Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za sportem

Východní Čechy - Přehled sportovních událostí o víkendu v Královéhradeckém kraji.

7.5.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Martin Divíšek

PÁTEK 7. KVĚTNA

Cyklistika: Grand Prix Matoušek CZ – Závod míru nejmladších, 34. ročník mezinárodního závodu kadetů v Jevíčku za účasti jezdců z osmi zemí (17 – první etapa).

Atletika: Běh na Rozárku v Žamberku (17, od muzea).

SOBOTA 8. KVĚTNA

Cyklistika: Závod míru nejmladších v Jevíčku (10 – druhá etapa, 16 – třetí etapa).

Stolní tenis: I. liga žen – 2. z. finále: Dobré – Havířov (17); II. liga žen – 2. z. finále: Dobré B – Vlašim B (14).

Skateboarding: Úvodní závod 14. ročníku ČP v Hradci Králové o 30 tisíc korun, disciplíny streetstyle, best trick a bowl (10, skatepark v Šimkových sadech).

Národní házená: I. liga mužů: Krčín – Plzeň-Újezd (16).

Atletika: Běh Šárovcova Lhota – Zvičina (13.30).

Basketbal: I. liga žen – 3. z. finále: Pardubice – Kralupy (14, na Dukle).

Hokejbal: I. liga – 5. z. semifinále: H. Městec – J. Hradec (14).

FOTBAL:

Divize: FK Pardubice – Letohrad (10.15, Pod Vinicí), Živanice – AFK Chrudim, Ústí n. O. – FC Hradec Králové B (oba 17); divize dorostu: AFK Chrudim – Pardubice B (10 st. a 12.15 ml.), Dvůr Králové – N. Bydžov, Litomyšl – Olympia Hradec (oba 10.15 a 12.30), Jičín – Liberec B (12.30 a 14.45); I. liga žen: Pardubice – Teplice (13, Letní stadion).

Královéhradecko – krajský přebor: Č. Skalice – Doudleby, Nový Hradec – Náchod B, Jičín – Kunčice, Rychnov n. K. – Broumov (vše 17); I. A třída: Kostelec n. O. – Libčany, Dvůr Králové B – Č. Kostelec, Dobruška – Hořice, Chlumec – Třebechovice (vše 17); I. B třída: St. Paka – Hlušice, Sobotka – Jičín B, Miletín – Úpice, Rudník – Mostek, Ml. Buky – Železnice, J. Lázně – Milíčeves, Opočno – Častolovice, Slavia Hradec – Malšovice, Ohnišov – Předměřice, Č. Meziříčí – Loko Hradec, Vamberk – N. Město n. Met. (vše 17).

Dorost – krajský přebor:
Třebeš – FKM Úpa (9.30 ml. a 11.45 st.), Náchod – Vrchlabí (10 a 12.15); I. třída: Lánov – Nová Paka (14.15), Javorka – Stěžery (Lázně Bělohrad), Smiřice – Robousy, Meziměstí – Albrechtice n. O., Dobruška – Předměřice n. L., České Meziříčí – Černilov (vše 14.45), Týniště n. O. – Solnice (17).

Pardubicko – krajský přebor:
Polička – Slovan Pardubice, Č. Třebová – Choceň, Lanškroun – Dobříkov, Srch – M. Třebová (vše 17); I. A třída: Semanín – Slatiňany (10), Třemošnice – Prachovice (17); I. B třída: Holice B – Prosetín (Hor. Ředice), Mikulovice – Přelouč, Rychnov n. M. – Březová, Cerekvice – Libchavy, V. Mýto B – Sloupnice (vše 17).

Dorost – krajský přebor:
M. Třebová – V. Mýto (10 st. a 12.15 ml.) Letohrad – Svitavy, Hlinsko – Polička (oba 10.15 a 12.30), Ústí – FK Pardubice C (12.30 a 14.45), Choceň – Třemošnice (14.45 a 17); I. třída: Miřetice – Řečany, Čistá – Žamberk (oba 14), Lanškroun – Bystré (14.30), Holice – Moravany, Č. Třebová – Proseč (oba 14.45), Vítanov – Živanice (15).
NEDĚLE 9. KVĚTNA

Cyklistika: Cyklomaraton v Č. Třebové (11, pod Peklákem); Závod míru nejmladších v Jevíčku (9.30 – čtvrtá etapa, 13.30 – vyhlášení na náměstí).

Skateboarding: ČP v Hradci (10.30, v Šimkových sadech).

Národní házená: I. liga mužů: Krčín – Nýřany (11).

Basketbal: I. liga žen – 4. z. finále: Pardubice – Kralupy (13.30, na Dukle).

FOTBAL:

II. liga: FC Hradec Králové – Čáslav (17); divize: Převýšov – N. Bydžov (10.15); Česká liga dorostu: FC Hradec Králové B – Dukla (10.15 st. a 12.30 ml., Bavlna).

Královéhradecko – krajský přebor: Olympia Hradec – Černilov (10.15), Lhota p. L. – Trutnov (14.30), N. Bydžov B – Přepychy, Police – Týniště (oba 17); I. A třída: Vrchlabí – Kratonohy, L. Bělohrad – Trutnov B, Jaroměř – Roudnice (vše 17); I. B třída: Libáň – H. St. Město, Babí – Černíkovice, Albrechtice n. O. – Dohalice (vše 17).
Dorost – krajský přebor: Hořice – Chlumec (12.30 ml. a 14.45 st.), Třebechovice – Slavia Hradec, Rychnov n. K. – N. Bydžov B, Č. Kostelec – N. Město n. Met. (vše 14.45 a 17); I. třída: Sobotka – Žlunice (13), Libáň – Úpice, Kobylice – Žacléř, Jaroměř – Kunčice, Kostelec n. O. – Častolovice, Babí – Hronov, Vamberk – Broumov (vše 14.45).
Pardubicko – krajský přebor: Letohrad B – V. Mýto, Hlinsko – Holice, FK Pardubice B – Žamberk (Pod Vinicí), Stolany – Svitavy (vše 17); I. A třída: Moravany – Načešice, Litomyšl – SK Chrudim, Choceň B – St. Hradiště, D. Újezd – Valy, Morašice – H. Městec (vše 17); I. B třída: Hlinsko B – Rosice (10.15), Proseč – Bítovany, Rozhovice – AFK Chrudim B, H. Jelení – SK Chrudim B, Kameničky – Zámrsk, Č. Třebová B – Verměřovice, Králíky- Č. Voda – Pomezí (Č. Voda), Ústí n. O. B – D. Dobrouč, Svitavy B – Polička B (Kam. Horka).
Dorost – krajský přebor: AFK Chrudim B – Přelouč (9.30 st. a 11.45 ml.), SK Chrudim – H. Jelení (10 a 12.15); I. třída: Křičeň – Pardubičky (14), Stolany – Sezemice (14.15), Králíky-Č. Voda – H. Újezd (Č. Voda, 14.30), Jevíčko – Březová, D. Újezd – Sloupnice, Morašice – Jablonné (vše 14.45), Mikulovice – AFK SKP Pardubice, Chrast – Slatiňany (oba 17). (re)
7.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Na Opočenský divadelní podzim zavítá Limonádový Joe.

Na Opočenský divadelní podzim zavítá Limonádový Joe

Ilustrační foto.

Chystá se turnaj neregistrovaných hráčů v Dobrušce

Pryč s billboardy? Před volbami zákaz (ne)vadí

Hradec Králové - Na jedné straně se z billboardu usmívá Petr Robejšek s Danielou Luskovou (Realisté), kterým z druhé strany „kryje“ záda Tomio Okamura (SPD). Jen o kus dál na stejné cestě, na silnici první třídy z Hradce Králové do Pardubic, láká řidiče k volbám předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. V jiných časech by se nad tím člověk nepozastavil.

Lidé se loučili s náčelníkem krkonošské Horské služby Adolfem Klepšem

Královéhradecko, Vrchlabí - Stovky lidí, včetně ministryně Šlechtové, se přišly naposledy rozloučit s náčelníkem Horské služby Krkonoše Adolfem Klepšem. Zemřel 10. října.

Naši prvňáci: ZŠ Rokytnice v Orlických horách

Rychnovsko - Seriál Deníku - Moje první školní tablo:

Deváté kolo podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Deníku vyhrál Jan Koblic

Rychnov nad Kněžnou - Vítězem 9. kola podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Rychnovského deníku se stal Jan Koblic z Vamberka (RK0039), který stejně jako Zdeňka Procházková a Vladimír Beran získal šestnáct bodů a upevnil si průběžné vedení. O jeho triumfu rozhodlo, že přesně uhádl Supertrefu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení