Jaké jsou vaše bezprostřední dojmy?

Naprosto neskutečné. Jsme hrozně šťastní, že jsme to zvládli a že jsme to zvládli právě tady doma před našimi skvělými fanoušky. Je to skvělý úspěch a myslím si, že ho doceníme až časem. Dnešní večer je nezapomenutelný.

S čím jste šli do dnešního zápasu?

Šli jsme do něj s tím, že i když jsme v Praze některé okamžiky nezvládli, musíme se zase nastavit na tu naši vlnu a hru, kterou umíme a která nás dovedla až do finále. To se nám ve většině zápasů dařilo a díky tomu jsme uspěli.

Z rozhodujícího utkání, které Dobrušce přineslo velkou florbalovou radost.
Velká florbalová radost: Dobruška slaví ligový titul a postup do extraligy

Dovedl jste si představit, že play-off bude až takováto jízda?

To ne, byl to jen takový sen někde vzadu. Po minulých zkušenostech jsme chtěli hlavně přejít první a druhé kolo, abychom se výsledkově posunuli. Ale že jsme to dotáhli až na první místo, je podle mě úžasný výsledek.

Jaký podíl má na úspěchu nová sportovní hala?

Naprosto zásadní. Hrát v Rokytnici (pozn:. tam hrál v minulosti FBC Dobruška své zápasy), tak bychom se tak daleko nedostali. Je obrovský rozdíl hrát doma a navíc před tolika fanoušky. To nám dnes závidí v celé republice. Domácí prostředí nám hrozně pomohlo. Díky tomu, že jsme zvládli výborně základní část, měli jsme vždycky lepší výchozí pozici do každé série zápasů. V semifinále a ve finále bylo podle mě naprosto klíčové, že jsme hráli dva zápasy doma před tolika fanoušky, kteří nás neskutečně hnali a pomohli nám k tomuhle výsledku a úspěchu.