Talentovaná hráčky s ELO 1964 si ve Znojmě vedla opravdu skvěle. V jedenatřicetičlenném startovním poli byla nasazená jako číslo šestnáct. Prosadila se i v partiích s mezinárodními mistryněmi a od medailových příček ji dělily jen větší zkušenosti na této herní úrovni. Ve většině nevyhraných partií na dvakrát pětadvacet minut jí chyběl čas na realizaci dosažených výhod.

Hned v úvodním kole prohrála jen kvůli nedostatku času partii s českou jedničkou Janou Jackovou (2423). V dalších dějství si poradila se slabšími soupeřkami a ve čtvrtém kole i s reprezentantkou Kateřinou Čedíkovou z Klatov. Pak po ostré bitvě remizovala s Kateřinou Němcovou, momentálně nejtalentovanější českou nadějí a po 6. kole se prosadila do bojů o medaili. Třetí nasazené RumunceSabině Francescu Foisorové totiž dokonale srazila sebevědomí a ta se štěstím zachránila remízu. V závěru mistrovského turnaje už Marečkové ubývaly síly. Nestačila na pozdější českou mistryni Olgu Sikorovou ani na polskou reprezentantku Agniesku Matrasovou a v závěrečném kole získala bod v duelu s Čuprovou.

V mistrovství ČR Marečková vybojovala krásné sedmé místo a prokázala tak opět svůj mimořádný výkonnostní vzestup, který by měla uplatnit v A-týmu Pandy v I. lize.

Konečné pořadí: 1. C. A. Foisorová (Rum.) 7,5, 2. Sikorová 6,5, 3. Jacková 6, 4. S. F. Foisor 6, 5. K. Němcová 6, 6. Matras (Pol.) 5,5, 7. Slepánková 5,5, 8. Orsagova 5,5, 9. Valičková 5,5, 10. Batyteová 5,5, 11. Marečková (Panda Rychnov) 5.