I. liga ženy
3. KOLO: Sokol Dobruška – Sokol Tymákov  21: 20 (9:13). V dalším domácím utkání přivítala Dobruška úřadujícího mistra republiky z Tymákova. V prvním poločase držela Dobruška se svým soupeřem krok jen do 10. minuty, potom se přestalo dařit v útoku a dobře nehrála ani obrana. Hostující hráčky se postupně dostaly do vedení, které do přestávky navýšily na čtyři branky. I po přestávce dominoval Tymákov a málokdo z přítomných diváků věřil v nějaký zvrat. Ten přišel zhruba v polovině druhé části hry, kdy Dobruška nejprve snížila na rozdíl dvou branek a potom v přesilovce vyrovnala. Poprvé šla do vedení pět minut před koncem. Hráčky Tymákova  sice ještě vyrovnaly, ale Dobruška vsítila vítězný gól dvacet vteřin před koncem utkání a připsala si velmi důležité vítězství.
Sestava a branky Dobrušky: Kubcová, Martinková – Molnárová, Klučáková, Peřinová, (Ptačinská) – P. Laštovičková 12, A. Henclová 7, Valíčková 2, (N. Henclová, Králíčková, Němcová). Trenéři: B. Laštovičková, Sychrovský. Rozhodčí: Tomáš Sýkora ze Žatce. Diváci: 50. ŽK: 0:1. ČK:  0:1.
Další výsledky 3. kola: Hlinsko – Žatec 23:11, Modřany – Chomutov 12:16, Příchovice – Rokytnice 19:19, Přeštice – Studénka 19:5, Krčín –  Blovice 22:12.

Předehrávka – 4. KOLO: Sokol Dobruška – Sokol Blovice 20:7 (10:5). Dobrušce stačil podprůměrný výkon na jednoznačné vítězství nad slabým soupeřem.
Sestava a branky Dobrušky: Kubcová, Martinková – Molnárová, Klučáková, Peřinová, Ptačinská – P. Laštovičková 13, A. Henclová 4, Králíčková 2, N. Henclová 1, (Němcová). Trenéři  B. Laštovičková, Sychrovský. Rozhodčí: Martin Leugner z Hradce Králové. Diváci: 25. Hráno bez karet.
Další výsledky předehrávaného 4. kola: Příchovice – Studénka 18:11, Přeštice – Rokytnice 23:17, Hlinsko – Chomutov 20:22, Krčín – Tymákov 14:16.  (jn, dr)