Dorost a starší žactvo si dalo dostaveníčko v Ostravě, mladší a nejmladší žactvo pak v Havířově. Zástupci doberského oddílu se prosadili na přední příčky konečného pořadí. Nejlépe si vedla nejmladší žákyně Vendula Šichanová, která zvítězila ve dvouhře a druhé místo přidala ve čtyřhře.

Dva poháry za první a druhé místo si přivezla z Havířova Vendula Šichanová.Vendula Šichanová byla jako vítězka posledního turnaje z Prahy nasazená jako jednička. Svou úlohu splnila a bez zaváhání postoupila ze skupiny. V závěrečných bojích postupně vyřadila Horníkovou 3:0, Polákovou 3:1 a v semifinále Antošovou 3:2. Finále se Ščibrániovou zvládla doberská hráčka bez zaváhání a mohla se tak těšit z druhého vítězství ze dvou turnajů republikové série.

„Jsem moc rád, že se Vendulce podařilo obhájit první místo, a myslím, že zaslouženě. Poctivě trénuje a snaží se co může, s ohledem na její věk, poslouchat a následně realizovat rady trenéra. Stříbrná medaile ze čtyřhry s Bárou Antošovou byla pro ni krásnou tečkou za tímto turnajem,“ sdělil doberský trenér Břetislav Stieber.