit Správná trefa z kvarteta soutěžících. Všech deset zápasů uhodly Marie Charvátová z Čestic, Petra Jehličková (Rychnov), Pavla Konvalinková z Vamberka a další rychnovská sázkařka Daniela Ludvíková.

1.5.2008
SDÍLEJ:

Tip liga čtenářů Deníku.Foto: Archiv

Nejvíce se výhře Přepych nad Doudlebami (3:1) přiblížila posledně jmenovaná tiperka. Žádáme Danielu Ludvíkovou, aby se o výhru přihlásila na telefonním čísle naší redakce – 494 535 264.

Do soutěže se zapojily dvě stovky sázkařů. Připomínáme, že hlavní cenou pro vítěze jarní fotbalové Tip ligy v okrese je přenosný DVD přehrávač. Odměníme i hráče na druhém až jedenáctém místě.

Správné tipy 5. kola

1. Přepychy – Doudleby(3:1) 1
2. Trutnov – Týniště n. O.(4:1) 1
3. Kostelec n. O. – Libáň(5:1) 1
4. Č. Kostelec – Rychnov n. K.(3:0) 1
5. Hronov – Opočno(3:1) 1
6. Stárkov – Černíkovice(2:3) 2
7. Ohnišov – Dobruška(0:2) 2
8. Babí – Vamberk(6:1) 1
9. Nové Město n. Met. – Častolovice(3:0) 1
10. Dohalice – České Meziříčí(3:0) 1

Správná trefa

Přepychy – Doudleby1. poločas 2:1 konec  3:1

Do čela se prosadila šedesátibodová Pavla Konvalinková

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ PO 5. KOLE

Liga mistrů
RK0123Pavla Konvalinková, Vamberk2060
RK0094 Marie Charvátová, Čestice2057
RK0132Milda Bartoš, Kostelec1754
RK0090 Antonín Závodní, Týniště1754
RK0119Zdeněk Kotyza, Peklo1454
RK0113Radka Břízová, Potštejn1751
RK0095Renata Houbařová, Slatina1751
RK0092Miroslav st. Charvát, Čestice1751
RK0091Miroslav ml. Charvát, Čestice1751
RK0063Vladimír Střihavka, Voděrady1151
Pohár UEFA
RK0134Miroslav Filip, Rychnov1748
RK0089 Jan Charvát, Čestice1748
RK0085František Jehlička, Rychnov1748
RK0077Jan Krejčí, Solnice1448
RK0135Josef Černý, Jílovice1148
RK0010Petr Hellinger, Dobruška1148
RK0012Josef Podolský, Dobruška1148
RK0084 Ladislav Provazník, Týniště1148
RK0114Jana Vaněčková st., Houdkovice1148
RK0141Jan Pohl, Rychnov848
I. liga
RK0187Petra Jehličková, Rychnov2047
RK0193Vladimír Stára, 1747
RK0133Daniela Ludvíková, Rychnov2045
RK0071Miloslav Šuc, Rychnov1745
RK0139Božena Šulcová, Rychnov1745
RK0059Lukáš Jiruška, Čestice1445
RK0080 Stáňa Krejčová, Solnice1445
RK0137Martina Filipová, Rychnov1145
RK0019Jaroslav Knapek, Dobruška1145
RK0115Lukáš Spačil, Ostrava1145
II. liga
RK0117Slavomír Kotyza, Rychnov1742
RK0068 Petr Mitlehner, Týniště1742
RK0001Vladimír Gütler, Dobruška1442
RK0057Vladimír Jiruška, Čestice1442
RK0118Josefa Suchánková, 1442
RK0073Josef Albrecht, Týniště1142
RK0093Radek Dvořáček, Doudleby1142
RK0009 Jan Hellinger, Dobruška1142
RK0015Lukáš Prause, Spáleniště1142
RK0052Voloďa Samovar, Týniště1142
Česká liga
RK0079Josef Šenk, Týniště1142
RK0051Milan Bartoš, Křovice842
RK0107Pavel Konvalinka, Vamberk842
RK0096Miroslav Nuska, Týniště842
RK0191Milan Říčař, Rychnov1741
RK0002 Martin Sosna, Dobruška1741
RK0172Martin Poledno, Častolovice1141
RK0064 Jirka Dohnal, Kostelec1439
RK0022Iva Šestáková, Č. Meziříčí1439
RK0088 Ondřej Dostál, Vamberk1139
Divize
RK0099Vlastimil Dvořáček, Doudleby1139
RK0061Sláva Dvořák, Čestice1139
RK0020 Milan Kolenec, Opočno1139
RK0067Zdeněk Lohniský, Týniště1139
RK0110Josef Plachetka, Houdkovice1139
RK0166Miloš Šenkýř, Dobruška1139
RK0021Josef Šesták, Č. Meziříčí1139
RK0120Jaroslav Suchánek, Potštejn839
RK0042Josef Ficenec, Dobruška539
RK0049 Lenka Hofmanová, Dobruška539
Krajský přebor
RK0128Václav Vaněček st., Houdkovice539
RK0024Petr Rudolf, Olešnice v O. h.239
RK0112František Brendl, Týniště1137
RK0129Jaromír st. Novotný, Olešnice1436
RK0100Jan Plašil, Javornice1436
RK0109František Bříza, Potštejn1136
RK0026Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.836
RK0163Milan Kudláček, Doudleby836
RK0013Michal Prause, Spáleniště836
RK0035Jiří Smola, Dobruška836
Krajská I. A třída
RK0104Marie Vaněčková, Houdkovice836
RK0018Petr Cejnar, Dobruška536
RK0044 Petr Ficenec, Dobruška536
RK0043Milan Hofman, Dobruška536
RK0004 Vladimír Lichý, Dobruška536
RK0153Petra Lukášková, Trnov536
RK0005 Václav Vágner, Dobruška536
RK0111Jana Vaněčková ml., Houdkovice536
RK0047Milan Vanžura, Dobré536
RK0027Lukáš Tamáš, Olešnice v O. h.-136
Krajská I. B třída
RK0176Marek Berounský, Týniště1135
RK0179Martina Brendlová, Týniště1135
RK0178Miki Brendl, Týniště835
RK0167Monika Brendlová, Týniště1134
RK0140Vladislav Kuchař, Rychnov1733
RK0126Miroslav Dostálek, Rychnov1433
RK0078Michal Procházka, Týniště1433
RK0041Petr Hofman, Dobruška1133
RK0162Dušan Janský, Houdkovice833
RK0003Macek Jaroslav, Dobruška833
Okresní přebor
RK0087Radek Jehlička, Rychnov833
RK0102David Lehmden, Houdkovice833
RK0160Marcela Plachetková, Houdkovice833
RK0081Zdeněk Rektor, Týniště833
RK0108Kateřina Vaněčková, Houdkovice833
RK0046 Václav Mervart, Dobruška533
RK0045Jakub Mervart, Dobruška533
RK0177Samuel Syčák, Synkov1432
RK0195Olga Macková, Dobruška532
RK0127Jaromír ml. Novotný, Olešnice1731
Okresní III. třída
RK0156Miloš Dohnálek, Rychnov1430
RK0014Jiří Prause, Spáleniště1130
RK0082 Pavel Provazník, Kostelec1130
RK0060 Dušan Piatnica, Čestice830
RK0097Zdeněk Sýkora, Týniště830
RK0030Pepa Bobek, Dobruška530
RK0016Aleš Hašek, Dobruška530
RK0121Karolína Konvalinková, Vamberk530
RK0040 Matěj Moravec, Dobruška530
RK0161Ladislav Plachetka, Houdkovice530
Okresní IV. třída
RK0105Jaroslav Šitina, Byzhradec530
RK0062Květa Dvořáková, Čestice230
RK0058Lucie Jirušková, Čestice230
RK0124Libuše Dostálková, Rychnov1429
RK0159Iva Dohnálková, Rychnov829
RK0086 Josef Hanyk, Vamberk1428
RK0066Aleš Kupka, Čánka1128
RK0007Klossowski Jiří, Dobruška1727
RK0075Jiří Hlaváček, Týniště1127
RK0011Ludmila Podolská, Dobruška1127
Kandidáti postupu
RK0034Alexandr Rašek, Dobruška827
RK0023Josef Šesták ml., Č. Meziříčí827
RK0103Josef Plašil, Javornice527
RK0048 Marek Bednář, Dobruška227
RK0143Marie Kuchařová, Rychnov227
RK0145Lilia Ščerbáková, Opočno227
RK0157Radek Hartman, Skuhrov n. B.825
RK0072Josef Bydžovský, Týniště525
RK0148Milan Mazura, Doudleby025
RK0164Ladislav Procházka, Jílovice025
RK0065Martin Střihavka, Voděrady824
RK0083Bořek Krejčí, Solnice524
RK0151Jiří Pavelka, Vamberk524
RK0165Zdeňka Procházková, Jílovice524
RK0192Václav Mervart ml., Dobruška823
RK0190Radek Hanuš, 523
RK0017Milan Koleno, Dobruška523
RK0170Josef ml. Vilímek, Olešnice223
RK0125Jiří Ksandr, Olešnice522
RK0142Lenka Dohnalová, Kostelec1121
RK0158Milena Koblicová, Vamberk1121
RK0076Václav Procházka, Týniště1121
RK0033Jiří Mazáč, Dobruška521
RK0106Václav Vaněček ml., Houdkovice521
RK0130Pavel Dvořák, Kostelec221
RK0098 Pavel Marek, Rychnov221
RK0180Miroslav Kratochvíl, Opočno820
RK0171Josef Vilímek, Olešnice220
RK0168Jan Horák, Albrechtice819
RK0146Matěj Mazura, Doudleby019
S úsměvem jde všechno líp
RK0008 Dominik Hellinger, Dobruška518
RK0136Petr Jelínek, Rychnov518
RK0039Zbyněk Kubový, Lipovka518
RK0154Tereza Kudláčková, Doudleby518
RK0038Jan Řepa, Dobruška518
RK0155Patrik Kudláček, Doudleby218
RK0101Marie Plašilová, Javornice218
RK0181Tobiáš Sobotka, Opočno018
RK0184Jan Konvalina, Vamberk217
RK0173Milan Kotyška, Dobré217
RK0200 Viktor Směták, Dobruška816
RK0074Martina Dostálová, Vamberk016
RK0056Stanislav Pokorný, Opočno515
RK0054Milan Čestický, Zdelov215
RK0036Vlaďka Kašparová, Č. Meziříčí-115
RK0116Jaroslav Suchánek, Choceň-115
RK0053Renata Čestická, Zdelov-415
RK0070Jarmila Horáková, Albrechtice-415
RK0188Ludmila Dohnálková, Rychnov514
RK0029Zuzana Petrová, Dobruška513
RK0131Břetislav Brož, Kostelec013
RK0147Jana Mazurová, Doudleby013
RK0006 Jan Petr, Spáleniště-713
RK0031Václav Jirčík, Dobruška1112
RK0196Jiřina Kratochvílová, Opočno512
RK0122Vlasta Kotyzová, Peklo212
RK0150Jarmila Pavelková, Vamberk212
RK0032Jan Slezák, Opočno212
RK0183Emil Tamáš, Olešnice212
RK0037Pavel Bartoš, Semechnice-412
RK0169Anna Vilímková, Olešnice211
RK0186Oldřich Štolba, Doudleby-411
RK0025Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.59
RK0175Bohumil Ševc, Dobré29
RK0069Radek Mládek, Vamberk09
RK0182Radka Gottwaldová, Olešnice58
RK0199Jiří Fischer, Týniště08
RK0185František Kroš, Javornice08
RK0189Pavel Vacek, Rychnov-18
RK0138Vladimír ml. Stára, Rychnov07
RK0197Martin Va'zquez, Dobruška07
RK0028 Jiří Zelingr, Dobruška86
RK0050 Radim Sobotka, Opočno04
RK0144Roman Izák, Opočno-13
RK0149Soňa Pavelková, Vamberk-13
RK0152Michal Pavelka, Vamberk-43
RK0194Nela Stárová, Rychnov02
RK0055Vojtěch Nosek, Byzhradec-71
Naděje umírá poslední
RK0174Radka Ševcová, Dobré-10
RK0198Iveta Charvátová, Křivice0-1

Autor: Miroslav Sixta

1.5.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační fotografie.

Krajská záchranka dostane od března nového ředitele

Deštivý podzim zvýšil i průtok hradeckého Hučáku.

Deště konečně zvedly hladiny podzemních vod

Chystá se: Ajax futsal cup ve Voděradech

Rychnovsko /KRÁTKÉ ZPRÁVY/ - Ve sportovní hale ve Voděradech se ve středu 27. prosince uskuteční 6. ročník futsalového turnaje Ajax futsal cup.

Naši prvňáci: ZŠ Deštné v Orlických horách

Rychnovsko - Seriál Deníku - Moje první školní tablo:

Pořádání kulturních akcí v Kostelci upravuje vyhláška

Kostelec nad Orlicí - Už od minulého měsíce v Kostelci nad Orlicí platí nová obecně závazná vyhláška.

Čvrtfinále Mol Cupu: Přijede Zlín. „Je to schůdné," věří zkušený Jirsák

Hradec Králové - Termín ještě není jistý, zatím je stanoven na 28. února. Ale každopádně čeká Hradec Králové na začátku fotbalového jara svátek: K zápasu čtvrtfinále Mol Cupu, domácího poháru, přijede Zlín, obhájce triumfu a účastník Evropské ligy.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT