Dobré – Úvodním kolem odstartovala II. liga stolních tenistek. Hráčky SK Dobré D zahájily nový ročník na půdě rivala z Ústí nad Orlicí.


Do utkání "fialky" nenastoupily kompletní. Andrea Macurová je zaneprázdněna rodičovskými povinnostmi, Petra Šitinová je těhotná, a tak budou v průběhu sezony dostávat příležitost mladé hráčky, které by v budoucnu mohli reprezentovat náš klub ve vyšších soutěžích. Roli tahouna a nejzkušenější hráčky převzala Michaela Rozínková, která se své role zhostila bravurně a vybojovala tři body.


TTC Ústí nad Orlicí  B – SK Dobré D 6:4. Body hostů: Michaela Rozínková 3, Tereza Cacková 1, Terezie Sazimová 0. Úvodní utkání na půdě ústeckoorlického klubu se odehrálo v bojovné atmosféře. Oba týmy chtěly uspět a o dramatičnost tak nebyla nouze. Domácí šli po vyhrané čtyřhře do vedení. Michaela Rozínková potom zcela jednoznačně porazila Bezdíčkovou a srovnala stav na 1:1. Terezie Sazimová po dobrém výkonu prohrála s Cyrániovou, ale vzápětí Tereza Cacková zdolala Elišku Částkovou a opět bylo srovnáno. Na raketě Rozínkové,  která hrála s velkým přehledem, zůstala Cyrányová – 2:3.

Další dva zápasy Cacková a Sazimová prohrály, soupeřky byly o poznání přesnější – 4:3. Rozínková i ve své třetí dvouhře předvedla suverénní výkon a potřetí se radovala z výhry. Za stavu 4:4 se odehrála největší bitva mezi Cackovou a Cyrányovou. V pětisetové přetahované byla nakonec úspěšnější domácí stolní tenistka. Domácí hráčky byly krůček od celkové výhry. K poslednímu zápasu nastoupila nejmladší doberská hráčka Sazimová proti zkušené Bezdíčkové.

První dva sety byly zcela vyrovnané, ale ve zbývajících setech byla lepší Bezdíčková, která výhrou zpečetila výhru svého klubu v nejtěsnějším poměru 6:4.
„Naše hráčky zanechaly na soupeřových stolech velmi dobrý dojem. Výborně se v něm prezentovala Michaela Rozínková, která své soupeřky přehrála s přehledem. Naše zbývající hráčky bojovaly a doufejme, že v příštích utkáních přidá každá z nich nějaký bod do celkového skóre," zhodnotil úvodní druholigový zápas doberský trenér Jan Šplíchal.