Čeští reprezentanti po čtvrtfinálové výhře nad Ruskem a semifinálové nad první nasazenou Francií nezaváhali čeští kadeti ani ve finále. Po neskutečně dramatickém vývoji plném zvratů porazili nejtěsnějším rozdílem Slovinsko 3:2.  Dvojice Tomáš Polanský a Patrik Klos ve finálovém utkání ztratila svůj hlavní trumf v podobě čtyřhry, ovšem stejně dokázala dotáhnout fantasticky rozehraný turnaj až do zlatého konce. Po výhře 3:2 získali čeští kadeti bez porážky titul mistrů Evropy!
Členem zlatého čtyřčlenného týmu kadetů byl rovněž odchovanec SK Dobré Vojtěch Rozínek, který tak dosáhl nečekaného, ale o to radostnějšího úspěchu.
„Díky kvalitním výkonům během sezony byl Vojta nominován Českou asociací stolního tenisu do reprezentačního družstva ČR pro tuto významnou akci.  Výprava našeho oddílu podporovala na místě české reprezentanty a na vlastní kůži tak její účastníci zažili vynikající atmosféru v hledišti a užili si také oslavy titulu při vyhlášení vítězů," neskrýval spokojenost předseda SK Dobré Jan Rozínek a dodal: „Vojta Rozínek je odchovancem našeho oddílu stolního tenisu. Trenér Šplíchal se mu věnoval šest let, během nichž se vypracoval na přední místa republikového žebříčku mezi nejmladšími, mladšími i staršími žáky. V létě roku 2012 přešel talentovaný hráč do reprezentačního centra mládeže do Havířova, kde se připravuje pod dohledem reprezentačních trenérů. Je v pořadí třetím hráčem naší mládežnické základny, který se v dresu České republiky zúčastnil Mistrovství Evropy. Dosud nejlepším výsledkem bylo páté místo Simony Šlehobrové ve dvouhře kadetek." ⋌