I. liga žen - skupina B
4. kolo: SK Dobré B – KST GMC Blansko 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němečková Monika 2:1, Koďousková Eliška 1:2, Bačinová Pavla 0:3), Klub stolního tenisu Olomouc – CDU Sport – Stolní tenis Ostrava B 0:10, SKST Mart Hodonín – Stavoimpex B – MK Řeznovice B 5:5, SKST Mart Hodonín – Stavoimpex C – TTC Moravská Slavia Brno 3:7.
5. kolo: SK Dobré B – TJ Sokol Líšeň 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bačinová Pavla 0:3, Němečková Monika 2:1, Koďousková Eliška 1:2), Klub stolního tenisu Olomouc – SKST Baník Havířov B 4:6, SKST Mart Hodonín – Stavoimpex B – TTC Moravská Slavia Brno 2:8, SKST Mart Hodonín – Stavoimpex C – MK Řeznovice B 6:4.
1. Brno 5 5 0 0 0 37:13 15
2. Blansko 4 4 0 0 0 26:14 12
3. Havířov B 4 3 0 1 0 22:18 10
4. Hodonín B 5 1 2 2 0 24:26 9
5. Líšeň 4 2 0 2 0 18:22 8
6. Řeznovice B 5 1 1 3 0 22:28 8
7. Hodonín C 5 1 1 3 0 20:30 8
8. Ostrava B 4 1 0 3 0 19:21 6
9. Dobré B 3 1 0 2 0 15:15 5
10. Olomouc 3 0 0 3 0 7:23 3
II. liga žen - skupina C
4. kolo: TJ Sokol Děhylov – TJ Sokol Chrudim 9:1, SK Frýdlant n. O. – TTC Ústí nad Orlicí B 8:2, T.J. Sokol Vsetín – SKST Dubňany 5:5, TTC Ústí nad Orlicí A – Sportovní klub Jihlava 6:4.
5. kolo: SK Dobré C – Sportovní klub Jihlava 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doucková Aneta 2:1, Zemanová Michaela 1:2, Bačinová Lucie 1:2), TJ Sokol Děhylov – TTC Ústí nad Orlicí B 7:3, SK Frýdlant n. O. – TJ Sokol Chrudim 3:7, T.J. Sokol Vsetín – TTC Moravská Slavia Brno B 9:1.
1. Děhylov 5 4 1 0 0 34:16 14
2. Chrudim 5 4 0 1 0 28:22 13
3. Ústí n. O. A 4 3 1 0 0 26:14 11
4. Frýdlant n. O. 5 2 0 3 0 25:25 9
5. Ústí n. O. B 5 2 0 3 0 23:27 9
6. Vsetín 3 2 1 0 0 20:10 8
7. Brno B 4 1 0 3 0 18:22 6
8. Jihlava 3 1 0 2 0 14:16 5
9. Dubňany 4 0 1 3 0 10:30 5
10. Dobré C 4 0 0 4 0 12:28 4
Divize žen
1. kolo: SK Dobré D – Tesla Pardubice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ducháčová Kateřina 1:2, Sazimová Adéla 0:3, Rozínková Monika 3:0), Slovan Broumov – Sokol Chrudim B 5:5, Tesla Pardubice – Slovan Broumov 10:0, Sokol Chrudim B – SK Dobré D 2:8 (čtyřhry 0:1, body hostů: Šichanová Vendula 2:1, Sazimová Adéla 2:1, Ducháčová Kateřina 3:0), Sokol Česká Skalice – Tatran Hostinné 6:4.
1. Pardubice 2 1 1 0 0 15:5 5
2. Dobré D 2 1 1 0 0 13:7 5
3. Česká Skalice 1 1 0 0 0 6:4 3
4. Chrudim B 2 0 1 1 0 7:13 3
5. Broumov 2 0 1 1 0 5:15 3
6. Hostinné 1 0 0 1 0 4:6 1