Nejlepší hráči a hráčky postoupili do krajského finále, které se koná druhý lednový víkend opět ve Voděradech. Okresními přeborníky se stali Patrik Rašek z SK Dobré a Kateřina Sýkorová z TTC Lhoty u Potštejna.

„Za klub TTC Lhoty u Potštejna se tohoto turnaje zúčastnili čtyři hráči. V chlapcích jsme měli zastoupení ve velmi mladém hráči Davidu Pavlíčkovi, který hlavně sbíral zkušenosti a v konečném pořadí získal celkově 8. místo. Druhý a zkušenější zástupce Jan Dostál se probojoval druhým místem ze své pětičlenné skupiny do finálové soutěže, kde v souboji o finále podlehl pozdějšímu vítězi Raškovi z SK Dobré. I tak třetí místo je velmi pěkným úspěchem!

Mezi dívkami se dařilo sesterskému páru Lucii a Kateřině Sýkorovým. Prvně jmenovaná se probojovala do finálové části druhým místem ve skupině, Kateřina pak svou skupinu vyhrála a obě se pak střetly v semifinále, kde byla úspěšnější právě Kateřina. Ta ve finále změřila své síly s Boreckou ze SK Dobré, kterou po boji porazila a stala se okresní přebornicí! Lucie pak pěkným třetím místem a bronzovou medailí předčila do ní vkládaná očekávání.

Ve čtyřhrách pak oba naše páry vybojovaly shodně stříbrné medaile, když prohrály vždy až ve finále, kde zvlášť Kateřina s Luckou nebyly daleko od vítězství. Ve smíšené čtyřhře pak ještě oba páry získaly shodně bronzové medaile! Celkový zisk sedm medailí je krásným úspěchem, za který našim nejmladším děkujeme a doufáme, že jim pomůže poctivě zvládat další tréninkové nasazení," sdělil Jiří Vavruška, trenér TTC Lhoty u Potštejna.

Pořadí chlapců: 1. Patrik Rašek (Dobré), 2. Vojtěch Viesner (Dobré), 3.Jan Dostál (Lhoty u Potštejna) a Adam Hušek (Vamberk) 5. Michal Novák (Voděrady).

Pořadí dívek: 1. Kateřina Sýkorová (Lhoty u Potštejna), 2. Kateřina Borecká (Dobré) 3. Lucie Sýkorová (Lhoty u Potštejna) a Lída Grimmerová (Dobré).