VYBRAT REGION
Zavřít mapu

V čele pořadí nová dvojice sázkařů Jirušková a Stára

Rychnovsko - V čele průběžného pořadí zimní Tip ligy čtenářů Deníku došlo ke „střídání stráží“. Novými vedoucími sázkaři jsou Lucie Jirušková z Čestic a rychnovský Vladimír Stára.

30.1.2008
SDÍLEJ:

Vítěz 5. kola - David LehmdenFoto: Deník/ Miroslav Sixta

Průběžné pořadí po šestém kole

Liga mistrů

RK0041 Lucie Jirušková, Čestice 3 65
RK0037 Vladimír Stára ml., Rychnov n. K. 3 65
RK0017 Josef Ficenec, Dobruška 6 62
RK0051 Marie Charvátová, Čestice 3 62
RK0053 Vladimír Jiruška, Čestice 3 62
RK0118 David Lehmden, Houdkovice 3 62
RK0095 Josef Šenk, Týniště 6 59
RK0047 Renata Holubářová, Slatina 3 59
RK0050 Miroslav Charvát, Čestice 3 59
RK0110 Zdeněk Kotyza, Peklo 3 59

Pohár UEFA

RK0046 František Jehlička, Rychnov n. K. 0 59
RK0116 Marie Vaněčková, Houdkovice 0 59
RK0045 Květa Dvořáková, Čestice 9 56
RK0019 Petr Ficenec, Chábory 6 56
RK0119 Václav Vaněček ml., Houdkovice 6 56
RK0112 Slavomír Kotyza, Rychnov 3 56
RK0111 Vlasta Kotyzová, Peklo 3 56
RK0113 Daniela Ludvíková, Rychnov 3 56
RK0022 Miloš Šenkýř, Dobruška 3 56
RK0011 Milan Vanžura, Dobré 3 56

Intertoto Cup

RK0064 Patrik Kudláček, Doudleby 0 56
RK0063 Milan Kudláček, Doudleby -3 56
RK0024 Petr Hellinger, Dobruška 6 53
RK0109 Pavel Konvalinka, Vamberk 6 53
RK0066 Luboš Kratěna, Opočno 6 53
RK0087 Vedelín Pisoár, Týniště 6 53
RK0122 Jan Pohl, Rychnov 6 53
RK0088 David Závit, Týniště 6 53
RK0044 Sláva Dvořák, Čestice 3 53
RK0018 Lenka Hofmanová, Dobruška 3 53

I. liga

RK0049 Miroslav ml. Charvát, Čestice 3 53
RK0052 Jan Charvát, Čestice 3 53
RK0048 Eliška Charvátová, Čestice 3 53
RK0054 Lukáš Jiruška, Čestice 3 53
RK0076 Jaroslav Suchánek, Potštejn 3 53
RK0092 Lad. Provazník, Týniště 0 53
RK0073 Lukáš Spáčil, Ostrava-Vítkovice 0 53
RK0027 Jiří Smola, Dobruška 9 50
RK0021 Milan Hofman, Dobruška 6 50
RK0067 Luboš Kratěna ml., Opočno 6 50

II. liga

RK0089 Zdeněk Lohnický, Týniště 6 50
RK0121 Jan Plašil, Javornice 6 50
RK0034 Iva Šestáková, České Meziříčí 6 50
RK0060 Jan Kratochvíl, Opočno 3 50
RK0097 Dagmar Střihavková, Voděrady 3 50
RK0075 Josefa Suchánková, Potštejn 3 50
RK0020 Dana Ficencová, Dobruška 0 50
RK0055 Petra Jehličková, Rychnov n. K. 0 50
RK0065 Tereza Kudláčková, Doudleby 0 50
RK0106 Vladislav Kuchař, Rychnov 0 50

Česká liga

RK0125 Josef Černý, Jílovice 3 48
RK0007 Václav Mervart, Dobruška 6 47
RK0070 Ondřej Dostál, Vamberk 3 47
RK0001 Lubomír Eisner, Rychnov 3 47
RK0072 Petr Jelen, Opočno 3 47
RK0016 Milan Koleno, Dobruška 3 47
RK0015 Vladimír Gutler, Dobruška 0 47
RK0129 Pavel Vacek, Rychnov 6 45
RK0127 Karolína Konvalinková, Vamberk 3 45
RK0133 Michal Prause, 56 0 45

Divize

RK0131 Jiří Prause, Dobruška 0 45
RK0078 Radka Břízová, Potštejn 6 44
RK0010 Petr Hofman, Dobruška 6 44
RK0114 Václav Vaněček st., Houdkovice 6 44
RK0103 Zdeněk Bachura, Olešnice v O.h. 3 44
RK0101 Lenka Dohnalová, Kostelec 3 44
RK0126 Aleš Kupka, Čanka 3 44
RK0004 Jakub Mervart, Dobruška 3 44
RK0093 Pavel Provazník, Kostelec 3 44
RK0117 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 3 44

Krajský přebor

RK0025 Radka Gottwaldová, Olešnice v O.h. 0 44
RK0043 Olga Piatnicová, Čestice 0 44
RK0057 Ladislav Plachetka, Houdkovice 0 44
RK0130 Milda Bartoš, Kostelec n.O. 3 42
RK0023 Dominik Hellinger, Dobruška 6 41
RK0062 Jiřina Kratochvílová, Opočno 6 41
RK0033 Josef Šesták, České Meziříčí 6 41
RK0100 Pavel Dvořák, Kostelec 3 41
RK0086 Marcela Plachetková, Houdkovice 3 41
RK0123 Marie Plašilová, Javornice 3 41

Krajská I. A třída

RK0071 Dušan Janský, Houdkovice 0 41
RK0012 Jaromír Novotný st., Olešnice v O.h. 0 41
RK0014 Martin Sosna, Dobruška 0 41
RK0059 Lilia Ščerbáková, Opočno 0 41
RK0040 Petra Kratochvílová, Rychnov n. K. -3 41
RK0069 Vlastimil Dvořáček, Doudleby 0 39
RK0128 Pavla Konvalinková, Vamberk 0 39
RK0132 Lukáš Prause, Dobruška 0 39
RK0077 František Bříza, Potštejn 3 38
RK0105 Marie Kuchařová, Rychnov 3 38

Krajská I. B třída

RK0042 Dušan Piatnica, Čestice 3 38
RK0002 Marek Bednář, Dobruška 0 38
RK0107 Petr Jelínek, Rychnov 0 38
RK0008 Jaroslav Macek, Dobruška 0 38
RK0083 Matěj Mizera, Doudleby 0 38
RK0005 Jiří Rudolf, Olešnice v O.h. 0 38
RK0096 Tereza Střihavková, Křivice -3 38
RK0081 Jiří Pavelka, Vamberk 6 35
RK0102 Jirka Dohnal, Kostelec 3 35
RK0058 Roman Izák, Opočno 3 35

Okresní přebor – II. třída

RK0085 Milan Mazura, Doudleby 3 35
RK0082 Jarmila Pavelková, Vamberk 3 35
RK0009 Milan Bartoš, Krňovice 0 35
RK0035 Pavel Dohnanský, Olešnice v O.h. 3 34
RK0030 Jan Řepa, Dobruška 0 34
RK0140 M. Řičař, Rychnov 0 34
RK0068 Radek Dvořáček, Doudleby 0 33
RK0135 Martin Vazquez, Dobruška 0 33
RK0115 Jana Vaněčková, Houdkovice -3 33
RK0013 Václav Vágner, Dobruška 6 32

Okresní III. třída

RK0084 Jana Mazurová, Doudleby 3 32
RK0003 Václav Mervart ml., Dobruška 3 32
RK0094 Miroslav Nuska, Týniště 3 32
RK0061 Miroslav Kratochvíl, Opočno -3 32
RK0120 Josef Plachetka, Houdkovice 0 31
RK0099 Martin Střihavka, Voděrady 6 30
RK0090 Jarmila Horáková, Albrechtice 3 30
RK0104 Pavel Marek, Rychnov 0 30
RK0079 Michal Pavelka, Vamberk 3 29
RK0124 Josef Plašil, Javornice 6 26

Okresní IV. třída

RK0026 Jan Hellinger, Dobruška 3 26
RK0028 Vlaďka Kašparová, České Meziříčí 3 26
RK0136 Tomáš Sobotka, Opočno 3 26
RK0032 Josef Šesták ml., České Meziříčí 0 26
RK0080 Soňa Pavelková, Vamberk -3 26
RK0039 Pavel Jedlinský, Černíkovice 3 25
RK0137 Radim Sobotka, Opočno 3 23
RK0006 Petr Rudolf, Olešnice v O.h. -3 23
RK0036 Emil Tamáš, Olešnice v O.h. 3 22
RK0038 Vladimír Stára, Rychnov n. K. 0 22

Kandidáti postupu

RK0074 Jaroslav Suchánek, Choceň -3 20
RK0139 Bořek Krejčí, 6 19
RK0029 Pavel Bartoš, Semechnice 0 19
RK0134 Lenka Bartošová, Kostelec n. O. 0 19
RK0108 Jan Konvalinka, Vamberk 0 19
RK0056 Lukáš Tomáš, Olešnice v O.h. -3 19
RK0098 Vladimír Střihavka, Voděrady 0 15
RK0091 Zd. Rektor, Týniště 0 14
RK0138 Martina Smolová, Dobruška 3 11
RK0031 Milan Kolenen, Opočno 0 9

S úsměvem jde všechno líp

RK0141 Pavel Sedlinský, 0 8
Naděje umírá poslední
RK0142 Vilibald Hmoždíř, 3 3

30.1.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační fotografie.

Nepoctiví stánkaři jsou i podél cyklostezek

SkiResort Černá hora - Pec postavil v lyžařském areálu v Černém Dole novou lanovku. V minulých dnech na ní instaloval sedačky, teď projde zátěžovými zkouškami.

Nová lanovka v Černém Dole už má sedačky, vyhlíží zimní sezonu

OBRAZEM: Právě jsme se narodili

Rychnovsko - Vážení rodiče, díky vstřícnosti rychnovské porodnice vám přinášíme fotky nejmladších Rychnováků. Každý týden náš fotograf fotí nově narozená miminka.

Šachisté vstoupili do nové sezony

Rychnovsko - Úvodním kolem odstartovala Krajská soutěž – skupina východ šachových družstev.

V hradeckém kraji vystavili voliči účet i architektům krajské koalice

Hradec Králové /KOMENTÁŘ/ - Demokracie má díky volbám své vzrušující momenty, jakkoli by je v politice hledal možná jen masochista. V Královéhradeckém kraji voliči o víkendu dopsali příběh, který se začal vyprávět přesně před rokem po skončení krajských voleb.

Bagr už hrábl do země, terminál pro autobusy bude příští rok

Královéhradecko, Broumov - Výstavba nového autobusového terminálu za více než 23,6 miliónu korun se v polovině října konečně rozběhla.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení