Celkovým vítězem se stalo s plným bodovým ziskem družstvo Škoda „A", které triumfovalo počtvrté za sebou a bude reprezentovat RLN v kvalifikaci na mistrovství České republiky neregistrovaných v roce 2015.

Podzimní RLN v číslech
Účast: celkem v podzimním ročníku startovalo 52 družstva, celkem bylo odehráno 125 zápasů, ve kterých bylo shozeno 228 088 kuželek (tj. průměrný výkon 228,09 shozených kuželek na jednotlivce).

Tisícovky: V průběhu tohoto ročníku bylo dosaženo 33 tisícovek: v 1. lize 19 (5x Škoda „A" a Střechy Vaňou; 4x Š+Š Rychnov n. K.; 2x Marta Dobruška a Real Dobruška; 1 x SKP „A"); ve 2. lize 8 (2x ČS, Eltax Olešnice v O.h. a Závorovy ovečky, 1 x Hic parta a Norci); ve 3. lize 4 (2x Teplárna, 1x Devítka Dobruška a Eivida; ve 4. lize 2x Start.

Nejvyšší nához: Škoda „A" – 1087, zaostala o 5 kuželek za vlastním rekordem RLN.

Nejvyšší průměry v ligách:
1. liga: Škoda „A" 1048,20;
2. liga: Eltax Olešnice v O.h. 988,60;
3. liga: Devítka Dobruška 1001,60;
4. liga: Start 999,20;
5. liga: Pro-Working Žichlínek 948,80;
6. liga: Leo Team Dobruška 914,60;
7. liga: Baroni 905,00;
8. liga: KNS Hroška 905,00;
9. liga: AC Panel 837,25.

Pořadí družstev dle průměrů: 1. Škoda „A" (1. liga) 1048,20, 2. Střechy Vaňous (1. liga) 1028,60, 3. Š+Š Rychnov nad Kněžnou (1. liga) 1018,80.

Nejvyšší náhozy jednotlivců: Milan Dusbaba st. (Škoda„A") – 292 a Iva Horáková (Závorovy ovečky) – 276.

Pořadí jednotlivců podle průměrů při odehrání 5 zápasů – muži: 1. Dusbaba Milan st. (Škoda „A") 279,40, 2. Urbánek Ladislav (Škoda „A") 269,60, 3. Dušánek Radek (Devítka Dobruška) 269,00. Ženy: 1. Horáková Iva (Závorovy ovečky) 247,40.
Při odehrání 4 zápasů – muži: 1. Svrček Petr (Střechy Vaňous) 257,25, 2. Kopecký Milan (Střechy Vaňous) 256,75, 3. Macháček Jiří (Střechy Vaňous) 255,75. Ženy: 1. Vlková Vlastimila (Orebáci) 243,50.

Vítězové jednotlivých lig:
9. liga: Vaspo Vamberk;
8. liga: KNS Hroška;
7. liga: Baroni;
6. liga: Leo Team Dobruška;
5. liga: Šmudlíci;
4. liga: Start;
3. liga: Devítka Dobruška;
2. liga: Eltax Olešnice v O. h.;
1. liga: Škoda „A". ⋌(dr, lš)

Nejlepší výkony v zápasech „TOP 30"

1. Dusbaba st. Milan (Škoda „A") 292
2. Urbánek David (Start) 289
3. Řihák Pavel (Střechy Vaňous) 289
4. Kubinec Michal (Hic parta) 288
5. Ehl Aleš (SKP „A") 285
6. Jirsa Martin (Sokol Lipiny) 285
7. Krejčík Pavel (Batalion) 285
8. Hrudík Aleš (Real Dobruška) 284
9. Dušánek Radek (Devítka Dobruška) 283
10. Urbánek Ladislav (Škoda „A") 283
11. Peffek Pavel (Baroni) 282
12. Šedivý Zdeněk (Norci) 282
13. Horák Jaroslav (Závorovy ovečky) 281
14. Jaroš st. Jiří (Panas) 280
15. Hájek Richard (Křídla sovětů) 280
16. Petr Jan (Prauzáci) 279
17. Sedláček Jan (Marta Dobruška „A") 279
18. Kopecký Milan (Střechy Vaňous) 279
19. Stančík Matěj (Start) 279
20. Hartman Lukáš (Škoda „A") 279
21. Hofman Petr (Leo Team Dobruška) 279
22. Falta Milan (Hic parta) 278
23. Jung Petr (Škoda „G") 278
24. Štícha Jaroslav (Česká spořitelna) 277
25. Špringr Rudolf (Škoda „G") 277
26. Hostinský Ladislav (Fab „D") 276
27. Šára ml. Jaroslav (Teplárna) 276
28. Šípek Lubomír (Š+Š Rychnov n. K.) 276
29. Jung Pavel (Teplárna) 276
30. Horáková Iva (Závorovy ovečky) 276