1. LIGA:
Škoda A – SKP A 10:0 (1056:950), Hartman L. 274 – Šípek V. 244. Marta Dobruška A – Norci 10:0 (1030:925), Svoboda P. 271 – Buryánek M. 244. Střechy Vaňous – Eltax Olešnice v O. h. 6:4 (975:949), Svrček P. 277 – Jirásek R. 246. SKP A – Norci 8:2 (1009:917), Filip L. 295 – Buryánek M. 245. Střechy Vaňous – Marta A 6:4 (1009:990), Svrček P. 281 – Svoboda V. 273. Škoda A – Eltax 8:2 (1053:966), Urbánek L. 281 – Kočnar T. 253. Eltax – SKP A 7:3 (998:991), Lichý P. 270 – Filip L. 267.
1. Škoda A ⋌2  2  0  0  18:2   4
2. Střechy Vaňous⋌ 2  2  0  0  12:8   4
3. Marta Dobruška A ⋌2  1  0  1  14:6   2
4. Eltax Olešnice ⋌3  1  0  2  13:17  2
5. SKP A ⋌3  1  0  2  11:19  2
6. Norci ⋌2  0  0  2   2:18  0

2. LIGA:
Š+Š Rychnov n. K. – Hic parta 8:2 (1064:943), Šípek L. 308 – Bárta T. 245. Real Dobruška – Devítka Dobruška 8:2 (1009:970), Hrudík A. 277 – Dušánek R. 252. Teplárna – Eivida 6:4 (965:964), Nejdl J. 247 – Hanuš L. 267. Hic parta – Eivida 6:4 (920:888), Falta M. 274 – Maryška J. 233. Teplárna – Real 6:4 (982:949), Rais J. 254 – Dragúň L. 261. Š+Š Rychnov – Devítka 8:2 (1030:933), Šípek L. 300 – Hofman P. 255. Devítka – Hic parta 6:4 (1022:997), Míšková M. 265 – Kubinec M. 287. Teplárna – Š+Š Rychnov 6:4 (1010:1002), Šára J. ml. 261 – Novotný J. 271. Real – Eivida 8:2 (982:908), Frinta A. 259 – Daníček J. st. 234.
1. Teplárna ⋌3 3  0 0  18:12 6
2. Š+Š Rychnov ⋌3  2  0   1  20:10  4
3. Real Dobruška ⋌3  2  0  1  20:10  4
4. Hic parta ⋌3  1  0  2  12:18  2
5. Devítka Dobruška ⋌3  1  0  2  10:20  2
6. Eivida ⋌3  0  0  3  10:20  0

3. LIGA:
SKP C – Nováci 6:4 (984:937), Rücker M. 276 – Tomáš R. 253. Česká spořitelna – Škoda G 6:4 (931:920), Seniura R. 254 – Koblása M. 259. Antik Doudleby – Závorovy ovečky 6:4 (973:927), Lepka D. 251 – Horáková I. 265. Nováci – Antik 6:4 (943:933), Velcl J. 255 – Nejdl J. 248. Závorovy ovečky – Škoda G 6:4 (956:914), Drvoštěp L. 248 – Jung P. 253. Česká spořitelna – SKP C 10:0 (1004:900), Gvoždík P. 256 – Filip M. 243. Nováci – Česká spořitelna 8:2 (954:948), Hlobil P. 256 – Štícha J. 245. Antik – Škoda G 8:2 (997:984), Hejhal P. 269 – Koblása M. 278. Závorovy ovečky – SKP C 8:2 (978:922), Horáková I. 281 – Filip M. 252.
1. Antik Doudleby ⋌3  2  0  1  18:12  4
2. Česká spořitelna ⋌3  2  0  1  18:12  4
3. Závorovy ovečky ⋌3  2  0  1  18:12  4
4. Nováci ⋌3  2  0  1  18:12  4
5. SKP C ⋌3  1  0  2   8:22  2
6. Škoda G ⋌3  0  0  3  10:20  0

4. LIGA:
Šmudlíci – FAB D 6:4 (897:880), Novotný J. 258 – Ret L. 237. Křídla sovětů – Kredo 6:4 (968:949), Hájek R. 252 – Tobiška J. 263. Elkona CZ - Voltíci 10:0 (967:808), Šípková M. 257 – Košina M. 236. Voltíci – FAB D 6:4 (864:863), Košina M. 242 – Dvořák T. 232. Šmudlíci – Křídla sovětů 6:4 (925:899), Novotný J. 256 – Hájek R. 246. Elkona CZ – Kredo 8:2 (902:872), Kubíček O. 247 – Tobiška J. 246. Kredo – Šmudlíci 6:4 (948:902), Dušánek J. 252 – Hanuš R. 238. Křídla sovětů – Voltíci 8:2 (936:605), Zimmer J. 271 – Košina M. 242. FAB D – Elkona CZ 7:3 (936:899), Hostinský L. 261 – Šípková M. 249.
1. Elkona CZ ⋌3  2  0  1  21:9   4
2. Křídla sovětů ⋌3  2  0  1  18:12  4
3. Šmudlíci ⋌3  2  0  1  16:14  4
4. FAB D ⋌3  1  0  2  15:15  2
5. Kredo ⋌3  1  0  2  12:18  2
6. Voltíci ⋌3  1  0  2   8:22  2

5. LIGA:
Marta Dobruška B – Leo Team Dobruška 8:2 (939:828), Jandová V. 247 – Mervart V. 225. Sokol Lipiny – Výpary 8:2 (903:893), Prause P. 264 – Pril J. 253. Hasiči Roveň – Prauzáci 10:0 (917:0), Veverka K. 234 – soupeř se nedostavil. Hasiči Roveň – Výpary 10:0 (993:859), Bartoš L. 275 – Fajgl St. 234. Leo Team – Lipiny 8:2 (978:966), Hofman P. 250 – Prause P. 265. Marta B – Prauzáci 6:4 (848:830), Jandová V. 233 – Hrudík M. 226. Hasiči Roveň – Lipiny 8:2 (921:831), Veverka K. 243 – Máslo M. 259. Výpary – Marta B 6:4 (949:932), Dohnal J. 242 – Jandová V. 248. Leo Team – Prauzáci 8:2 (928:911), Paštika D. 257 – Hrudík M. 238.
1. Hasiči Roveň ⋌3  3  0  0  28:2   6
2. Leoš Team Dobruška ⋌3  2  0  1  18:12  4
3. Marta Dobruška B ⋌3  2  0  1  18:12  4
4. Sokol Lipiny ⋌3  1  0  2  12:18  2
5. Výpary ⋌3  1  0  2   8:22  2
6. Prauzáci ⋌3  0  0  3   6:24  0

6. LIGA:
Pro-Working Žichlínek – Jedlová 8:2 (951:914), Šebrle J. 255 – Zachariáš K. st. 241. Baroni – Šedivky Dobruška 6:4 (950:934), Trnka M. 259 – Jemelík J. 247. Ideal Team – Orebáci 8:2 (888:865), Frydrychová J. 241 – Mantlík M. 239. Jedlová – Orebáci 10:0 (917:778), Zachariáš K. ml. 245 – Mantlík M. 223. Baroni – Ideal Team 8:2 (926:891), Peffek P. 240 – Koráb M. 243. Pro-Working – Šedivky 6:4 (939:849), Srp St. 254 – Řehák J. 249. Pro-Working – Ideal Team 10:0 (977:892), Košárek M. 257 – Frydrychová J. 238. Jedlová – Šedivky 8:2 (900:857), Zachariáš K. ml. 241 – Řehák J. 216. Baroni – Orebáci 10:0 (948:766), Trnka M. 261 – Bastlová M. 213.
1. Pro-Working Žichlínek ⋌3  3  0  0  24:6   6
2. Baroni ⋌3  3  0  0  24:6   6
3. Jedlová ⋌3  2  0  1  20:10  4
4. Ideal Team ⋌3  1  0  2  10:20  2
5. Šedivky Dobruška ⋌3  0  0  3  10:20  0
6. Orebáci⋌ 3  0  0  3   2:28  0

7. LIGA:
Pohoda – KNS Hroška 6:4 (829:819), Felix V. 235 – Tošovský M. 213. Isover Team – VOŠ a SPŠ Rychnov n. K. 6:4 (885:831), Danda P. 241 – Kučera I. 242. Reki Vamberk – Panas 6:4 (859:836), Ehl Zd. 221 – Klapal M. 230. Pohoda – VOŠ a SPŠ RK 6:4 (881:817), Prachařová R. 243 – Kučera I. 248. Isover Team – Panas 6:4 (894:869), Danda P. 241 – Jaroš J. ml. 260. Reki Vamberk – KNS Hroška 8:2 (862:833), Martínek 232 – Hanuš 247. Isover Team- Pohoda 6:4 (841:804), Hillebrand J. 245 – Prachařová R. 220. Reki Vamberk – VOŠ a SPŠ RK 8:2 (904:817), Petrlák T. 256 – Kučera I. 233.
1. Reki Vamberk ⋌3  3  0  0  22:8   6
2. Isover Team ⋌3  3  0  0  18:12  6
3. Pohoda ⋌3  2  0  1  16:14  4
4. VOŠ a SPŠ Rychnov ⋌3  0  0  3  10:20  0
5. Panas ⋌2  0  0  2   8:12  0
6. KNS Hroška ⋌2  0  0  2   6:14  0

8. LIGA:
Kostičky – Žízeň Lukavice C 7:3 (803:794), Klugová E. 214 – Hartman J. ml. 214. SKP B – Sepie 6:4 (825:823), Krystlík A. 228 – Krásná I. 229. AC Panel – Míza Deštné v O. h. 8:2 (876:727), Čada T. 227 – Hájek P. 234. Sepie – Žízeň C 8:2 (866:798), Mazúch P. 235 – Hartman J. ml. 219. Kostičky – AC Panel 6:4 (847:845), Krunčíková J. 230 – Urbánek P. 221. Míza – SKP B 10:0 (914:713), Hájek P. 250 – Ehl T. 220. Sepie – Míza 8:2 (858:759), Mazúch P. 238 – Hájek P. 217. AC Panel – Žízeň C 8:2 (873:800), Hejlek M. 245 – Voltr J. 229. SKP B – Kostičky 6:4 (805:774), Koráb M. 260 – Jirčíková E. 214.
1. AC Panel ⋌3  2  0  1  20:10  4
2. Sepie ⋌3  2  0  1  20:10  4
3. Kostičky ⋌3  2  0  1  17:13  4
4. SKP B ⋌3  2  0  1  12:18  4
5. Míza Deštné ⋌ 3  1  0  2  14:16  2
6. Žízeň Lukavice C ⋌3  0  0  3   7:23  0

9. LIGA:
Kuželky – Matějáci 8:2 (816:749), Libotovský M. 237 – Matějů J. 204. Havileda – Start B 8:2 (777:672), Rázek J. 212 – Nosálová L. 183. Hysterky – Start A 6:4 (765:789), Kejzlarová L. 217 – Rais D. 217. Vaspo Vamberk – Havileda 6:4 (802:785), Richter K. 214 – Hostinská D. 205. Kuželky – Start A 6:4 (845:818), Libotovský M. 235 – Vacek Št. 230. Hysterky – Start B 8:2 (762:752), Kejzlarová L. 202 – Učík T. 219. Hysterky – Vaspo 6:4 (829:823), Kejzlarová L. 238 – Richter K. 229. Kuželky – Start B 8:2 (866:744), Libotovský M. 246 – Buřil V. ml. 194. Start A – Matějáci 6:4 (783:700), Vacek Št. 240 – Matějů J. 208.⋌(dr)
1. Kuželky ⋌3  3  0  0  22:8   6
2. Hysterky ⋌3  3  0  0  20:10  6
3. Start A ⋌3  1  0  2  14:16  2
4. Havileda ⋌2  1  0  1  12: 8  2
5. Vaspo Vamberk ⋌2  1  0  1  10:10  2
6. Matějáci ⋌2  0  0  2   6:14  0
7. Start B ⋌3  0  0  3   6:24  0