Do závěrečného „Masters"  se probojovala osmička nejlepších chlapců a dívek z předešlých devíti turnajů. Na konečný počet deset byly přiděleny volné karty, většinou domácím hráčům. Mezi desítkou mladých tenistek nechyběla Natálie Jindrová z Vamberka, hájící barvy TOSK Žamberk.

Postup do semifinále ze skupiny vybojovaly bez ztráty setu Mandelíková a Gondorová. Jindrová sice prohrála s Gondorovou 3:4 a 3:4 , ale v dalších zápasech neklopýtla a byla jasnou semifinalistkou. Poslední účastnice semifinále vzešla z trojice Mikulcová, Hrdinková a Kučerová, když  rozhodovalo celkové skóre ze všech zápasů. Matematika byla neúprosná a o jednu prohranou nebo vyhranou hru postoupila Mikulcová.

V semifinále si Gondorová poradila  s Mikulcovou 4:0,4:0.  Ve druhém semifinále doplatila Mandelíková na špatné začátky setů. V obou  prohrávala s Jindrovou 0:3, a i když bojovala do posledního míčku, tak po setech 4:3 a 4:2 postoupila východočeská tenistka.

Ve finále vše nasvědčovalo tomu, že si Slovenka Gondorová hladce poradí s Jindrovou. Jenže talentovaná hráčka z Vamberka na turnaji několikrát dokázala, že je velká bojovnice. Zápas dostala do závěrečného supertajbrejku a v nejdramatičtějším utkání celého turnaje dokázala svou soupeřku udolat 0:4, 4:3, 14:12.