Extraliga

„V extralize žen se naše áčko nachází zaslouženě na čtvrtém místě tabulky, které je také cílem pro letošní ročník. Všechny tři hráčky – Olesja Stachová, Daniela Rozínková a Aneta Martinková – podávají stabilní vyrovnané výkony a prezentují se moderním, útočným stolním tenisem. Svým chováním a přístupem jsou příkladem mladým následovnicím, které tak mají možnost denně sledovat, co znamenají slova jako profesionální přístup, zodpovědnost či sportovní morálka."

I. liga

„Béčko je v první lize poslední a záchrana soutěže je spíš jen utopie. Třetí sezonu za sebou se snažíme udržet soutěž zkušenými hráčkami, abychom mohli vedle nich nabídnout sportovní růst mladým. Třetí sezonu za sebou se to nedaří. Ulrychová s Hlávkovou dostatečně nebodují, v rozhodujících chvílích je zodpovědnost na nejmladší člence kádru Kateřině Rozínkové. Na svůj věk a zkušenosti  snáší takové situace lépe než zkušené kolegyně, ale dohromady s jejich výsledky to na výhru zatím nestačilo. Andrea Macurová obětavě nastupuje v domácích zápasech jen čtyři měsíce po narození dvojčat, ale přestávka je znát hlavně na jistotě v závěrech setů. Je třeba přehodnotit plány a spíše se zaměřit na umístění céčka ve druhé lize tak, aby mohlo bojovat o postup.

II. liga

„C družstvo se mělo pohybovat v klidném středu druholigové tabulky. Záměrem bylo nasazovat Kateřinu Rozínkovou nebo Anetu Sedloňovou a vedle nich dát příležitost Anetě Douckové a Monice Rozínkové. Tak se také děje a zlepšování výsledků hlavně druhé jmenované je důkazem správnosti této cesty. Aby kontinuita postupného růstu byla zachována a šance mít 1.ligu i v další sezoně byla reálná, je třeba v některých utkáních druhé poloviny soutěže postavit Kateřinu Rozínkovou i Anetu Sedloňovou, které jsou tak nyní nejvytíženějšími hráčkami oddílu.

Déčko mělo předsezonní cíl udržet soutěž i pro další ročník. Komplikací však byla operace kolena a herní výpadek Petry Šitinové. Poslední výsledky ukazují, že s jejím návratem je šance daný cíl splnit. Mladá Terezka Cacková postupně získává na sebevědomí a záchrana tak může být reálná."   Leoš Dragúň, Jan Rozinek