Děčín B - Dobré B 1:5

Doberské hráčky nastoupily do utkání maximálně soustředěné. Od prvních míčků dávaly jasně najevo, že přijely do Děčína bojovat o vítězství. Domácí stolní tenistky vypadaly zaskočené a překvapivě i diváci. Chvílemi bylo dokonce slyšet jak venku prší, takový byl v herně klid. Hlávková, Ulrychová a Šitinová v prvních čtyřech zápasech povolily domácím hráčkám zisk pouhých dvou setů. Ukazatel průběžného skóre brzy signalizoval stav 0:4 pro hosty.
Až v dalších dvou zápasech se domácí hráčky částečně vzpamatovaly. Dečínská jednička Nováková bojovala proti Ulrychové ze všech sil a podařilo se jí zajistit pro svůj tým alespoň čestný úspěch. Petra Šitinová měla v zápase s Polanskou problémy s udržením koncentrace. Po vyhraném setu následovala prohra v dalším. Rozhodnout musela až pátá sada. V něm ale, stejně jako v prvním a třetím, dominovala Šitinová a zajistila „béčku“ Dobrého vítězný pátý bod.
Druhé utkání série se hraje v sobotu od 14 hodin v Dobrém. Domácí tým si v případě vítězství zajistí postup do finále soutěže.


SKST Děčín B - SK Dobré B 1:5. Body: Hlávková 2, Šitinová 2, Ulrychová 1.

(jr)