I. liga žen

12. kolo: HK Hlinsko – TJ Sokol Dobruška 18:21 (10:10). V prvním poločase převládaly zejména útoky obou družstev a skóre přibývalo na obou stranách souměrně. V polovině druhého poločasu se dobrušským házenkářkám podařilo odskočit až na pět branek, a to rozhodlo o výsledku celého zápasu. Jediným stínem nad utkáním, tak bylo, že hned od počátku se po hrubém zákroku hlinecké obrany potýkala s bolestmi ramene střelkyně Petra Laštovičková.

Sestava a branky Dobrušky: Kubcová, (Martínková) – Štěpánová, Peřinová, Hanovcová, Debnárová, (Němcová) – A. Henclová 10, Červinská 7, P. Laštovičková 3, Králíčková 1, N. Henclová (Jelenová). Trenéři: B. Laštovičková, J. Sychrovský.

Další výsledek: Chomutov – Krčín 20:20.
13. kolo: SK Chomutov NH – TJ Sokol Dobruška 9:13 (5:6). V utkání, které sehrálo za chladnějšího mlhavého počasí, měly navrch spíše obrany. Dobrušský útok musel obměnit obvyklou základní sestavu, jelikož pro zranění z předešlého dne do zápasu nemohla nastoupit Laštovičková, a na sehranosti to bylo znát. Branky přibývaly velmi pomalu. Dobruška si zvládla vytvořit náskok 6:3, ale ten v závěru poločasu ztratila. V druhém poločase působila hra útoku už mnohem lépe Postupem času si hostující hráčky vypracovaly čtyřbrankový náskok a odvezly si tak domů doslova vydřené dva body.

Sestava a branky Dobrušky: Kubcová – Štěpánová, Peřinová, Hanovcová, (Němcová) – Králíčková 7, A. Henclová 3, Červinská 3, N. Henclová, (Jelenová, P. Laštovičková). Trenéři: B. Laštovičková, J. Sychrovský.

Další výsledky: Studénka – Rokytnice 16:17, Hlinsko – Krčín 25:17, Příchovice – Tymákov 19:14, Přeštice – Blovice 25:13.
II. liga mužů – skupina B
10. kolo: Humpolec – Vítkovice 22:16, Ostopovice – Svinov 17:21, Osek nad Bečvou – Podhorní Újezd 21:22, Kokory – Dobruška 14:14, Stará Ves n. O. – MS Brno 18:27, Albrechtičky – Veselí n. M. 6:9.
11. kolo: Humpolec – Svinov 18:16, Ostopovice – Vítkovice 20:21, Osek nad Bečvou – Dobruška 24:18, Kokory – Podhorní Újezd 26:12, Stará Ves n. O. – Veselí n. M. 15:14, Albrechtičky – MS Brno 16:19. ⋌(dr, pl)
1. Svinov ⋌7  2  2  214:178  16
2. Humpolec ⋌7  1  3  195:171  15
3. Vítkovice ⋌7  1  3  201:191  15
4. Veselí n. M. ⋌7  0  4  200:178  14
5. P. Újezd ⋌6  1  4  234:233  13
6. MS Brno ⋌5  2  4  200:188  12
7. Kokory ⋌5  2  4  204:195  12
8. Dobruška ⋌4  3  4  194:183  11