Reprezentantka SK Dobré byla na mistrovství Evropy potřetí v řadě. Nejblíže medaili byla před třemi lety v Praze, kdy skončila na 5. – 8. místě ve dvouhře kadetek a letos v Kazani, kde stejně dopadla v soutěži družstev. Ještě jednu možnost si může vybojovat příští rok, kdy bude končit v kategorii juniorek.

Výsledky Simony Šlehobrové na juniorském ME v Kazani

Dvouhra juniorek: 1. kolo: Šlehobrová – Djurčiková (Srbsko) 2:4 (12, -7, -7, 8, -7 ,-11).

Dvouhra juniorek – útěcha 2. kolo: Šlehobrová – Založniková (Slovin.) 3:0; 3. kolo: Šlehobrová – Kučuková (Bělorus.) 0:3.

Smíšená čtyřhra juniorů: 1. kolo: Beneš, Šlehobrová - Navickas, Baskutyte (Litva) 3:0 (7, 5, 4); 2. kolo: Beneš, Šlehobrová - Fučec, Lupuleskuová (Chor./Srb.) 3:2 (8, -5, 10, -9, 11); 3. kolo: Beneš, Šlehobrová – Čekič, Hadžiahmetovičová (Černá Hora/Bosna a Hercegovina) 1:3 (9, -10, -7, -8).

Čtyřhra juniorek: 1. kolo: Blašková, Šlehobrová - Karadagová, Sahinová (Tur.) 3:0 (7, 5, 5); 2. kolo: Blašková, Šlehobrová – Gonderingerová, Holoková (Luc./Srb.) 3:2 (7, 7, -6, -5, 6); osmifinále: Blašková, Šlehobrová – Radonjičová, Djurčiková (Srb.) 0:3 (-5, -8, -4).

Český kadet David Reitšpies (El Niňa Praha) vyhrál na 54. MEJ v Kazani čtyřhru kadetů, když s neměckým partnerem Qiu Dang ve finále porazili ruskou dvojici Izmajlov – Černov 3:2 (9, 7, -9,- 9,4).