KUŽELKY
III. liga mužů – 19. kolo:  Jičín B – Ústí nad Labem 3:5, Rokytnice nad Jizerou – Šluknov 1:7, Rybník – Kutná Hora 2:6, Bohušovice – Trutnov 7:1, Rychnov nad Kněžnou – Kosmonosy 6:2, Liberec –  Náchod B 4:4.
1. Bohušovice ⋌19 15 1 3 3296 31
2. Liberec⋌ 19 12 3 4 3298 27
3. Rychnov n. K.  ⋌19 12 1 6 3296 25
4. Kosmonosy ⋌19 11 1 7 3231 23
5. Kutná Hora ⋌19 11 1 7 3202 23
6. Šluknov ⋌19 10 0 9 3228 20
7.  Ústí n. L. ⋌19 10 0 9 3261 20
8. Rokytnice n. J. ⋌19   8 1 10 3221 17
9. Náchod B ⋌19   7 2 10 3193 16
10. Trutnov ⋌19   6 1 12 3170 13
11. Rybník ⋌19 5 1 13 3187 11
12. Jičín B ⋌19 1 0 18 3197   2

Východočeská divize – 21. kolo: Třebechovice – Trutnov B 8:8, Hořice C – Dobruška 4:12, Hradec Králové –  Rychnov nad Kněžnou B 12:4, Přelouč – Pardubice 19:6, Solnice – Hořice B 4:12, Náchod C – Svitavy-Lány 12:4, Vysoké Mýto – Červený Kostelec B 16:0.
1. Pardubice ⋌22 17 0 5 2586 34
2. V. Mýto ⋌22 16 0 6 2588 32
3. Hradec  ⋌22 15 0 7 2590 30
4. Hořice B ⋌22 14 0 8 2576 28
5. Třebechovice ⋌22 13 2 7 2501 28
6. Trutnov B ⋌22 13 1 8 2581 27
7. Č. Kostelec B ⋌22 12 0  10 2558 24
8. Přelouč ⋌22 11 0  11 2557 22
9. Hořice C ⋌22   9 0  13 2509 18
10. Rychnov B ⋌22   7 1  14 2532 15
11. Svitavy-Lány ⋌22 7 0 15 2528 14
12. Solnice ⋌22 7 0 15 2523 14
13. Dobruška ⋌22 5 1 16 2578 11
14. Náchod C ⋌22 5 1 16 2473 11

ŠACHY
Krajská soutěž, skupina východ – 10. kolo: Ortex Hradec – DDM Třebechovice  B 6:2, ŠK Dobruška – Sp. Rychnov n. K. 5:3, Sokol Vrchoviny – PŠ TJ Náchod C 3,5:4,5, Sokol Č. Kostelec – Sokol Hradec  2,5:5,5, Jiskra Č. Skalice – volno, Slávia Hradec C – DDM Kostelec n. O.. odloženo.
1. Ortex HK⋌9 0 0 51,5 27
2. Sokol HK⋌8 1 0 49,5 25
3. Kostelec n. O.⋌5 1 2 33,5 16
4. Č. Kostelec⋌4 2 3 38,0 14
5. Česká Skalice⋌4 1 4 35,0 13
6. Dobruška⋌4 0 5 33,5 12
7. Náchod C⋌3 1 5 34,5 10
8. Slávia HK C⋌3 0 5 31,0 9
9. Sp. Rychnov⋌2 2 6 32,5 8
10. Třebechovice B⋌1 3 5 30,0 6
11. Vrchoviny⋌0 1 8 23,0 1

ŠIPKY
Rychnov I. liga: 45 DC Rychnov n. K.– Rampušák Dobruška 13:5, Rafani Kostelec n. O. – ŠK Skořenice B 14:4, Rampušák Team Dobruška – Bernard Team Kounov 8:10, Sršní hnízdo Týniště n. O. – Jolly Joker Rychnov n. K. 16:2. Pořadí: 1. Rafani Kostelec  57 bodů (skóre 277:119), 2. RSK dartsteam Záchlumí 57 (272:124), 3. 45 DC Rychnov 48 (268:128), 4. Sršní hnízdo Týniště 42 (234:162), 5. ŠK Skořenice B 36 (212:184), 6. Rampušák Dobruška 26 (191:206), 7. Jolly Joker Rychnov 15 (156:258), 8. Bernard Team Kounov 10 (109:288), 9. Rampušák Team Dobruška 3 (82:332). ⋌(dr)