KUŽELKY

Východočeská divize

Solnice – Vysoké Mýto 10:6
Pardubice – Přelouč 14:2
Rybník – Rychnov nad Kněžnou B 12:4
Jilemnice – Třebechovice pod Orebem 10:6
Hořice B – Dobruška 12:4
Trutnov B – Hylváty 14:2
Náchod C – Červený Kostelec B 6:10

Tabulka

1. Hořice B                      8    6    0    2    2608    12
2. Solnice                        8    6    0    2    2565    12
3. Rybník                        8    5    0    3    2552    10
4. Pardubice                   8    5    0    3    2598    10
5. Trutnov B                   8    5    0    3    2570    10
6. Červený Kostelec B     8    5    0    3    2566    10
7. Dobruška                    8    4    1    3    2541    9
8. Přelouč                       8    4    1    3    2515    9
9. Vysoké Mýto               8    4    0    4    2539    8
10. Třebechovice            8    4    0    4    2514    8
11. Hylváty                     8    4    0    4    2510    8
12. Jilemnice                   8    2    0    6    2459    4
13. Náchod C                 8    1    0    7    2239    2
14. Rychnov n. Kn. B     8    0    0    8    2480    0

ŠIPKY

Rychnov – I. liga

Jolly Joker Rychnov nad Kněžnou – Rytíři paní Danuše Zdelov 8:10
K.R.T.E.K. team Dobruška – ŠK Skořenice B 10:9
Rafani Kostelec nad Orlicí – 45 DC Rychnov nad Kněžnou 8:10
Rampušák Team Dobruška – The Badgers Kostelec nad Orlicí 1:17

Pořadí

1. The Badgers Kostelec nad Orlicí 18 bodů (skóre 100:26)
2. 45 DC Rychnov nad Kněžnou 18 (76:32)
3. Rytíři paní Danuše Zdelov 13 (70:39)
4. Rafani Kostelec nad Orlicí 11 (61:48)
5. ŠK Skořenice B 10 (54:55)
6. K.R.T.E.K. team Dobruška 8 (46:63)
7. Šipkaři z parketu Dobruška 3 (35:73)
8. Jolly Joker Rychnov nad Kněžnou 3 (42:84)
9. Rampušák Team Dobruška 0 (22:86)

ŠACHY

Krajská soutěž – skupina Východ

Spartak Rychnov nad Kněžnou – ŠO Kunvald 5:3
ŠK Dobruška – ŠK Lípa C 4,5:3,5
Jiskra Česká Skalice – Jiskra Jaroměř B 3,5:4,5
P.Š. TJ Náchod D – Sněžka TJ Náchod C 4:4
DDM Třebechovice B – Sokol Červený Kostelec 3,5:4,5
DDM Kostelec nad Orlicí – Sokol Vrchoviny 6:2

Průběžné pořadí

1. Jaroměř B 6 (10)
2. Červený Kostelec 6 (9,5)
3. Dobruška 6 (9)
4. Kostelec nad Orlicí 4 (10)
5. Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 (9)
6. Lípa C 3 (9,5)
7. Vrchoviny 3 (6,5)
8. Náchod C 1 (7,5)
9. Náchod D 1 (6,5)
10. Česká Skalice 0 (7)
11. Kunvald 0 (6)
12. Třebechovice pod Orebem B 0 (5,5).