Po třech odehraných bodovacích turnajích se nejlepších 24 stolních tenistů na základě svých výsledků nominovalo na tento výběrový turnaj. Ten je mimo jiné specifický i v tom, že se dohrává o konečné umístění. SK Dobré reprezentovala Terezie Sazimová, která do turnaje vstupovala jako 11. nasazená hráčka.

Doberská stolní tenistka byla do základní skupiny díky svému postavení na žebříčku ČR nasazená jako druhá hráčka. V prvním zápase podlehla Polívkové (SKST Vlašim) a ve druhém zvítězila nad Komárkovou (SK Přerov). Postoupila tak jako druhá hráčka ze skupiny mezi nejlepších 16 hráček, což byl její cíl. Další fáze turnaje je hodně o štěstí na los a momentálním rozpoložení. Obojí bylo tentokráte na straně doberské hráčky. Los k ní byl velmi přívětivý a Tereza Sazimová svoji šanci na úspěch vzala za správný konec.

Po vynikajících výkonech, dodržení stanovené taktiky a cílevědomosti uspěla v osmifinále nad Stránskou (Viktorie Radim). Poté ji čekala Hnátková (TJ Sokol Vsetín), nad kterou ještě nikdy nevyhrála. Sazimová zopakovala téměř bezchybný výkon a po hladké výhře 3:0 se poprvé ve své sportovní kariéře probojovala na republikovém turnaji do semifinále. V něm změřila síly s domácí hráčkou Matějovskou. První dva sety byly více než vyrovnané, skóre bylo 1:1. Pak se však prosadila zkušenější soupeřka.

V souboji o třetí příčku Sazimová podlehla Viktorínové (KST Zlín) a skončila na nepopulární čtvrté příčce.
„Škoda. Byla to hratelná soupeřka, kterou Sazimová letos již porazila a hráčské sebevědomí mohlo tedy být na její straně. Opak byl pravdou. Tereza nezvládla důležitost zápasu. Svoji první velkou medaili ve dvouhře nezískala, ale na turnaji zanechala velmi dobrý dojem. V konkurenci nejlepších hráček své věkové kategorie obsadila vynikající čtvrté místo," sdělil doberský trenér Jan Šplíchal. ⋌(dr, jš)