Jedná se o druhý závod letošního 25. ročníku amatérského cyklistického Dobrušského poháru a je otevřený pro všechny věkové i výkonnostní kategorie od mladších žáků po veterány. Závodit se bude na tradičním okruhu v lese Včelném o délce 6 km s převýšením 170 metrů. Okruh je veden převážně po širokých lesních cestách a není tak nijak zvlášť technicky náročný a je sjízdný za každého počasí. Start hlavního závodu stanoven již na 10.00 hodin, start vedlejšího závodu následuje se zpožděním 2 minut.

„Letos se premiérově můžete zaregistrovat předem na http://www.stop-time.cz/zavody/2018-04-28_sbc/, urychlíte tím svoji prezentaci na místě. Pro nejlepší tři ve všech kategoriích od juniorů po veterány, dále pro juniorky a ženy, jsou připraveny finanční odměny. Pro první tři v ostatních kategoriích věcné ceny. Každý má navíc šanci vyhrát některou z cen v tombole, ve které je opět největším lákadlem dárkový poukaz na víkendový pobyt pro dvě osoby do Pensionu U zvonu v Rychnově nad Kněžnou,“ zve na závod Petr Stuchlík z pořadatelského Cycling teamu Rychnov nad Kněžnou.

Propozice a další informace o závodě najdete na http://indigo.cyclingteamrk.cz/mtb/index.php, nebo na na https://www.facebook.com/INDIGOcyclingteamRK/.

Cikánské toulky v Ohnišově.
Jednou větou, ve zkratce, pozvánky aneb Ze světa sportu v regionu