Do vedení v průběžném pořadí se prokousala Eva Pichová (Trutnov), stejným skóre se prezentuje také druhý Radek Svatoš (Zlíčko)

POŘADÍ PO 4. KOLE

NHL (1. – 9. MÍSTO)
HK0271 Eva Pichová, Trutnov      5 ⋌29
HK0007 Radek Svatoš, Zlíčko      5 ⋌29
HK0298 Jaroslav Hůlek, Trutnov     2 ⋌26
⋌HK0179 Zdeněk Maxmilián, Jeřice     2 ⋌   26
HK0297 Klaus Püschel, Trutnov     2 ⋌26
HK0019 Petr Drašnar, Provodov-Šonov   -1 ⋌26
HK0263 Vlastimil Hlušička st., Pilníkov   -1 ⋌⋌26
HK0270 Josef Pich, Trutnov     -1 ⋌26
HK0328 Ondřej Matura, Libštát    -4 ⋌26

KHL (10. – 24. MÍSTO)
HK0020 Petr Drašnar, Náchod      5 ⋌23
HK0244 Josef Kotyška, Nový Hrádek     5 ⋌23
HK0006 Jana Svatošová, Zlíčko     5 ⋌23
HK0294 Naďa Hůlková, Trutnov     2 ⋌23
HK0079 Zlata Joštová, Zdechovice     2 ⋌23
HK0133 Jan Pavliš, Radvanice      2 ⋌23
HK0075 Radek Schovánek, St. Bydžov    2 ⋌23
HK0174 Vlastimil Sudek, Libuň      2 ⋌23
HK0309 Libor Čvančara, Dolní Branná   -1 ⋌23
HK0078 Vlasta Hybnerová, Poděbrady   -1 ⋌23
HK0058 Bohuslava Regnerová, Žďárky   -1 ⋌23
HK0033 Jiří Soukup, Č. Skalice     -1 ⋌23
HK0190 Václav Tarantík, Smiřice    -1 ⋌23
HK0116 Michal Přibyl, Borohrádek    -4 ⋌23
HK0285 Jarmila Vondráčková, Trutnov    2 ⋌21

EXTRALIGA (25. – 50. MÍSTO)
HK0168 Ondřej Jón, Chomutice      8 ⋌20
HK0188 Lenka Dejlová, Louny      5 ⋌20
HK0125 Jaroslav Novotný, Hradec Kr.    5 ⋌20
HK0109 Jaroslav Čížek, Dubenec     2 ⋌20
HK0249 Vladimír Gutler, Dobruška     2 ⋌20
HK0086 Josef Hybner, Poděbrady     2 ⋌20
HK0072 Miroslav Kořínek, St. Bydžov    2 ⋌20
HK0278 Mirek Mrázek, Trutnov     2 ⋌20
HK0073 Ondřej Pařízek, St. Bydžov     2 ⋌20
HK0308 Alfréd Sacher, Dolní Branná     2 ⋌20
HK0242 Bohuslav Šolín, Val      2 ⋌20
HK0233 Kateřina Vaněčková, Houdkovice    2 ⋌20
HK0252 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.   -1 ⋌20
HK0126 Roman Hýsek, Hradec Kr.    -1 ⋌20
HK0151 Zdeněk Kříž, Převýšov     -1 ⋌20
HK0175 František Lachman, Jičín    -1 ⋌20
HK0085 Jaroslav Novotný, Podoliby    -1 ⋌20
HK0074 Erik Pařízek, St. Bydžov    -1 ⋌20
HK0030 Silvestr Polomský, Č. Skalice    -1 ⋌20
HK0084 Josef Pozler, Podoliby     -1 ⋌20
HK0081 Olina Pozlerová, Podoliby    -1 ⋌20
HK0021 Roman Rainet, V. Poříčí    -1 ⋌20
HK0159 Hana Voldánová, Jičín     -1 ⋌20
HK0250 Jaroslav Gutler, Hradec Králové   -4 ⋌20
HK0302 Milan Koldovský, Kunčice n. L.   -4 ⋌20
HK0068 Petr Nový, Hradec Kr.     -4 ⋌20

I. LIGA (51. – 100. MÍSTO)
HK0397 Miloš Jirsák, Bukovina u Čisté    0 ⋌19
HK0356 Renata Chladová, Kosičky     5 ⋌18
HK0368 Bohuš Nosek, Solnice      2 ⋌18
HK0090 Alena Sejtková, Hradec Kr.    -1 ⋌18
HK0337 Petr Hofman, N. Město    -4 ⋌18
HK0088 Marcel Gabriel, Vinary      8 ⋌17
HK0132 Jan Suchý, Radvanice      8 ⋌17
HK0104 Miroslav Buřič ml., Chlumec     5 ⋌17
HK0262 Petra Hlušičková, Dvůr Králové    5 ⋌17
HK0180 Jaroslav Maxmiliánová, Jeřice    5 ⋌17
HK0076 Stanislav Vízek, N. Bydžov     5 ⋌17
HK0016 Bohumil Beneš, Hronov     2 ⋌17
HK0094 Aleš Hojer, Hradec Kr.      2 ⋌17
HK0027 Jaromír Líska, N. Město     2 ⋌17
HK0117 Tomáš Přibyl, Borohrádek     2  ⋌17
HK0044 Jan Regner, Žďárky    2            ⋌ 17
HK0031 Jan Runštuk, V. Jesenice     2 ⋌17
HK0234 Václav Vaněček, Houdkovice     2 ⋌17
HK0160 Roman Voldán, Jičín    2             17
HK0158 Marta Voldánová, Jičín     2 ⋌17
HK0194 Miloslav Bednařík, Hradec Kr.   -1 ⋌17
HK0087 Jaroslava Bradnová, Podoliby   -1 ⋌17
HK0052 Karel Černohorský, V. Poříčí    -1 ⋌17
HK0182 Martin Dejl, Louny     -1 ⋌17
HK0210 Alča Dohnalová, Kostelec n. O.   -1 ⋌17
HK0185 Tereza Halčáková, Osenice    -1 ⋌17
HK0326 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr.   -1 ⋌17
HK0046 Tomáš Hašpl, V. Poříčí     -1 ⋌17
HK0152 David Havránek, Hradec Kr.    -1 ⋌17
HK0004 Sabina Hlavatá, St. Smrkovice   -1 ⋌17
HK0261 Pavel Horák, Dvůr Králové    -1 ⋌17
HK0138 Lenka Hurtová, Trutnov    -1 ⋌17
HK0059 Jan Jakubec, Náchod     -1 ⋌17
HK0245 Juraj Jirásek, Sněžné     -1 ⋌17
HK0282 Zdeněk Jón, Trutnov     -1 ⋌17
HK0122 Martin Košnár, Hradec Kr.    -1 ⋌17
HK0216 Monika Kotfaldová, Týniště    -1 ⋌17
HK0080 Zdeněk Munzar, Podoliby    -1 ⋌17
HK0253 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.   -1 ⋌17
HK0165 Katka Rozsypalová, Jičín    -1 ⋌17
HK0171 Romana Skrbková, Brdo    -1 ⋌17
HK0131 Marta Suchá, Radvanice    -1 ⋌17
HK0009 Vítězslav Šolc st., Machov    -1 ⋌17
HK0038 Jaroslav Valchař, Police n. M.   -1 ⋌17
HK0183 Helena Dejlová, Jičín     -4 ⋌17
HK0056 Josef Fuchs, V. Poříčí     -4 ⋌17
HK0217 Jiří Kotfald, Týniště     -4 ⋌17
HK0329 Zdeněk Matura st., Libštát    -4 ⋌17
HK0251 Martin Sosna, Dobruška    -4 ⋌17
HK0333 Michal Česák, Hradec Kr.     0 ⋌16

II. LIGA (101. – 169. MÍSTO)
HK0379 Jan Gabrle, Trutnov      5 ⋌15
HK0041 Oldřich Lelek, Hronov      0 ⋌15
HK0042 Vlasta Lelková, Hronov     0 ⋌15
HK0248 Petr Hellinger, Dobruška    -1         ⋌   15
HK0340 Petra Nováková, Machov    -1 ⋌15
HK0377 Jan Koblic, Vamberk     -4 ⋌15
HK0332 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr.  -4 ⋌15
HK0148 Milada Bílková, Praskačka     5 ⋌14
HK0048 Milan Bitnar, Hronov      5 ⋌14
HK0008 Míra Ducháč, Ml. Boleslav     5 ⋌14
HK0018 Hana Benešová, Hronov     2 ⋌14
HK0101 Miroslav Buřič st., Chlumec     2 ⋌14
HK0292 Leoš Herout, Trutnov      2 ⋌14
HK0066 Jana Klicperová, Otovice     2 ⋌14
HK0193 Petr Koza, Hradec Kr.      2 ⋌14
HK0192 Jana Kozová, Hradec Kr.     2 ⋌14
HK0272 Tomáš Kruliš, Trutnov      2 ⋌14
HK0230 Věra Kubcová, Rychnov     2 ⋌14
HK0121 Jana Machková, Borohrádek    2 ⋌14
HK0260 Jaroslav Mikeš, Dvůr Králové    2 ⋌14
HK0120 Zuzana Pácaltová, Jičín     2 ⋌14
HK0026 Aneta Rýdlová, Náchod     2 ⋌14
HK0097 Radek Sejtko, Hradec Kr.     2 ⋌14
HK0224 Lukáš Spáčil, Ostrava      2 ⋌14
HK0157 Blanka Tarantíková, Smiřice     2 ⋌14
HK0269 Marek Birke, Trutnov     -1 ⋌14
HK0268 Jaroslav Birke, Trutnov    -1 ⋌14
HK0102 Marie Buřičová, Chlumec    -1 ⋌14
HK0051 Josef Čepelka, V. Poříčí    -1 ⋌14
HK0323 Jan Hanuš, Hradec Kr.     -1 ⋌14
HK0299 Karel Havelka, Trutnov    -1 ⋌14
HK0291 Václav Herout, Trutnov    -1 ⋌14
HK0003 Gisela Hlavatá, Náchod    -1 ⋌14
HK0107 Lenka Hrbková, Pardubice    -1 ⋌14
HK0283 Otakar Jón, Trutnov     -1 ⋌14
HK0167 Pavlína Jónová, Chomutice    -1 ⋌14
HK0254 Jiří Kopecký, Č. Meziříčí    -1 ⋌14
HK0325 Miloslav Kozák, Hradec Kr.    -1 ⋌14
HK0238 Jan Krejčí, Solnice     -1 ⋌14
HK0273 Romana Krulišová, Trutnov    -1 ⋌14
HK0150 Vojta Kříž, Převýšov     -1 ⋌14
HK0123 Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    -1 ⋌14
HK0054 Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí    -1 ⋌14
HK0236 Jaroslav Macek, Dobruška    -1 ⋌14
HK0327 Lukáš Matura, Libštát     -1 ⋌14
HK0055 Hana Nejedlá, V. Poříčí     -1 ⋌14
HK0130 Vítězslav Schafránek, Radvanice   -1 ⋌14
HK0170 Lukáš Skrbek, Brdo     -1 ⋌14
HK0226 Josefa Suchánková, Potštejn   -1 ⋌14
HK0237 Miloš Šenkýř, Dobruška    -1 ⋌14
HK0012 Jan Šolc, Machov     -1 ⋌14
HK0317 Martina Tauchmannová, Dolní Branná  -1 ⋌14
HK0178 Bohumír Wagenknecht, Vidochov   -1 ⋌14
HK0083 Radek Zima, Prasek     -1 ⋌14
HK0108 Jitka Čížková, Dubenec    -4 ⋌14
HK0103 Vojta Doležal, Chlumec    -4 ⋌14
HK0173 Helena Fendrychová ml., Brdo   -4 ⋌14
HK0259 Jaromír Kött, Dvůr Králové    -4 ⋌14
HK0139 Jan Kouba, Třebechovice    -4 ⋌14
HK0198 Dana Machačová, Hradec Kr.   -4 ⋌14
HK0330 Ludmila Maturová, Libštát    -4 ⋌14
HK0195 Václav Polívka, Hradec Kr.    -4 ⋌14
HK0115 Karel Přibyl, Hradec Kr.    -4 ⋌14
HK0118 Kateřina Přibylová, Hradec Kr.   -4 ⋌14
HK0265 Milada Šrůtková, Dvůr Králové   -4 ⋌14
HK0128 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby   -4 ⋌14
HK0028 Štěpán Zámečník, N. Město    -4 ⋌14
HK0395 Tomáš Houška, Jičín      2 ⋌13
HK0207 František Bartoška, Hradec Kr.    0 ⋌13

KRAJSKÝ PŘEBOR (170. – 247. MÍSTO)
HK0246 Dominik Hellinger, Dobruška    11 ⋌12
HK0289 Roman Nývlt, Trutnov      5 ⋌12
HK0214 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.   2 ⋌12
HK0355 Luboš Chlad, Kosičky      2 ⋌12
HK0266 Ladislav Köszegi, Trutnov     2 ⋌12
HK0348 Marek Růžička, Veliš      2 ⋌12
HK0369 Jitka Štemberová, Hradec Kr.    2 ⋌12
HK0256 Aleš Hašek, Dobruška      0 ⋌12
HK0281 Petr Stierand, Malé Svatoňovice    0 ⋌12
HK0204 Martin Cílek, Hradec Kr.    -1 ⋌12
HK0181 Alois Dejl, Jičín      -1 ⋌12
HK0375 Miroslav Jedlinský, Rychnov    -1 ⋌12
HK0335 Jaroslav Kuchař, Náchod    -1 ⋌12
HK0349 Helena Růžičková, Veliš    -1 ⋌12
HK0360 Jiří Zima, Sloupno     -1 ⋌12
HK0206 Monika Cílková, Hradec Kr.    -4 ⋌12
HK0343 Josef Hurdálek, Hronov    -4 ⋌12
HK0290 Michal Herout, Trutnov     5 ⋌11
HK0293 Zdeněk Hůlek, Trutnov      5 ⋌11
HK0189 Jaroslav Patřín, Lužany     5 ⋌11
HK0071 Josef Taichman, Prasek     5 ⋌11
HK0127 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    2 ⋌11
HK0241 Libor Hladík, Nový Hrádek     2 ⋌11
HK0257 Karel Kábrt, Trutnov      2 ⋌11
HK0119 Lenka Přibylová, Hradec Kr.     2 ⋌11
HK0023 Zdeněk Rainet, V. Poříčí     2 ⋌11
HK0043 Vladimír Seidel, V. Poříčí     2 ⋌11
HK0305 Milan Sůra, Dolní Branná     2 ⋌11
HK0134 Jiří Bílek, Libčany     -1 ⋌11
HK0277 Gert Böhnisch, Mladé Buky    -1 ⋌11
HK0276 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky  -1 ⋌11
HK0001 Vladimír Čejp, Náchod     -1 ⋌11
HK0057 Josef Čermák, V. Poříčí    -1 ⋌11
HK0184 Iveta Dejlová, Jičín     -1 ⋌11
HK0105 Aleš Doležal, Chlumec     -1 ⋌11
HK0154 Zdenka Havránková, Hradec Kr.   -1 ⋌11
HK0275 Marie Holá, Trutnov     -1 ⋌11
HK0274 Pavel Holý, Trutnov     -1 ⋌11
HK0061 Milan Jakubec, Náchod    -1 ⋌11
HK0231 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.   -1 ⋌11
HK0065 Tomáš Klicpera, Otovice    -1 ⋌11
HK0064 Oto Klicpera, Otovice     -1 ⋌11
HK0013 Miloš Kubík, Hronov     -1 ⋌11
HK0161 František Polák, Jičín     -1 ⋌11
HK0162 Dagmar Poláková, Jičín    -1 ⋌11
HK0029 Maria Polomská, Č. Skalice    -1 ⋌11
HK0022 Eva Rainetová, V. Poříčí    -1 ⋌11
HK0067 Pavel Sazka, N. Bydžov    -1 ⋌11
HK0258 Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové   -1 ⋌11
HK0049 Jiří Soukal, Hronov     -1 ⋌11
HK0032 Drahomíra Soukupová, Č. Skalice   -1 ⋌11
HK0070 Martin Taichman, Prasek    -1 ⋌11
HK0191 Václav Tarantík ml., Smiřice    -1 ⋌11
HK0053 Hana Zvoníčková, V. Poříčí    -1 ⋌11
HK0169 Otakar Fendrych, Brdo    -4 ⋌11
HK0186 Kateřina Halčáková, Louny    -4 ⋌11
HK0229 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.   -4 ⋌11
HK0164 Jindra Kolumpek, Jičín    -4 ⋌11
HK0163 Zdenka Kolumpková, Jičín    -4 ⋌11
HK0203 Miroslav Špaček, Vlčkovice    -4 ⋌11
HK0321 Michal Kozák, Hradec Kr.    -7 ⋌11
HK0352 Vladimír Racek, Hradec Kr.     8 ⋌10
HK0113 Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr.    5 ⋌10
HK0391 Pavel Marek, Rychnov      5 ⋌10
HK0110 Václav Špaček, Hradec Kr.     5 ⋌10
HK0111 Zuzana Bičišťová ml., Hradec Kr.    2 ⋌10
HK0346 Míša + Marek Lokvencovi, V. Poříčí   0 ⋌10
HK0366 Anna-Marie Hanušová, Hradec Kr.    2 ⋌9
HK0380 Jarmila Peláková, Dvůr Králové    2 ⋌9
HK0205 Petr Cílek, Hradec Kr.     -1 ⋌9
HK0047 Zdeněk Frýba, Hronov     -1 ⋌9
HK0381 Jiří Pelák, Dvůr Králové    -1 ⋌9
HK0370 Jan Štembera, Hradec Kr.    -1 ⋌9
HK0082 Naďa Zimová, Prasek     -1 ⋌9
HK0063 Jiří Baše, Č. Kostelec     -4 ⋌9
HK0142 Lenka Čermáková, Petrovice   -4 ⋌9
HK0371 Jaroslav Machač, Chlumec    -4 ⋌9
HK0091 Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    -4 ⋌9

OKRESNÍ PŘEBOR (248. – 339. MÍSTO)
HK0398 Milan Lacina, Vysočany     8 ⋌8
HK0005 Jakub Svatoš, Zlíčko      8 ⋌8
HK0320 Miloslava Kozáková, Hradec Kr.    5 ⋌8
HK0100 Vladimír Šťastný, Hradec Kr.    5 ⋌8
HK0136 Hana Bílková st., Libčany     2 ⋌8
HK0077 Eduard Důbrava, Petrovice     2 ⋌8
HK0089 Vlastimil Gabriel, Vinary     2 ⋌8
HK0196 Roman Machač, Hradec Kr.     2 ⋌8
HK0036 Marek Matha, Olešnice     2 ⋌8
HK0093 Tibor Platinský, Kr. Lhota     2 ⋌8
HK0039 Augustin Šála, Police n. M.     2 ⋌8
HK0287 Tomáš Vrbecký, Trutnov     2 ⋌8
HK0177 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov   2 ⋌8
HK0145 Kamil Žák, Hradec Kr.      2 ⋌8
HK0146 Monika Žáková, Hradec Kr.     2 ⋌8
HK0223 Jana Mazurová, Doudleby     0 ⋌8
HK0383 Petr Mesner, Úpice      0 ⋌8
HK0201 Milan Dušek, Týniště     -1 ⋌8
HK0322 Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr.   -1 ⋌8
HK0098 David Hric, Hradec Kr.     -1 ⋌8
HK0295 Zdeněk Jiránek, Volanov    -1 ⋌8
HK0243 Milan Koty, Č. Meziříčí     -1 ⋌8
HK0200 Aleš Kupka, Čánka     -1 ⋌8
HK0062 Aneta Nyčová, Náchod    -1 ⋌8
HK0232 Josef Plachetka, Houdkovice   -1 ⋌8
HK0306 Robert Sůra, Dolní Branná    -1 ⋌8
HK0307 Petr Sůra, Dolní Branná    -1 ⋌8
HK0011 Petr Šolc, Machov     -1 ⋌8
HK0235 Václav Vaněček st., Houdkovice   -1 ⋌8
HK0303 Jan Zirm, Vrchlabí     -1 ⋌8
HK0211 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.   -4 ⋌8
HK0135 Hana Bílková ml., Libčany    -4 ⋌8
HK0187 Jan Halčák, Jičín      -4 ⋌8
HK0264 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov   -4 ⋌8
HK0240 Bořek Krejčí, Solnice     -4 ⋌8
HK0331 Zdeněk Matura ml., Libštát    -4 ⋌8
HK0024 Miroslav Pácalt, Kramolna    -4 ⋌8
HK0025 Vlasta Pácaltová, Kramolna    -4 ⋌8
HK0296 Milena Püschelová, Trutnov    -4 ⋌8
HK0149 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby    -4 ⋌8
HK0015 Veronika Taufmanová, Jizbice   -4 ⋌8
HK0050 R+D Zvoníčkovi, V. Poříčí    -4 ⋌8
HK0143 Roman Žák, Hradec Kr.    -4 ⋌8
HK0228 Oldřich Kubec, Rychnov    -7 ⋌8
HK0387 Pavel Bahník, Třebechovice     2 ⋌7
HK0386 Johana Hanušová, Hradec Kr.    2 ⋌7
HK0382 Josef Jirásek, H. Radechová     2 ⋌7
HK0392 Pavel Konvalinka, Vamberk     2 ⋌7
HK0390 Jiří Pípa, N. Bydžov      2 ⋌7
HK0345 Michal Lokvenc, V. Poříčí     0 ⋌7
HK0341 Otakar Novák, Ronov n. D.    -4 ⋌7
HK0334 Pavel Kejzlar st., Úpice      2 ⋌6
HK0362 Jan Hrdlička, Hradec Kr.    -1 ⋌6
HK0351 Jaroslav Pavel, Hradec Kr.    -1 ⋌6
HK0344 Ladislav Zástava, Hronov    -1 ⋌6
HK0359 Eva Zimová, Sloupno     -1 ⋌6
HK0378 Iva Dohnálková, Rychnov    -4 ⋌6
HK0339 Josef Hofman, Černčice    -4 ⋌6
HK0338 Zdena Hofmanová, Černčice    -4 ⋌6
HK0367 Tomáš Kesl, Hradec Kr.    -4 ⋌6
HK0129 Milan Řehák, Libotov     -4 ⋌6
HK0092 Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    -4 ⋌6
HK0141 Markéta Šťastná, Hradec Kr.   -4 ⋌6
HK0313 Jana Jirková, Dolní Branná    -7 ⋌6
HK0403 Michal Jiránek, Dolní Branná    5 ⋌5
HK0311 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná   5 ⋌5
HK0225 Jaroslav Suchánek, Choceň     5 ⋌5
HK0095 Milan Toušek, Týniště      5 ⋌5
HK0288 Jaroslav Vrbecký, Trutnov     2 ⋌5
HK0221 Michaela Havlíková, Č. Meziříčí    0 ⋌5
HK0385 Jiří Krista, Hronov      0 ⋌5
HK0222 Milan Mazura, Doudleby     0 ⋌5
HK0389 Vítězslava Pípová, N. Bydžov    0 ⋌5
HK0037 Jaroslav Čálek, Police n. M.    -1 ⋌5
HK0255 Petr Dekov, Přepychy     -1 ⋌5
HK0153 Ladislav Havránek, Hradec Kr.   -1 ⋌5
HK0060 Josef Jakubec, Náchod    -1 ⋌5
HK0176 Miroslav Kracík, Jičín     -1 ⋌5
HK0017 Radka Kubečková, Hronov    -1 ⋌5
HK0034 Josef Matha, Olešnice     -1 ⋌5
HK0137 Jiří Pešek, Hradec Kr.     -1 ⋌5
HK0300 Zdena Pivková, Trutnov    -1 ⋌5
HK0106 Jiří Pokora, Hradec Kr.     -1 ⋌5
HK0002 Martin Rutar, Náchod     -1 ⋌5
HK0010 Vítězslav Šolc, Machov    -1 ⋌5
HK0144 Kamila Žáková, Hradec Kr.    -1 ⋌5
HK0014 Michal Kubeček, Hronov    -4 ⋌5
HK0069 Lenka Taichmanová, Prasek    -4 ⋌5
HK0155 Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    -4 ⋌5
HK0096 Pavel Žák, Předměřice     -4 ⋌5
HK0316 Radek Tauchmann, Dolní Branná   -7 ⋌5
HK0209 Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    -10 ⋌5

LIGA AMATÉRŮ (340. – 382. MÍSTO)
HK0393 Marie Kuchařová, Rychnov     5 ⋌4
HK0114 Jiří Bičiště, Hradec Kr.      2 ⋌4
HK0112 Jan Bičiště, Hradec Kr.      2 ⋌4
HK0372 Milan Štěrba, Chlumec      2 ⋌4
HK0267 Zdeněk Korčák, Trutnov     0 ⋌4
HK0384 Ivoš Dius, V. Poříčí     -1 ⋌4
HK0394 Vladislav Kuchař, Rychnov    -1 ⋌4
HK0361 Jan Vítek, Hradec Kr.     -1 ⋌4
HK0364 Marie Hanušová, Hradec Kr.     2 ⋌3
HK0140 Věrka Bartošová, Hradec Kr.   -1 ⋌3
HK0376 Milena Koblicová, Vamberk    -1 ⋌3
HK0350 Josef Kotnik, Chyjice     -1 ⋌3
HK0202 Bohumil Rulf, Hradec Kr.    -1 ⋌3
HK0363 Josef Dvořák, Třebechovice    -4 ⋌3
HK0353 Josef Futera, Petrovice    -4 ⋌3
HK0342 Jiří Urban, V. Poříčí     -4 ⋌3
HK0284 Petr Vondráček, Trutnov    -4 ⋌3
HK0147 Jan Bílek, Praskačka      2 ⋌2
HK0404 Josef Jiránek, Dolní Branná     2 ⋌2
HK0400 Václav Kameník, Jičín      2 ⋌2
HK0399 Jaroslav Macek, Č. Kostelec     2 ⋌2
HK0035 Jaroslava Mathová, Olešnice    2 ⋌2
HK0304 Jan Sůra, Dolní Branná     2 ⋌2
HK0040 Jaroslav Zeman, Žďár n. Met.    2 ⋌2
HK0045 Jiří Hanzl, Žďárky      0 ⋌2
HK0347 Marek Lokvenc, V. Poříčí     0 ⋌2
HK0220 Matěj Mazura, Doudleby     0 ⋌2
HK0354 Petr Voženílek, Lhota p. L.     0 ⋌2
HK0215 Jiří Vyšehrad, Týniště      0 ⋌2
HK0280 Linda Zieminská, Trutnov     0 ⋌2
HK0279 Darek Zieminski, Trutnov     0 ⋌2
HK0324 Monika Hádková, Hradec Kr.   -1 ⋌2
HK0166 Miloš Jón, Chomutice     -1 ⋌2
HK0218 Miloš Dohnálek, Rychnov    -4 ⋌2
HK0219 Ludmila Dohnálková, Rychnov   -4 ⋌2
HK0374 Roman Izák, Opočno      0 ⋌1
HK0388 Milan Čapek, Podoliby     -4 ⋌1
HK0312 Jana Kotyková, Dolní Branná   -1 ⋌0
HK0336 Radmila Novotná, Černčice    -1 ⋌0
HK0365 Jan Hanuš ml., Hradec Kr.    -4 ⋌0
HK0319 Milena Pitrmanová, Dolní Branná   -4 ⋌0
HK0314 Vlasta Suková, Dolní Branná    -4 ⋌0
HK0357 Michal Chlad, Kosičky     -7 ⋌0

ALESPOŇ TO ZKUSILI (383. – 404. MÍSTO)
HK0199 Karel Kindl, Třebechovice     2 ⋌-1
HK0286 Soňa Kábrtová, Trutnov    -1 ⋌-1
HK0402 Hana Pitrmucová, Dolní Branná   -1 ⋌-1
HK0227 Jaroslav Suchánek, Potštejn    -1 ⋌-1
HK0208 Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    -4 ⋌-1
HK0301 Michal Koldovský, Kunčice n. L.   -4 ⋌-1
HK0124 Jan Kulhánek, Hradec Kr.    -4 ⋌-1
HK0212 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    -4 ⋌-1
HK0156 Michal Tvrdek, Hradec Kr.    -4 ⋌-1
HK0099 Petr Kulhánek, Hradec Kr.    -7 ⋌-1
HK0310 Miloslav Nykl, Dolní Branná    -7 ⋌-1
HK0396 Eva Svobodová, Jilemnice     0 ⋌-2
HK0358 Radek Chlad, Kosičky      2 ⋌-3
HK0315 Jitka Márynková, Dolní Branná   -1 ⋌-3
HK0247 Jan Hellinger, Dobruška    -4 ⋌-3
HK0239 Stáňa Krejčová, Solnice    -4 ⋌-3
HK0401 Iva Pitrmanová, Dolní Branná   -4 ⋌-4
HK0213 Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    -10 ⋌-4
HK0373 Livia Ščerbaková, Opočno     2 ⋌-6
HK0318 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná    0 ⋌-9
HK0172 Helena Fendrychová, Brdo    -4 ⋌-10
HK0197 Daniel Machač, Hradec Kr.    -4 ⋌-10