Spolu s novou partnerkou do čtyřhry Svatavou Janků předvedly skvělý postup až do čtvrtfinále, kde podlehly nasazeným jedničkám.

Jan Šplíchal, trenér SK Dobré:
„Do Liberce jela reprezentovat náš oddíl pouze Kateřina Rozínková. Právo startu na nejdůležitějším turnaji roku měli ještě Aneta Doucková a Vojtěch Rozínek. Aneta se tohoto turnaje nemohla zúčastnit ze zdravotních důvodů, Vojtěch byl ve stejném termínu na soustředění talentované evropské mládeže v italském Lignanu.

Kateřina byla do turnaje nasazená jako hráčka číslo 8. Jejími cíli byla umístění ve čtvrtfinále jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře. Zisk nějaké z medailí by byl velkým překvapením.

Mistrovství začalo boji v základních skupinách. Kateřina měla za soupeře Dominiku Koblovskou (Mittal Ostrava) a Kristýnu Hrbáčkovou (SKST Dubňany). První zápas proti Koblovské zvládla Kateřina na výbornou, když hladkou výhrou 3:0 úspěšně vstoupila do turnaje. Ve druhém zápase proti Hrbáčkové ji soupeřka zejména v prvním setu zaskočila tvrdou útočnou hrou. Ve druhém setu Kateřina hru zpřesnila a dobře umisťovanými míči nepříznivý vývoj zápasu otočila. Vítězstvím si zajistila první místo ve skupině, postup mezi nejlepších 32 hráček a relativně lehčí los do další fáze turnaje.

Do prvního kola vyřazovací finálové části jí byla nalosována Denisa Čermáková z Ústí nad Labem. Zcela bezchybným výkonem přes ni Kateřina přešla do dalšího kola. Mezi nejlepšími 16 dívkami narazila na Kláru Špačkovou ( TTC Litoměřice). Zápas pro ni nezačal nejlépe. První set vyhrála litoměřická hráčka. Poté Kateřina přitvrdila v úderech a zápas dokázala dotáhnout do vítězného konce. Postupem do čtvrtfinále splnila svůj cíl, ale i přes tento výborný výsledek se chtěla pokusit o překvapení a zisk medaile. Za soupeřku v boji o semifinále měla Kristýnu Štefcovou (Slavoj Praha). Čtvrtá nasazená hráčka byla pro Kateřinu přijatelným soupeřem. První dva sety byly toho jasným důkazem. Vynikající vstup do zápasu a jasné vedení v obou prvních setech bohužel nedokázala Kateřina dotáhnout do vítězného konce. Ve třetím setu již Štefcová diktovala tempo hry a vítězství si nenechala utéct. Prohra znamenala celkové umístění na 5. - 8. místě, které je i přes smutek z neproměněné šance na medaili výborným výsledkem!!!

Ve čtyřhře spolu se svoji novou deblovou partnerkou Svatavou Janků z týmu MSK Břeclav procházely turnajem jako nůž máslem až do čtvrtfinále. V prvním kole jasně přehrály Bečvářovou ze Sokola Sadská a Luňovou z TTC Jižní Město a ve druhém kole Svatoňovou a Valentinovou ( obě SKST Liberec) . Ve čtvrtfinále jim los přidělil první nasazený pár Kateřinu Tomanovskou (ČSAD Hodonín) a Denisu Hoškovou (Slavoj Praha). Soupeřky byly od počátku lepší a po zásluze zvítězily. Kateřina tak i ve čtyřhře zopakovala výsledek ze singlu a skončila těsně pod stupni vítězů na 5. - 8. místě!!!“ (jr, han)