Další zápasy Rychnovské ligy neregistrovaných v kuželkách přinesly kvalitní výkony. V osmi případech spadly další tisícovky. V jednotlivcích Milan Koblása (Škoda Auto F) a Josef Rak (Nováci) atakovali třístovku, když oba shodili 297 kuželek.

I. LIGA:
Marta Dobruška „A" – Teplárna RK 8:2 (1026:952), A. Hrudík 279 – Štverák 262. SKP „A" – Hasiči Roveň 6:4 (1025:993), Ehl 287 – Dostál 263.

1. Marta Dobruška A⋌2 0 1 20:10 4
2. Škoda Auto A⋌2 0 0 12:8  4
3. SKP A⋌1 0 2 14:16 2
4. Hasiči Roveň⋌1 0 2 14:16 2
5. Střechy Vaňous⋌1 0 1 10:10 2
6. Teplárna RK⋌1 0 2 10:20 2

II. LIGA:
Devítka Dobruška – Real Dobruška 6:4 (1034:990), Volfová 278 – Sixta 256. DeVoss – Česká spořitelna 8:2 (950:875), Šabata 269 – Rak 246. Hic parta – Eltax Olešnice v Orlických horách 6:4 (1000:1012), Kubinec 293 – Kočnar 283.

1. DeVoss⋌3 0 0 24:6  6
2. Hic parta⋌2 0 1 16:14 4
3. ČS⋌2 0 1 14:16 4
4. Devítka Dobruška⋌1 0 2 12:18 2
5. Real Dobruška⋌0 0 2  8:12 0
6. Elatx Olešnice ⋌0 0 2  6:14 0

III. LIGA:
Závorovy ovečky – Lipiny 6:4 (999:934), Nešický 276 – Prause 261. Šípek – SKP „B" 8:2 (981:915), Šípek 279 – Kučera 251. Nováci – Antik Doudleby 10:0 (1011:945), Rak 297 – Lepka 245.

1. Šípek⋌3 0 0 24:6  6
2. Závorovy ovečky⋌2 0 0 14:6  4
3. Nováci⋌1 0 2 14:16 2
4. Lipiny⋌1 0 2 12:18 2
5. SKP B⋌1 0 1 10:10 2
6. Antik Doudleby⋌0 0 3  6:24 0


IV. LIGA:
Eivida – Fab „D" 10:0 (1032:923), Daníček 265 – Ret 241. Škoda Auto „G" – Norci 8:2 (987:962), Koblása 266 – Trejtnar 252. Japan – Eivida 6:4 (947:912), Štěpánek 245 – Daníček ml. 255. Výpary – Fab „D" 8:2 (994:898), Fajgl 271 – Hostinský 262.

1. Eivida⋌2 0 1 20:10 4
2. Norci⋌2 0 1 19:11 4
3. Japan⋌2 0 1 17:13 4
4. Výpary⋌1 0 2 14:16 2
5. Škoda Auto G⋌1 0 2 10:20 2
6. Fab D⋌1 0 2 10:20 2

V. LIGA:
Prauzáci – Fab „CH" 8:2 (981:927), M. Hrudík 283 – Krejčík 265. SKP „C" – Škoda Auto "F" 6:4 (936:933), Rücker 256 – Koblása 297. Křídla sovětů – Voltíci 6:4 (967:908), Trejtnar 256 – Prachařová 254.

1. SKP C⋌3 0 0 21:9  6
2. Křídla sovětů⋌3 0 0 20:10 6
3. Prauzáci⋌2 0 1 18:12 4
4. Voltíci⋌1 0 2 14:16 2
5. Škoda Auto F⋌0 0 3  9:21 0
6. Fab CH⋌0 0 3  8:22 0


VI. LIGA:
Panas – Orebáci 8:2 (926:877), Jaroš st. 236 – Vlková 258. Šmudlíci – Fab „G" 10:0 (966:739), Novotný 266 – Hanuš 228. Leo Team Dobruška – Baroni 6:4 (955:933), Hofman 259 – Peffek 261.

1. Šmudlíci⋌3 0 0 24:6  6
2. Panas⋌3 0 0 24:6  6
3. Orebáci⋌1 0 2 12:18 2
4. Baroni⋌1 0 2 12:18 2
5. Leo Team Dobruška⋌1 0 2 12:18 2
6. Fab G⋌0 0 3  6:24 0


VII. LIGA:
VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou – KNS Hroška 8:2 (861:840), Kučera 234 – Hanuš 225. Marta Dobruška „B" – Fab „H" 8:2 (939:848), Sedláčková 249 – Felix 235. Start – Reki Vamberk 8:2 (1008:841), Stančík 271 – Martínek 256.

1. Start⋌3 0 0 22:8  6
2. Reki Vamberk⋌2 0 1 16:14 4
3. Fab H⋌2 0 1 16:14 4
4. VOŠ a SPŠ RK⋌1 0 2 14:16 2
5. Marta Dobruška B⋌1 0 2 12:18 2
6. KNS Hroška⋌0 0 3 10:20 0

VIII. LIGA:
Žízeň Lukavice „B" – Ideal team 6:4 (893:850), Hillebrand 259 – Marvanová 225.

1. Žízeň Lukavice B⋌2 0 1 16:14 4
2. Jedlová⋌2 0 0 16:4  4
3. Draci⋌2 0 0 12:8  4
4. Ideal team⋌0 1 2 13:17 1
5. Šedivky Dobruška⋌0 1 1  7:13 1
6. Míza Deštné⋌ 0 0 2  6:14 0

Kompletní výsledky najdete na webových stránkách www.startrychnov.cz.