Divize žen

2. kolo: SK Dobré D – Tatran Hostinné 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Adéla 2:1, Ducháčová Kateřina 2:1, Šichanová Vendula 2:1), Sokol Česká Skalice – SK Dobré D 8:2 (čtyřhry 1:0, body hostů: Šichanová Vendula 0:3, Sazimová Adéla 1:2, Ducháčová Kateřina 1:2).

Další výsledky: Slovan Broumov – Sokol Česká Skalice 1:9, Tatran Hostinné – Slovan Broumov 8:2, Tesla Pardubice – Sokol Chrudim B 7:3.

1. Česká Skalice 3  3  0  0  0  23:7   9
2. Dobré D 4  2  1  1  0  22:18  9
3. Pardubice 3  2  1  0  0  22:8   8
4. Hostinné 3  1  0  2  0  15:15  5
5. Broumov 4  0  1  3  0   8:32  5
6. Chrudim B 3  0  1  2  0  10:20  4

Regionální přebor 1. třídy

6. kolo: TTC Kostelec nad Orlicí C – TTC Lhoty u Potštejna B 10:2, TJ Peklo nad Zdobnicí – KPST Záhornice 6:10, Sportovní klub Kounov – TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 5:10, TJ Start Olešnice v Orlických horách A – TJ Sokol Častolovice B 10:7, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B – TJ Sokol Tutleky-TJ Sokol Lupenice 10:0.

7. kolo: TJ Sokol Tutleky-TJ Sokol Lupenice – TJ Baník Vamberk B 5:10, TJ Sokol Častolovice B – TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 5:10, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A – TJ Start Olešnice v Orlických horách A 10:4, KPST Záhornice – Sportovní klub Kounov 10:1, TTC Lhoty u Potštejna B – TJ Peklo nad Zdobnicí 10:6, SK Solnice A – TTC Kostelec nad Orlicí C 10:7.

 1. Záhornice 7  7  0  0  0  70:30  21
 2. Kostelec n. O. C 7  5  0  2  0  64:33  17
 3. Rychnov n. K. B 7  4  2  1  0  61:42  17
 4. Olešnice v O. h. A 7  5  0  2  0  62:48  17
 5. Lhoty B 7  4  0  3  0  49:55  15
 6. Rychnov n. K. A 7  4  0  3  0  55:44  15
 7. Peklo n. Z. 7  2  1  4  0  51:54  12
 8. Častolovice B 7  2  0  5  0  49:60  11
 9. Vamberk B 6  2  1  3  0  39:52  11
10. Tutleky-Lupenice 7  1  1  5  0  32:67  10
11. Solnice A 6  2  0  4  0  45:54  10
12. Kounov 7  0  1  6  0  31:69   8

Regionální přebor 2. třídy

6. kolo: TJ Prorubky – TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B 8:10, TJ Sokol Hroška – TTC Kostelec nad Orlicí D 10:8, TJ Sokol Častolovice C – 1. FC Rokytnice v Orlických horách A 7:11, Sportovní klub Týniště nad Orlicí – 1. FC Rokytnice v Orlických horách B 10:8, TTC Lhoty u Potštejna C – TJ Peklo nad Zdobnicí B 17:1, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A – TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C 10:8.

7. kolo: TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C – TJ Prorubky 15:3, TJ Peklo nad Zdobnicí B – TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A 8:10, 1. FC Rokytnice v Orlických horách B – TTC Lhoty u Potštejna C 7:11, 1. FC Rokytnice v Orlických horách A – Sportovní klub Týniště nad Orlicí 11:7, TTC Kostelec nad Orlicí D – TJ Sokol Častolovice C 14:4, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B – TJ Sokol Hroška 11:7.

 1. Doudleby n. O. A 8  7  1  0  0  95:49  23
 2. Kostelec n. O. D 7  5  1  1  0  79:47  18
 3. Rokytnice v O. h. A 7  4  1  2  0  65:61  16
 4. Hroška 7  3  3  1  0  67:59  16
 5. Rychnov n. K. C 7  3  2  2  0  78:48  15
 6. Lhoty u Potštejna C 7  4  0  3  0  65:61  15
 7. Týniště n. O. 7  3  1  3  0  58:68  14
 8. Doudleby n. O. B 8  3  0  5  0  63:81  14
 9. Častolovice C 8  2  2  4  0  63:81  14
10. Rokytnice v O. h. B 8  1  1  6  0  61:83  11
11. Prorubky 7  1  2  4  0  53:73  11
12. Peklo n. Z. B 7  1  0  6  0  45:81   9